Ciężka menopauza mojej mamy... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Ciężka menopauza mojej mamy...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Ciężka menopauza mojej mamy...

Sprawa bardzo przykra. Mama mieszka w UK. Widzimy się rzadko. Wiadomo, brakuje mi jej. Przechodzi menopauzę i każda rozmowa kończy się kłótnią... O bzdury. Ciężko mi z tym, bo kiedyś siedziałam i wyłam po każdej takiej rozmowie, a teraz mam wrażenie, że staje mi się to obojętne. Nie było mi nawet żal jak ostatnio ode mnie wyjeżdżała sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciężka menopauza mojej mamy...

Okres menopauzy to dla kobiety ciężki czas. Ostatnia walka hormonów, liczne dolegliwości. Napady duszności, nadmierna potliwość, ciągłe rozdrażnienie. Trzeba niestety to przetrwać a potem będzie już tylko lepiej. Może Twoja Mama powinna skorzystać naturalnych preparatów, które zmniejszą intensywność odczuwanych dolegliwości?

3

Odp: Ciężka menopauza mojej mamy...

Bierze jakieś leki, ale jak widać marne skutki. Wiem, że potrzebuje wyrozumiałości, ale czy wtedy kobieta nie zdaje sobie sprawy, że krzywdzi innych?

4

Odp: Ciężka menopauza mojej mamy...

A bierze leki hormonalne, czy tylko jakieś suplementy diety czy witaminy? Wśród starszych osób pokutuje opinia, że hormony są rakotwórcze i nie chcą ich zażywać.

Pewnie Twoja mama nawet nie zdaje sobie sprawy, że się zmieniła i jest przekonana, że to Ty prowokujesz kłótnie i ją denerwujesz.

5

Odp: Ciężka menopauza mojej mamy...

Jak mama się czuje? Coś się poprawiło?

6

Odp: Ciężka menopauza mojej mamy...
kamila45 napisał/a:

Jak mama się czuje? Coś się poprawiło?

Różnie to bywa...Ostatnim czasem jest w porządku.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Ciężka menopauza mojej mamy...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024