nie pasujemy z mężem do siebie, nic do niego nie czuję-rozwieść się? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie pasujemy z mężem do siebie, nic do niego nie czuję-rozwieść się?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: nie pasujemy z mężem do siebie, nic do niego nie czuję-rozwieść się?

Witam mam 29 lat i jestem mężatką od dwóch i pół lat. W moim małżeństwie od samego początku nie było najlepiej, tak naprawdę to zastanawiam się czy nie wyszłam za mąż dlatego bo byłam w ciąży.Mój mąż nie jest złym człowiekiem, ale kompletnie do siebie nie pasujemy. Ja jestem osobą ambitną, a on zostałby najchętniej na tym samym stanowisku tylko po to by nie mieć więcej obowiązków. Mamy odmienne zdanie na każdy temat. Ja się męczę w tym związku,mówiłam mu że nie jestem szczęśliwa, zresztą on mi też to mówił. Problem jest w tym że nic z tym nie robimy, ja proponowałam iść do psychologa, lub jakiś wyjazd tylko we dwoje, ale on nie chce. Ja się boję jemu powiedzieć że już nic do niego nie czuję, bo nie chcę go zranić. Tak tkwię w tym związku i aż we mnie się wszystko gotuje. Już naprawdę nie wiem co robić czy się rozwieść??To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie, ale mogę to zrobić dopiero za rok jak synek pójdzie do przedszkola gdyż obecnie pracuję. Co mam zrobić, doradźcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie pasujemy z mężem do siebie, nic do niego nie czuję-rozwieść się?

a czy mąż coś czuje do ciebie ??

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

3

Najsmutniejsze są związki w których nie ma miłości,jest to ranienie siebie jak i partnera.Sądzę,że dobrym rozwiązaniem byłoby usiąść we dwoje i porozmawiać tak szczerze od serca.Albo ta rozmowa wam pomoże w zaprowadzeniu jakiś zmian w związku albo powinniście podjąć decyzję o rozstaniu.Wiem,że to nie będzie łatwe ale wydaje mi się najbardziej logicznym rozwiązaniem w takiej sytuacji.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

4

Ja będąc w Twojej sytuacji nie tkwiła bym w tym związku w którym brakuje miłości i porozumienia.Jeżeli jest Wam ze sobą żle to nie warto krzywdzić siebie i być nieszczęśliwym,bo nie o to przecież w życiu chodzi.Podjęcie takiej decyzji napewno nie będzie łatwe,ale musisz zdecydować czego od życia oczekujesz.Na początek radzę jednak usiąść z mężem i porozmawiajcie szczerze ze sobą,co z tym wszystkim zrobić.A Ty po cichu zadaj sobie pytanie kim dla Ciebie jest ten facet.Bo nieraz tylko nam się zdaje,że kogoś nie kochamy już.Zadaj sobie kilka pytań czy nadal czujesz się przy nim bezpiecznie lub czy dzwonisz do niego, gdy masz jaką trudną sprawe do rozwiązania.Albo wyobraż  sobie,że on znika ,a z nim jego rzeczy,kosmetyki itd.Odpowiedz sobie sama  czy brakowałoby Ci tej osoby jak zostałabyś sama.

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

5

Jeśli w związku nie ma miłości, to nie ma on sensu i lepiej jest pokochać kogoś innego lub nawet być samą niż "siedzieć" z kimś kogo się nie kocha- to nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla Twojego partnera a tym bardziej dla dziecka- uważam, że dziecko nie powinno wychowywać się w przekonaniu, ze rodzice się nie kochają a mimo to muszą żyć razem. To nie jest komunizm, gdzie na samotną matkę z dzieckiem patrzono krzywo, teraz masz więcej możliwości.
Porozmawiaj ze swoim mężem i zadecydujcie coś wspólnie, bo taka sytuacja to jak letarg, stanie w miejscu.

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

6

Jest wiele niedobranych małzeństw które zyja obok siebie -ludzie którzy sa całkowicie sobie obcy ....nie maja o czym ze soba rozmawiac nie maja wspolnych pasji ,tematów -to raczej sie kiedys rozsypie -moze lepiej wczesniej niz pozniej ?Moze lepiej  kiedy dziecko jest małe?Moze gdzies czeka ta druga połowka ?
Mysle ze powinnas porozmawiac szcze rze z mężem i powinniście sobie powiedziec co do siebie czujecie i tak od serca porozmawiać co dalej z Wami .

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu

7

Uważam ,że taki związek nie ma przyszłości -nic nie  rób na siłę. Najgorsza jest bowiem samotność we dwoje , więc po co dalej w to brnąć???
Lepiej zerwać takie więzy  wcześniej niż dalej być nieszczęśliwą.
Małżeństwo bowiem to powinna być ; miłość , zrozumienie, itd , a przede wszystkim PRZYJAŻŃ.

8

Kochana Ty uciekaj z tego związku  bo napewno nie bedzie lepiej a po co sie meczyc ja tez myslałam że bedzie lepiej i już 26 lat w tym siedze tylko że jestem juz za stara i mysle ze nie mam juz tyle siły .Ale Ty młoda i jak piszesz nie ma juz bliskosci .A co bedzie za pare lat??? Uciekaj

9

Myślę ,ze rozmowa jest najważniejsza.Siadzcie sobie spokojnie wieczorkiem i porozmawiajcie o waszym małżeństwie.
Wyjazd tylko we dwoje też mógłby być dość dobrym rozwiązaniem,ale gdy oboje tego pragniecie.

Powodzenia życzę:)

10

ja też się męczę w takim małżeństwie beż miłości prawie osiemnaście lat, często myślę o rozstaniu bo ani ja nie kocham męża ani on mnie ,jesteśmy odległymi światami , nie odchodzimy jeszcze ale wiem , że to kwestia czasu , myślimy oboje o dzieciach , które bardzo przeżywają nasze kłótnie , może gdy one się usamodzielnią to każdy pójdzie w swoją stronę.Mój mąż nigdy mi nie mówił , że mnie kocha, nigdy nie przytulał , nigdy nie był czuły,chociaż nie mogę powiedzieć ,że jest złym człowiekiem,ale nie dał mi tego czego pragnie kobieta,czyli czułości.Boję się , że się do niego przyzwyczaiłam i on do mnie i nic po za tym przyzwyczajeniem nie ma ... A ja mam skończone 40 lat i chcę być jeszcze szczęśliwa.

11 Ostatnio edytowany przez Bożena (2009-07-01 13:59:29)

Ostryga, to po co się pobraliście 18 lat  temu??

Evik, to smutne, ale tak często układa się w małżeństwach zawartych "przez ciążę". Przynajmniej teraz bądźcie na tyle odpowiedzialni, aby o wszystkim poważnie porozmawiać i albo ratować ten związek, albo powziąć jakieś inne decyzje

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie pasujemy z mężem do siebie, nic do niego nie czuję-rozwieść się?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018