Mój dziwny sen - kontakt ze zmarłym? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Mój dziwny sen - kontakt ze zmarłym?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Mój dziwny sen - kontakt ze zmarłym?

Witam was wszystkich
Chciałabym się podzielić z wami dziwnym snem,który miałam wczorajszej nocy. Dzisiaj przez cały dzień nie mogłam się na niczym skupić tylko ciągle myślałam o tym co on może oznaczać.

W moim śnie był piękny poranek, świeciło słońce, wszystko w okół emanowało szczęściem. Razem z moim ukochanym postanowiliśmy się wybrać nad jezioro. Znaleźliśmy się tam od razu jak tylko o tym pomyśleliśmy. Dookoła było pełno ludzi, promienie słońca odbijały się od tafli wody a wszystko wyglądało jak na prześwietlonym zdjęciu.
Postanowiliśmy pójść do pobliskiej restauracji. Tam spotkaliśmy jego dziadków ( od razu napiszę, że babci jeszcze nie miałam okazji poznać, a dziadek niestety zmarł kilka lat temu więc tak naprawdę mój luby nigdy mi o nim nie opowiadał). Jak ich zobaczyłam, poczułam, że pocą mi się dłonie z nerwów. Usiedliśmy obok nich. Jego babcia miała na sobie słomiany kapelusz i bacznie rejestrowała mnie wzrokiem. Dziadek był ubrany w biała koszulę i beżowe spodnie. Po zadaniu mi przez babcię mojego ukochanego miliona pytań, postanowiła, że nie jestem odpowiednią dziewczyną dla jej wnuka i nie dopuści do tego żebyśmy kiedykolwiek byli razem. Pamięta, że w tym momencie wybiegłam z restauracji i znalazłam się na moście, a za mną szedł dziadek mojego ukochanego. Uśmiechną się do mnie powiedział, żebym się nie martwiła i zaczął opowiadać mi o sobie. Mówił, że uwielbia latać samolotami i skakać ze spadochronu. Mówił, że kiedyś skoczymy razem. I jak droga po moście dobiegła końca mój sen niestety też się skończył.

Muszę przyznać, że był to jeden z bardziej intensywnych snów jakie miałam. Zapamiętałam jego szczegóły.
Ale do czego zmierzam...
Dzisiaj opowiedziałam ten sen mojemu lubemu. On staną jak wryty i powiedział, że chyba żartuje.
Jak sie go zapytałam o co chodzi powiedział mi, że jego dziadek był lotnikiem i jego pasją były skoki ze spadochronu.
Muszę powiedzieć, że zaskoczyło mnie to bardzo, tym bardziej, że nigdy nie poruszaliśmy tematu jego dziadka,więc nie było możliwości, żebym wiedziała o tym, że skakał ze spadochronu!

Muszę przyznać, że zaskoczył mnie ten sen. I zmusił do silnych przemyśleń.
A wy co o tym wszystkim myślicie??

With Every HeartBeat
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój dziwny sen - kontakt ze zmarłym?

No rzeczywiscie niesamowity sen ! Wyglada na to , ze dziadek z zaswiatow czuwa nad przyszloscia wnuka i ma inne zdanie niz zyjaca babcia! Jesli babcia w realu bedzie miala cos przeciw waszemu zwiazkowi... to opowiedz jej swoj sen i juz masz argument.
smile

3

Piękny sen. I bardzo ważny przekaz otrzymałaś w tym śnie. Zostalaś zaakceptowana przez dziadka swojego faceta. To tak jakbyście otrzymali błogosławieństwo z zaświatów.

Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem nie gaś nigdy światła nadziei

4

Nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy, ale teraz...
zapamiętam ten sen chyba do końca życia. Wierzę w jego głęboki przekaz

With Every HeartBeat

5

Faktycznie, piękny sen. Co może oznaczać, trudno powiedzieć, być może błogosławieństwa, tak jak tu niektórzy wspominają.

6

Moim zdaniem Ty bardzo przeżywasz , że będziesz jego żoną i podświadomie to przeżyłaś w tym śnie....Przyszło mi skojarzenie, że może widziałaś u niego jakieś czasopisma lotnicze, czy inne rzeczy, które mógł mieć od dziadka, a twoja śwaidomość to zakodowała....ale tak szczerze to może Oni rzeczywiście przyszli do Ciebie we śnie..Jak tak było to bardzo Ci zazdroszcze bo to taki zaszczyt, a jak babcia ci zadawała tysiąc pytań to znaczy że szuka idelanej kandydatki dla wnuka ;-)

Nie wegetujmy - żyjmy !

7

Witaj.
Obecnie czytam książkę o pilocie który przeżył bardzo ciężki wypadek, jego dusza poszła do nieba i z powrotem wróciła na ziemię. Ten pilot opisywał jak wygląda niebo i czytając pierwsze zdania Twojego snu naprawdę miałam ciarki na sobie.
"W moim śnie był piękny poranek, świeciło słońce, wszystko wokół emanowało szczęściem. Razem z moim ukochanym postanowiliśmy się wybrać nad jezioro. Znaleźliśmy się tam od razu jak tylko o tym pomyśleliśmy. Dookoła było pełno ludzi, promienie słońca odbijały się od tafli wody a wszystko wyglądało jak na prześwietlonym zdjęciu"-dokładnie tak On opisywał niebo, że wszystko jest wręcz prześwietlone, jak w 3D. Zgadza się też reszta. Może dziadek Twojego chłopaka przyciągnął Cię myślami? Ja wierzę w to, że zmarli czuwają nad nami.
U mnie w domu zawsze mówiono, że gdy śni się zmarły to należy pomodlić się za Niego. Tobie także radzę tak zrobić. Zmów Różaniec, bądź inną modlitwę za duszę dziadka, zapalcie z chłopakiem znicz na Jego grobie. I nigdy nie podawaj w śnie ręki zmarłej osobie.
Głowa do góry:)
Pozdrawiam.

P.S-ta książka to "Lot do nieba-prawdziwa historia pilota"- autor Dale Black. Przeczytaj, a zdziwisz się jak opis nieba jest niemalże identyczny z Tymi zdaniami Twojej wypowiedzi.

8

Miłosna_Gra napisał/a:

I nigdy nie podawaj w śnie ręki zmarłej osobie.

Milosna-Gra, a czy moglabys mi powiedziec dlaczego? Pytam zupelnie powaznie.

9

pinkpiwonia napisał/a:
Miłosna_Gra napisał/a:

I nigdy nie podawaj w śnie ręki zmarłej osobie.

Milosna-Gra, a czy moglabys mi powiedziec dlaczego? Pytam zupelnie powaznie.

U mnie w domu zawsze mówiono, że nie należy podawać we śnie ręki zmarłej osobie, ponieważ przeciągnie na drugą stronę. Ja tak słyszałam, a czy tak jest-nie wiem.

10

aha...hmmm, a ja podalam reke bliskiej mi zmarlej osobie, sama tego zreszta chcialam.
To bylo cztery lata temu, ten sen pamietam do dzisiaj. Niesamowity byl,to bylo pozegnanie.
Od tego podania reki sporo czasu juz uplynelo, to tak na pocieszenie, ale kto wie ?
Dziekuje Ci Milosna-Gra za szybka odpowiedz. smile

11

pinkpiwonia napisał/a:

aha...hmmm, a ja podalam reke bliskiej mi zmarlej osobie, sama tego zreszta chcialam.
To bylo cztery lata temu, ten sen pamietam do dzisiaj. Niesamowity byl,to bylo pozegnanie.
Od tego podania reki sporo czasu juz uplynelo, to tak na pocieszenie, ale kto wie ?
Dziekuje Ci Milosna-Gra za szybka odpowiedz. smile

Nie ma sprawy:) Wiesz ja tylko mówię to co słyszałam w domu:) Być może też dużo zależy od "intencji zmarłej osoby" czy chce zabrać ze sobą, czy tak jak w Twoim przypadku pożegnać się:) A powiesz coś więcej o tym śnie?
O tym, że zmarły potrafi zabrać słyszałam już nieraz (chociażby przypadek sprzed kilku miesięcy gdy w mojej okolicy zmarła kobieta, zostawiając jedynego syna-zupełnie nieprzystosowanego do życia. Mężczyzna przez całe życie był zdany tylko na swoją matkę. Kilka miesięcy po jej śmierci zmarł nagle). Znam jeszcze kilka takich przypadków.
Pozdrawiam.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Mój dziwny sen - kontakt ze zmarłym?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018