czy są to objawy zdrady? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy są to objawy zdrady?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: czy są to objawy zdrady?

witam. mam pewne obawy co do swojego faceta. kiedyś jego kolega napisal mi wiadomosć zebym uwazala na swojego chłopaka.. jak go wypytywalam o co chodzi napisal mi ze moj facet pisal z byla dziewczyna tego kolegi i ze bardzo stara sie jej przymilic. co wiecej dowiedzialam sie ze kiedys ich cos wiecej laczylo a on mi nic takiego nigdy nie mowil.. wychodząc z domu używa perfum. a nieraz jak ja go o to prosze lekcewazy to.
dodam ze jestem z nim w ciazy za jakies 3 miesiace bedziemy miec dziecko. przychodza mu czasem jakies smsy ale nie mowi mi kto. nie mam jak soprawdzic jego telefon, poza tym i tak wszystko usuwa. jak dowiedzielismy sie o ciazy planowalismy slub.. wtedy widzialam u niego jakies zaangazowanie. teraz wydaje mi sie ze wszystko mineło. niby czeka na dziecko ale wydaje mi sie ze mi bardziej na tym wszystkkim zalezy. jak poruszamy temat slubu mowi ze narazie nie chce. co robic? czy mam powody do tego zeby podejrzewac go o zdrade?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy są to objawy zdrady?

Są to pierwsze objawy, które niestety mogą wskazywać na zdradę.
Bądź czujna i obserwuj go.

Czy jestem szczęśliwy a jaka jest definicja "szczęścia"?
                          GG 3****4

3

Jeżeli masz podejrzenia to znaczy, że Cię zdradza. Im szybciej spojrzysz prawdzie w oczy tym lepiej dla Ciebie.

4

biedrona155
Ja to bym odrazu wzieła go na rozmowę i zagrała w otwarte karty, i zapytała wprost czy mnie zdradza, i dlaczego ukrywa znajomość z tamtą laską " byla dziewczyna tego kolegi ", czyżby miał coś za uszami..(?) i wtedy zobaczysz jak zaareaguje.. jeśli Cię zdradza mocno się zdziwi skąd wogóle wiesz o Niej itp. Mówisz że jeszcze 3 miesiące do porodu, więc nie ma na co czekać i sie jeszcze zamartwiać tym, powinnaś sie nie denerwować, a myśle że im dłużej nie "porozmawiacie" tym bardziej Cię będzie to męczyło.. Lepiej żeby się przyznał i wydało się teraz niż później, po co masz marnować czas z kimś, kto nie docenia Ciebie i nie szanuje? -bez sensu. Jednak jeśli się mylisz to też lepiej dowiedzieć się tego, i cieszyć się z narodzin bobaska. wink

'szczęśliwi Ci, którzy odnaleźli szczęście w sobie..'

5

Pinia80 napisał/a:

Jeżeli masz podejrzenia to znaczy, że Cię zdradza. Im szybciej spojrzysz prawdzie w oczy tym lepiej dla Ciebie.

Czasem kobiety miewają podejrzenia, a partnerzy wcale ich nie zdradzają...

Autorko, porozmawiaj szczerze z partnerem i bacznie obserwuj jego zachowanie.
To, co zaobserwowałaś do tej pory może świadczyć o zdradzie, ale nie musi.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy są to objawy zdrady?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018