Księgowość małej firmy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Księgowość małej firmy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Księgowość małej firmy

Proszę o polecenie programu do prowadzenia finansów w małej firmy. Głównie chodzi mi o wystawianie faktur, zapisywanie bazy klientów, rozliczanie podatków. W chwili obecnej rozważam wybór aplikacji szybka.faktura znacie? z jakich programów korzystacie?

Carpe Diem..
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Księgowość małej firmy

Ogólnie rzecz biorąc księgowość internetowa jest moim zdaniem dobrym pomysłem, o ile ma się jakiekolwiek pojęcie nt. księgowości (chociaż... w razie jakichś wątpliwości można także oczywiście skorzystać z pomocy KIP-u czy też nawet z Urzędu Skarbowego). Aczkolwiek korzystanie z tego rodzaju księgowości może (choć nie musi) wiązać się z pewnym ryzykiem, np. utrata danych.
W sumie możesz przetestować tę aplikację, którą podałaś. Może akurat będziesz z tej aplikacji zadowolona.

z jakich programów korzystacie?

Ja akurat nie miałam do czynienia z księgowością online. A jedynie z "tradycyjną". Jeśli chodzi o program obsługujący uproszczoną księgowość (prowadzenie PKPiR i ryczałtu), to miałam do czynienia m.in. z programem Rachmistrz GT. I według mnie ten program jest prosty w obsłudze.

3

Zgadzam się z przedmówczynią. Zresztą wszystkie programy INSERT GT są proste w obsłudze. Miałam też do czynienia z SYMFONIĄ Finanse i księgowość oraz kadry i płace (wiem, że jest symfonia mała księgowość), ale jakoś nie mogłam jej rozgryźć. Możesz też zajrzeć na stronę firmy Comarch S.A. Jednak jak mam polecać to zdecydowanie programy firmy Insert.

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

4

Dziękuję za odpowiedź, zaraz przystąpię do przejrzenia opisów tych programów. Aristokratka - dokładnie tak jak piszesz , boje się utraty danych, miałam już raz awarię , padł system  którego informatyk nie podniósł konieczne było zrobienie całkowitego formatu i wszystkie dane wprowadzane mozolnie diabli wzieli. Pod tym kątem pasuje mi szybka faktura, gdyż dostęp jest on line. Dziękuję i pozdrawiam smile

Carpe Diem..

5 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-28 21:12:11)

link usunięty to świetne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw. Tak naprawdę większość programów w sieci jest funkcjonalna i zwykle mocno intuicyjne. Najlepiej sprawdź kilka wymienionych już w wątku i zobacz, który najlepiej Ci pasuje

Wstawianie linków jest na forum niedozwolone. Proszę, zapoznaj się z regulaminem forum.   Moderatorka Wielokropek

6

Ja mam w pracy wybrać stronę do faktur. Mówicie że szybka faktura może być?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Księgowość małej firmy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021