Gdzie poznać parnterkę w małej miejscowości ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie poznać parnterkę w małej miejscowości ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Gdzie poznać parnterkę w małej miejscowości ?

Witam. mam 26 lat, jestem typem samotnika introwertyka, lecz co nie oznacza że nie umiem poznawać ludzi i jestem na nich zamknięty, wręcz przeciwnie. Mój problem polega na tym że mieszkam w małej miejscowości, gdzie średnia wieku to ok. 40 big_smile, i znaleźć partnerkę w tej miejscowości bądź w jej okolicach jest ciężkie. Mimo iż osobiście uważam że niczego mi nie brakuje, ( jestem przystojny, mam poczucie humoru, mam autko takie jakie chciałem mieć, pracuje i lubię swoją pracę ) to nie mogę znaleźć partnerki, im dłużej nie mogę jej znaleźć tym bardziej zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak ? czy jednak miejsce zamieszkania robi swoje. Oczywiście jak każdy człowiek mam swoje wymagania, nie są to wymagania nieosiągalne względem drugiej osoby. Trochę czuję sie jak desperat, bo mając 26 lat nigdy nie byłem w związku, oczywiście próbowałem z kilka dziewczynami/kobietami czegoś więcej ale to nie było to. Jeżeli chodzi o pomoc w stylu "załóż sobie konto na portalu randkowym" to dziękuję za takie porady, mam tindera big_smile.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Gary (2020-07-27 09:54:51)

Odp: Gdzie poznać parnterkę w małej miejscowości ?

Może 20 km dalej jest miejscowość co ma 30 tys mieszkańców? A 40 km dalej miejscowość co ma 50 tys mieszkańców?

Jeżeli chodzi o pomoc w stylu "załóż sobie konto na portalu randkowym" to dziękuję za takie porady, mam tindera big_smile.

No proszę... internet odpada... chodzenie do galerii odpada... dyskoteka odpada... szybkie randki odpadają... kurs uwodzenia odpada...     Ech... nie mam pomysłów.

Poznanie nowej osoby jest trudne, to fakt i trzeba ogromnej pracy i szczęścia i zaangażowania i tolerancji...

Rad Ci nie dam, bo będziesz udowadniał dlaczego one są złe. Ale skoro niektórzy mają z kim żyć, a Ty nie masz, to znaczy że oni coś robią dobrze, a Ty źle.

Pewien facet popadł w kłopoty finansowe. Jego firma popadła w długi, stracił samochód, bank chciał zająć dom. Postanowił zagrać w lotto. Niestety nie wygrał. Modli się więc do Boga:
- Boże, moja firma bankrutuje, mogę stracić dom, spraw, żebym wygrał w lotto!
W następnym losowaniu znowu wygrał ktoś inny. Znowu się modli i błaga:
- Boże, za tydzień stracę dom, gdzie się podzieję z rodziną?!
Znowu wygrywa jakiś inny gość.
- Boże, nie masz litości? Moja rodzina głoduje, jutro bank nas wyrzuci z domu, pozwól mi wygrać w lotto!
Nagle widzi błysk i staje przed obliczem rozgniewanego Boga:
- Mogę Ci pomóc, ale wykrzesaj też coś z siebie - wypełnij wreszcie ten cholerny kupon!

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

3

To powiedz czego oczekujesz od partnerki?
I dlaczego  się zamykasz na internet? Tinder? To stąd może taki wypaczony obraz czego kobieta oczekuje od faceta  hmm...  Internet to nie tylko Tinder,  to też obszar gdzie możesz po
znac kobiety o podobnych zainteresowaniach jak np fora dyskusyjne.

Masz wszystko co trzeba?  Ze wszystkiego co wymieniłes podoba mi się tylko poczucie humoru.  Uważasz że zainteresujesz wartościową kobietę tylko dlatego że ponoć jesteś przystojny  i masz auto?  Heh nie odpowiadaj

A metod  jest wiele,  tylko trzeba mieć otwarty umysł i być kreatywnymp

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

4

MoR4oR napisał/a:

Witam. mam 26 lat, jestem typem samotnika introwertyka, lecz co nie oznacza że nie umiem poznawać ludzi i jestem na nich zamknięty, wręcz przeciwnie. Mój problem polega na tym że mieszkam w małej miejscowości, gdzie średnia wieku to ok. 40 big_smile, i znaleźć partnerkę w tej miejscowości bądź w jej okolicach jest ciężkie. Mimo iż osobiście uważam że niczego mi nie brakuje, ( jestem przystojny, mam poczucie humoru, mam autko takie jakie chciałem mieć, pracuje i lubię swoją pracę ) to nie mogę znaleźć partnerki, im dłużej nie mogę jej znaleźć tym bardziej zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak ? czy jednak miejsce zamieszkania robi swoje. Oczywiście jak każdy człowiek mam swoje wymagania, nie są to wymagania nieosiągalne względem drugiej osoby. Trochę czuję sie jak desperat, bo mając 26 lat nigdy nie byłem w związku, oczywiście próbowałem z kilka dziewczynami/kobietami czegoś więcej ale to nie było to. Jeżeli chodzi o pomoc w stylu "załóż sobie konto na portalu randkowym" to dziękuję za takie porady, mam tindera big_smile.

Mieszkasz sam czy z rodzicami?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

5

Mam podobny problem co Ty. Odpowiednich dziewczyn praktycznie brak, a jak już się trafia jakaś interesująca to niestety okazuje się zajęta. Jakoś w Internecie też nie miałem szczęścia. Ogólnie ciężka sprawa.

Istotka6 napisał/a:

Może podrzucisz jakiś pomysł? Z pewnością wielu osobom mogłoby to pomóc

6

1 pomysł to znależć pracę w dużym mieście.
Podobno: nie wiem bo na oko smile ciężko ocenić, więcej tu singielek niż singli.
Zajęta czy niezainteresowana? Do 25 lat mało chyba matek i mężatek?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

7 Ostatnio edytowany przez Królica (2020-07-27 15:56:55)

Internet to nie tylko Tinder. Możesz np. pisać do konkretnych dziewczyn z jakichś for dyskusyjnych. To dobra metoda bo pozwalająca na poznanie m.in. poglądów i reakcji danej dziewczyny poprzez czytanie jej postów. Jako osoba z tej drugiej strony (czyli dziewczyna do której pisano) mogę powiedzieć że w ten sposób poznałam aż kilku interesujących chłopaków, choć może to kwestia szczęścia do internetu. W każdym bądź razie - nie zamykaj się na niego (internet). Nie jesteś do niczego zobowiązany więc jak wygląd osobniczki Ci nie podpasuje zwyczajnie nie będziesz wysyłać sygnałów świadczących o zainteresowaniu romantycznego rodzaju. Zawsze też możesz poprosić o zdjęcie w odpowiednim chwili, przez internet podczas poznawania się.

8

Ela210 napisał/a:

1 pomysł to znależć pracę w dużym mieście.
Podobno: nie wiem bo na oko smile ciężko ocenić, więcej tu singielek niż singli.
Zajęta czy niezainteresowana? Do 25 lat mało chyba matek i mężatek?

Pomysł z pracą w większym mieście niby nie jest zły, ale powiedziałbym, że nie jest to wcale takie proste. Akurat u siebie w mieście łatwiej znalazłem pracę i to lepiej płatną niż w dużym mieście.

Do 25 lat może i mało jest matek i mężatek, ale to nie znaczy, że jest dużo wolnych.

9

Jakiś czas była tu dziewczyna, która szukała partnera, ale każdą radę, dosłownie każdą radę, propozycję, uwagę odrzucała i negowała. Może się mylę, Twój wątek dopiero powstał, ale jakoś tak przypomniałam sobie o niej.

10 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-07-27 20:43:46)

Gary napisał/a:

Ale skoro niektórzy mają z kim żyć, a Ty nie masz, to znaczy że oni coś robią dobrze, a Ty źle.

Niekoniecznie. Może autor szuka miłości, a nie po prostu związku czy kogoś, z kim mógłby żyć. Znaleźć kogoś do związku jest łatwiej, niż spotkać tą właściwą osobę, z którą rzeczywiście chciałoby się być i ją kochać. Tak, wiem, można i całe życie jej nie spotkać. Ale to już zależy od danej osoby, co woli - związek dla związku, czy bycie samemu. Moim zdaniem to kwestia szczęścia, że się spotkało taką osobę. A nie kwestia tego, czy ktoś coś robi dobrze lub źle. A przynajmniej nie wyłącznie kwestia tego.
Na przykład Winter opowiadała nieraz o swoim mężu. A gdyby się nie spotkali? Trudno byłoby jej znaleźć drugiego takiego faceta, który by jej tak pasował, jak on. I to, że się spotkali, to kwestia szczęścia, a nie tego, że ona coś dobrze robiła. Jeśli coś robiła, to była sobą i on się w niej zakochał. A nie zastanawiała się, jak trzeba postępować, żeby było dobrze, a nie źle w jej zachowaniu.
Tak sobie teraz myślę, że po prostu była otwarta na ludzi, dużo podróżowała, więc poznawała wiele osób, a wtedy łatwiej spotkać tą właściwą. Może więc o to Ci chodzi w tym, co napisałeś, że niektórzy coś robią dobrze, a autor źle. Sama nie wiem.
Też jeszcze nie spotkałam. Więc pewnie też coś robię źle ;p

Ale załóżmy, że spotkam kogoś na przykład za rok i się w sobie oboje zakochamy. Czy to znaczy, że przez te wcześniejsze lata coś źle robiłam? Czy może raczej to znaczy, że po prostu przez te minione lata nie mieliśmy okazji się spotkać?
Ciekawe to wszystko wink

"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą Cię ranić" /Włóczykij/

11

A próbowałeś poszukać w kościele?

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

12

Paweł92 napisał/a:

Istotka6 napisał/a:

Może podrzucisz jakiś pomysł? Z pewnością wielu osobom mogłoby to pomóc

Chodzi o to by się nie zamykać  na okoliczności.  Do mnie dziś zagadal mężczyzna  ok 30 lat jak w sklepie  spożywczym przeglądałam książki,  ot luźna rozmowa,  która skończyła się po tym jak w rozmowę  wplotlam zmianke o swoim partnerze.  Badał teren i bez jakiejś niezręcznej sytuacji odpuścił.  Naturalna rozmowa i było mi miło smile to taki przykład z życia.  Pamiętam jak zagadywano mnie na spacerze  z psem lub w autobusie czy bla bla Car,  nawet jak raz jeden jedyny musiałam  jechać stopem. Takie sytuacje są spontaniczne  i jest tu i teraz. Tak naprawdę to można kogoś spotkać wszędzie.  Kino,  sklep spożywczy,  przystanek autobusowy,  spotkania religijne itp,  koncerty,  praca,  sprzedaż poprzez olx (tak akurat poznałam fajne dziewczyny,  koleżanki),  no wszędzie smile  tak w drugą stronę to myślę,  gdzie nie można poznać i nic mi nie przychodzi  do głowy,  nawet cmentarz heh słyszałam o historii gdzie była tak poznana wielka miłość
Może odwracając sytuację,  ktoś poda gdzie na pewno  nie można kogoś poznać? wink

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

13 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-07-27 21:47:53)

Jezeli z nikim nie mieszka i zwraca na Ciebie uwagę to powiedzialabym raczej że zajęta nie jest.
A jak masz dobrą pracę w malym mieście, gdzie taniej, to znaczy że masz kasę na hobby i wyjazdy do wiekszego miasta, skoro tutaj wszystkie panny znasz, albo wiele.
Zapisz sie na jakiś kurs tańca, albo inny, gdzie bywają dziewczyny.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

14

bbasia napisał/a:

A to nie grzech iść do kościoła szukać kobiety zamiast się modlić ? smile

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

15

Kleoma napisał/a:
bbasia napisał/a:

A to nie grzech iść do kościoła szukać kobiety zamiast się modlić ? smile

Zawsze można trafić na dziewczynę podczas modlitw o dobrą narzeczoną smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie poznać parnterkę w małej miejscowości ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018