leki na uspokojenie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » leki na uspokojenie...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: leki na uspokojenie...

Witam mam pytanie odnośnie leków na uspokojenie bez recepty
Czy znacie jakieś leki co działają najlepiej i najdłużej ?
dodam tylko, że byłam u lekarza rodzinnego przepisała mi, ale nie działały za dobrze i powiedziała mi, że mam dzieci i powinnam panować na swoimi nerwami stąd nie chcę już tam iść,,, bo czuje się jak bym była psychiczna przy lekarzach, a ja nie zawsze umiem zapanować  nad nerwami  przede wszystkim przy mężu proszę o radę tabletek a nie psychologa ok??? z góry dzięki

Szczęśliwa mamusia i żona smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: leki na uspokojenie...

Wszystkie te leki bez recepty i te tzw.ziołoleki na uspokojenie są słabe i działają podobnie.
Nie chcę Ciebie rozczarować ale ja na przykład nie umiem Ci doradzić z czystym sumieniem,że pomoże Ci ten akurat lek,jeśli chodzi o leki ziołowe-napary,tabletki,herbatki to trzeba je brać długo i systematycznie aby w ogóle to miało sens a efekty bywają niezadowalające.Są leki chemiczne słabe i nieuzależniające ale te doradzi jedynie lekarz-są na receptę i z reguły upośledzają koncentracje w takim stopniu,że nie należy obsługiwać urządzeń mechanicznych czyli po prostu do samochodu za kierownicę lepiej nie wsiadaj.

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-05-31 08:13:16)

Ja biorę na stres spam. Ma sporą dawkę waleriany, więc działa dobrze. No i oczywiście jest bez recepty.

4

Większość tego typu tabletek bez recepty działa na zasadzie placebo.
Żaden lekarz rodzinny nie przepisze Ci silniejszych leków bez wcześniejszego zdiagnozowania Ciebie.
Musisz, niestety, iść do specjalisty psychologa/psychiatry.

5

Ja biorę preparat magnolia. Pomógł opanować mi stres i nerwy związane z codzienną presją... Dzięki niemu przestałam mieć nawet problemy z zasypianiem smile

6

Na mnie najlepiej działa sensilab. Choćbym chciała to nie mogę się zdenerwować????

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » leki na uspokojenie...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021