urlop dla singli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » urlop dla singli

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: urlop dla singli

Witam. Chyba jestem zdesperowana skoro się tutaj znalazłam.Mam 26 lat i jak w temacie szukam towarzystwa na wspólny urlop -najlepiej już na marzec i gdzieś gdzie jest o tej porze roku ciepło Zawsze to było tak,że w czasie wolnym od pracy zostawałam w domu i w sumie się nudziłam. od dłuższego czasu jestem sama a wśród moich znajomych chyba same pary, które raczej wolą spędzać czas razem. I po prostu marzy mi się taki wyjazd, a w towarzystwie byłoby razniej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: urlop dla singli

Ech, jako singielka miałam podobnie smile To znaczy inaczej: nie szukałam towarzystwa; wszędzie podróżowałam sama i na miejscu poznawałam ludzi smile

3

Oj, ja też bym chciała gdzieś wyjechać, ale raczej w wakacje, ale nie mam z kim:(

4

hahahahhaa to ustawiamy się na konkretną datę, miejsce, dojeżdżamy i spędzamy razem mega czas wakacji:D

5

Nie licz tu na zbyt wiele...Szukałam tu dziewczyny na wypad weekendowy (DARMOWY), bo wszystko było opłacone. Rezultat- żaden smile

Może się bała....

7

Kaja74 napisał/a:

Nie licz tu na zbyt wiele...Szukałam tu dziewczyny na wypad weekendowy (DARMOWY), bo wszystko było opłacone. Rezultat- żaden smile

hahahahah ano napisać można:D nuż:D
ej to mogłaś do mnie napisać hahaha:D

Hm moja droga!
Nie sądzisz że wyjazd na wakacje mz nieznaną osobą to dość ryzykowne?

Może najlepiej byłoby wyjść gdzieś do ludzi poznać kogoś przyzwoitego a potem myśleć o wspólny wypadzie nawet jak to bedzie późniejszy termin.

9

Z nieznaną- to prawda. Nigdy nie wiadomo, jak ta osoba zachowuje się gdy z nią mieszkamy, dzielimy sypialnię, czy jej nawyki i nastawienie do życia będą nam odpowiadać. A po co się męczyć przez 2 tygodnie?

10

Może faktycznie wyjazd na dłuższy czas z kimś kogo się nie zna może okazać się niewypałem. Warto najpierw poznawać ludzi dla samego poznania. U mnie to była awaryjna, bo ktoś zrezygnował i zostało wolne miejsce.
Bać się, ale czego ? to nie był wyjazd pod namiot w głębi lasu, daleko od cywilizacji i ludzi smile nie rozumiem, bo sama lubię adrenalinę i nowe sytuacje i nie zakładam najgorszego  smile

11

Ja bym się osobiście bała. Kiedyś, z dwadziecia lat temu byłam niezwykle odważna i spontaniczna, ale źle się to dla mnie skończyło.

12

ja rok temu spędziłam super wakacje na wyspach kanaryjskich z moja kolezanką, dwie singielki i było po prostu bajecznie.
jeśli o mnie chodzi chętnie bym się wybrała na takie wakacje ponownie, gdzieś gdzie jest cieplutko i duużo przystojniaków big_smile

Tylko do marca mogę sie nie wyrobić ze wszystkim, bardziej kwiecień, maj...

13

To wczęsniej się kilka razy spotkajcie i będzie git....

14

Chodzi mi po prostu, żeby poznać osoby samotne chętne na wspólne spędzanie urlopu, weekendów. Samej to nie chcę, bo wiadomo w towarzystwie raźniej. Ja jestem z okolic Zielonej Góry. Oczywiście przed jakimiś wyjazdami chętnie bym się z osobami chętnymi wczesniej spotkala.

15

I dodam że nie chodzi mi konkretnie o dany termin jak pisalam wczesniej- marzec. Myśle o wakacjach, dłuzszych weekendach i wogle

16

Uważam to za bardzo fajny pomysł. Trzeba oczywiście się z kimś spotkać porozmawiać umówic się na kawe i wtedy można zadecydować czy warto wyjechać tongue

17

moze sa jakies chetne na wspolny spacer albo jogging ??? zeby spalic zimowe kalorie
jestem z okolic czestochowy

18

dzień dobry !1!  morze są iakies chętne  ,panie  około 70. ABY POROZMAWIAĆ .POSPACEROWAĆ ,POSIEDZIEĆ W OGRODZIE . WYMIENIĆ SIĘ  MYŚLAMI. SERDECZNIE  ZAPRASZAM  z OKOLIC  ZAGŁĘBIA ŚLĄSKĄ   POZDRAWIAM MARIA

19

Dokładnie tak jak piszecie, wyjazd z kimś kogo zupełnie się nie zna jest dość ryzykowny -choćby na sam fakt "nie zapomnianych " wrażeń z wakacji ;] . Z drugiej strony ,jeżeli większość czasu spędzamy w domu lub pracy i mamy lęk przed wyjściem ,to jak poznać nowe osoby . Bo myślę ,że autorce bardziej chodzi o wyjazd  z płcią przeciwną( wyjazdy z koleżankami były fajne w szkole ;] ) .Kiedyś się poznawało osoby na dyskotekach ,dziś jak tam zaglądam( nie jestem aż taki stary big_smile ) , to widzę fajnych ludzi .Ale jakoś nie odczuwam przekonania ,że może być w tym otoczeniu osoba odpowiednia .Warto zagadywać do innych -ale nie nastawiać się na przymusową wygraną.Może warto skorzystać z biur ,które organizują wyjazdy dla singli .Nie będziesz do nikogo przywiązana ,a i będzie czas na poznanie

20

Szukam osoby chetną by mi towarzyszyć na wycieczce do Indi, gdzie koszt nie jest wcale taki wielki a wycieczka jest na prawde super, preferował bym kobiete bo sam jestem mężczyzną wiec wiadomo jak jest smile , Chodzi mi o to że nie mam z kim jechać a samemu to wiadomo tak samotnie, ogolnie oferta jest na sportoryko.pl/wyjazdy-kursy/3966/indie-nepal-wycieczka-do-azji/?id_terminu=29870 i jest do niej dołączam kupon rabatowy wiec moje pytanie brzmi czy któraś z was tu zebranych kobiet była by zainteresowana taką podrożą?? i nie ukrywam ze chciałbym poznać kogoś na dłuższą znajomość smile

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » urlop dla singli

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018