gdzie rodzic w Łodzi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » gdzie rodzic w Łodzi?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: gdzie rodzic w Łodzi?

Razem z narzeczonym planujemy powiększy rodzine, pod koniec roku. [Ślub w grudniu, bez "przymusu"]. Problem wyglada nastepujaco. Mieszkamy w lublinie, jednak ok. września planujemy przeprowadzic sie do Łodzi bądź Wawy ze wzgledu na kolejny etap studiow mojego wybranka. Dlatgo tez wiadomym jest ze to tam bede przezywac ciaze i chc zby wszystko bylo jak najlepiej dla dzieciatka. Poradzcie prosze gdzie najlepiej rodzic? obojetnie czy prywatnie czy państwowo, pieniadz nie graja roli. Napiszcie prosze o swoich doswiadczeniach. Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gdzie rodzic w Łodzi?

Jak Łódź to Szpital Matki Polki. Chyba nie musze tłumaczyć czemu wink

3

dzieki za odp.;) czytalam duzo roznych opinii na ten temat, i tak ogolnie to chyba wlasnie CMP wychodzi najlepiej.

I ja polecam CZMP. Sama tam rodziłam. Poza tym miesiąc przed porodem ponad tydzień leżałam-cukrzyca ciążowa. Opieka rewelacyjna(nie to żeby cały czas nade mną skakali, nie, nie-maja za dużo pacjentek). Ale położne miłe, zawsze uśmiechnięte.
Co do samego porodu-miałam rewelacyjna panią doktor i panią Basie-położną. Jeśli będę miała drugie dziecko, to tylko tam będę rodzić.

Mam dla Ciebie nocy letniej sen...

5

Polecam SZPITAL MATKI POLKI rodzilam w tym szpitalu. Zaczne od poczatku w 28tyg. bylam na wizycie u lekarza w kutnie lekarz powiedzial ze jade do szpitala ze mam juz rozwarcie na 1palec , ze moge urodzic wczesniej ze trzeba jechac do szpitala zeby powstrzymac .Dobrze ze przy tej wizycie byla ze mna siostra nie wiem jak bym doszla do domu szlam i myslalam po drodze i lzy mi plynely jak weszlam do domu i moja siostra powiedziala mezowi mojemu ze mam jechac do szpitala to mnie spakowal pomogl sie umyc a do szpitala musielismy dojechac 60km .W szpitalu podlaczyli mnie pod kroplowke i na kroplowce bylam 5 dni w 5 dniu dniu odlaczyli mnie od kroplowki i przezucili na tabletki ,tabletki zadzialaly i za 2 dni wypuscili mnie do domu do konca ciazy musialam brac tabletki na powstrzymanie .W dniu 14 na 15 urodzilam synka zdrowego byl malutki wazyl 2750 .Porod byl ciezki rowarcie mialam na3 palce musieli mnie naciac dziecko nie chcialo przejsc .Kleszczami wyjeli lekko glowke dziecka bylam wystraszona o kazdej rzeczy mowili co robia .Lekarze byli zachwyceni bo dziecko zadnej blizny niczego nie mialo na glowce ód kleszczy .

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » gdzie rodzic w Łodzi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018