Niepewność - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez niebieskalorr (2013-01-07 18:06:54)

Temat: Niepewność

Cześć smile
Zacznę od tego, że rozstawałam się ze swoim chłopakiem już wiele razy, wkradła sie teraz rutyna do naszego związku, próbowałam wszystkiego już by nas z tego wyciągnąć. Kiedyś potrafił "truć mi tyłek" słodkimi smsami co 5 minut, a teraz czepia się, że nie ma spokoju ode mnie, że chce odpocząć, dość wiele razy robił mi awantury bo był zazdrosny, ale wyjaśniliśmy to sobie, boje się że znowu mnie zostawi, co mam robić, skoro mi na nim zależy jak na nikim innym na tym świecie, nie potrafie skupić się na normalnym życiu, teraz już nawet kłótni nie ma szczególnych, tylko są nie miłe słowa, wpadłam w nerwice, nie wiem co mam robić, nie chce go stracić, a nie chce tez cały czas dawać z siebie wszystkiego, dy on nic juz nie robi? Dziewczyny, prosze pomozcie mi. sad( Był romantykiem, a teraz nic !!!!!!! no mysle ze było by mu lepiej z inna, to mnie tak cholernie boli,ale to chyba prawda, moze zaczal by nowe zycie beze mnie... dodam ze jestesmy ze soba dwa lata.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024