Kłamstwo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kłamstwo

Witajcie.
Mam od niedawna dziurę w głowie i dosyć poważny problem.
Otóż jestem z dziewczyną prawie rok czasu, wszystko super nam się układa lecz mam wrażenie że mnie oszukuje/oszukiwała jeśli chodzi o jej byłą miłość.
Najbardziej zabolało mnie to że pojawiłem się jak ona jeszcze była w związku z byłym o czym dowiedziałem się po prawie roku czasu (wcześniej mówiła że nie ma chłopaka), dobrze wtedy czułem, że byłem czymś w rodzaju zastępcy na złamane serce, tłumaczyła że związek zakończył się niemiło przez chłopaka który się nią nie interesował. Rozmawialiśmy o tym i cała wina rozstania spadła na jej byłego.
Jednak ostatnio dowiedziałem się że jednak utrzymuje z nim kontakt i poziom rozmowy wcale nie wskazuje na to aby była na niego zła lub czuła uraz (tak jak mi to mówiła), wręcz przeciwnie, świetnie sobie razem rozmawiają i się dogadują. Mało tego niech sobie rozmawiają bo nie miałbym nic przeciwko ale ona po prostu wszelki kontakt z nim przede mną ukrywa, mówi koleżankom żeby milczały, ukrywa to na portalach społecznościowych, mi zaś tłumaczy że nie ma z nim żadnego kontaktu itd.
Podczas poruszenia tego tematu jest to co chcę usłyszeć czyli: to był prostak który się mną nie interesował i wolał kolegów niż mnie.

Nie jestem typem obrażalskiego albo awanturnika ale to mnie bardzo boli, jak mam przeprowadzić rozmowę aby wreszcie zakończyć ten spektakl niepotrzebnych kłamstw w które brnie coraz głębiej ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kłamstwo

Skoro wiesz , że dziewczyna Cię oszukuje to ją po prostu o tym poinformuj. Powiedz jej , żeby się zastanowiła czy warto dalej brnąć w te kłamstwa. A tak swoją drogą , to czy warto być z kimś kto od samego początku  kłamie  ? Dzisiaj okłamuje Cię w drobnej sprawie , a co będzie dalej ?

3

Odp: Kłamstwo

Vex, a jakbyś zareagował na prawdę inną niż tą, którą chcesz usłyszeć? Że czasem za nim tęskni, że jest wspaniałym facetem, że świetnie się rozumieją, ble ble ble?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018