Czy któraś z Was nie lubi jak sie na nią ktoś patrzy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy któraś z Was nie lubi jak sie na nią ktoś patrzy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 43 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wodnich@ (2009-04-01 20:37:48)

Temat: Czy któraś z Was nie lubi jak sie na nią ktoś patrzy?

Chodzi mi dokładnie o sytuacje w środkach transportu.Mam tak ze nie lubię jak się chłopy gapia na mnie, albo ktoś wpatruje jak tylko zauważę to robię się podenerwowana, a odreagowuje zaczerwienieniem twarzy:PDodam ,ze podobno jestem ładna wiec tu nie chodzi o jakieś kompleksy.Ma ktos jakąś radę dla mnie był w podobnej sytuacji?Czy każdy dojazd i powrót z pracy ma być dla mnie koszmarem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy któraś z Was nie lubi jak sie na nią ktoś patrzy?

Mnie najgorzej denerwuje jak mnie młode dziewczyny mierzą od góry do dołu,mam tu na myśli już takie perfidne,wredne spojrzenia,bo tak ogólnie raczej nie lubię się wtapiać w tłum jak szara myszka,a opinie innych ludzi puszczam mimo uszu.A z okazji,że i u mnie zawitała wiosna zmieniłam swój blond kolor włosów na...śliwkowy hi hi fakt miał to być kolor wpadający w czerń,a jest ciemny fiolet dość widoczny(ale zrobię poprawkę i będzie ok)tylko wyobrazcie sobie jak teraz się na mnie gapią,a moi znajomi są wprost zachwyceni moją zmianą,bo pasuje mi ten kolor.A co tam niech się patrzą.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

3

Ja jakoś nie mogę się z tym pogodzić, a powinnam:(

4

mam tak samo,od razu lapie buraka...i mam podobniej,ze jak ide do te siksy ida i mierza,ja wtedy mysle sobie zle wygladam czy jak.
ale najbadziej nie lubie przemieszczac sie sordkami komunikacji.
ale coz widocznie to cala nasza Polska-bylam kiedys w UK wyszlam w mokrych wlosach i gorze od pidzamy do sklepu,nikt kto kolo mnie przechodzil sie nie spojrzal..w Pl to by bylo widowisko hohoho po prostu najlepiej reagowac podobnym sposobem jak tamci wpatrujacy sie...:)
kiedts kolezanka mi powiedziala jak Cie mierzą,znaczy ze dobrze wygladasz:))wiec glowa do gory widocznie im brakuje tego czego Ty masz:)

The starry skies above me and the moral law inside me

5 Ostatnio edytowany przez stokrotka28 (2009-04-01 22:00:18)

Niestety my Polacy chyba mamy już taką naturę,bo faktycznie zgodzę się  z tobą robaczek2105 w UK nikt nie zwraca na ciebie uwagi,chodzisz jak chcesz,tylko nasi rodacy mają już to we krwi i nadal nie potrafią być tolerancyjni i właśnie takich tu spotykam najczęściej.Nigdy nie goniłam za modą ale lubię dobrze wyglądać i pamiętam jak pojechałam na urlop do Polski poszłam po zakupy to w sklepie ucichły rozmowy i wszyscy patrzyli na mnie jak na jakiegoś przybysza z kosmosu,w dodatku mieszkam na dzielnicy gdzie jest sporo ludzi starej daty i ogólnie wszyscy znają się choćby z widzenia i nie obeszło się bez komentarzy.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

6

Dziewczyny faktycznie w Irlandii byłam i tam tez znieczulica nawet firanek w oknach nie maja bo nikogo nie interesuje co masz w domu. Muszę sie z Tym faktem oswoić bo inaczej oszaleje chyba.

7

Ja nie lubię jak ktoś się patrzy na to co robię, zwłaszcza na ręce. np. jak zmywam naczynia. Wtedy to mnie strasznie rozprasza i denerwuje.

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

8

Oczy,to zwierciadło duszy.Uwielbiałam spojrzenie mojego mężczyzny kiedyś ,kiedy byłam mocno zakochano.Ale przeważnie peszą mnie spojrzenia innych.

9

U bylej pani pediatry mojego maluszka, byla sekretarka, ktora wpatrywala sie we mnie do tego stopnia, ze bylo to juz wrecz odrzucajace i niekulturalne. Sledzila kazdy moj ruch i nie peszylo ja to, ze przylapywalam ja na "gapieniu" sie na mnie, wrecz przeciwnie. A jak ja wszystko interesowalo...Do tego doszly rozne inne rzeczy i w koncu postanowilam zmienic lekarza. Uwazam, ze tak wpatrywanie sie w kogos jest bardzo niekulturalne i nie peszy mnie to, a denerwuje.

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

10

zachwowuja sie jak  krawcowe smile mierza mierza i jeszcze raz patrza:)

The starry skies above me and the moral law inside me

11

robaczek, dokladnie smile tylko krawcwe mnie tak nie denerwuja wink

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

12

OJ tak, nie lubię. Nie przeszkadza mi to w środkach transportu (wtedy po części jesteśmy na to skazani), ale na ulicy i w innych miejscach publicznych już tak. Brrrr!

13

a mi to wisi smile patrzą to znaczy że chyba mają na co tongue . nie znam i nigdy nie poznam tych ludzi co się tak gapią. w nie interesuje mnie to co sobie myślą kiedy się tak wpatrują. a jeśli się gapią jakieś panienki tzn że muszę wyglądać bardziej sexi od nich i je to denerwuje big_smile ehehehe

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

14

Ja generalnie lubię obserwować ludzi, ale nie wpatruję się jakoś tak, zeby ktoś to widział czy go krępowało. Sama nie lubię, jak mnie ktoś obserwuje. Czasami czuję się nieswojo i zastanawiam się, czy nie jestem brudna itp.

15

Mnie dobija czasem fakt. że jak ide ulicą to lustruja mnie takie laski wytapetowane itp seksi ubrane i robia głupie usmiechy do siebie na mój widok smile sama tak sie nie ubieram jestem raczej szarą myszka big_smile mam tez kompleks jak tancze w małym pomieszczeniu dansing dyskoteka dlatego tego unikam mialam dawno temu niemiła sytuacje naśmiewanie sie i wyzywanie i tak jakos tego nie robie a moj facet lubi tanczyc i tak jakos czuje sie do niczego... bo powiedzial to tak cale zycie bedzie itp? a ja ze nie wiem ach pogmatwane to tak mi smutno, pocieszyl potem ale tak mam smutek że tak zareagował a to mój kompleks o ktorym wiedzial juz nie raz mu mowilam smile zobaczymy jak bedzie w wakacje ma mnie wyleczyc tak mowil smile ach i przez to mam czarne mysli znow jak znajdzie sobie lepszą? ostatnio nawet mówil, że może powinnam miec chlopaka na miejscu a nie tak daleko... a tak zapewnial, ze mnie tak kocha i tylko ja jestem ta jedyna i nigdy mnie nie zostawi a tu takie mysli i slowa mowi ach, załamka

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

16

Dziewczyny nie trzeba tak reagować nerwowo i od razu się czerwienić. Żyjcie ze świadomością, że jesteście piękne i każdy chciałby choć trochę na to piękno popatrzeć. Oczywiście nie mówię tu o nachalnym spojrzeniu tylko o zwykłym spoglądaniu przez innych mężczyzn. A wiecie co ja na takie spojrzenia to nawet sposób znalazłam. Ja widzę i ż taki osobnik mi się przygląda to również odwracam w jego stronę wzok i się mu przyglądam wtedy on nie wie co rozbić, czerwieni się i odwraca. Ale mi się wtedy śmiać chce big_smile

a co do takich tanich lafirynd- olać je czasem wystarczy po prostu się na nie też brzydko spojrzeć albo zapytać czy szuka kłopotów.

17

czasami inni ,,gapia,,sie na nas jak sroka w kosc.niecierpie tego

18

werona napisał/a:

A wiecie co ja na takie spojrzenia to nawet sposób znalazłam. Ja widzę i ż taki osobnik mi się przygląda to również odwracam w jego stronę wzok i się mu przyglądam wtedy on nie wie co rozbić, czerwieni się i odwraca. Ale mi się wtedy śmiać chce big_smile

Muszę to wypróbować następnym razem big_smile

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

19 Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-07 20:59:20)

...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

20

Zgadzam się z Weroną, to jest dobra metoda;-), też tak zawsze robię ;-P

Jeśli coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei...

21

ja lubię takiej osobie spojrzeć prosto w oczy i promiennie się uśmiechnąć smile
wtedy zawsze ona nie wie gdzie oczy podziać big_smile

chcesz zobaczyć świat cały...?
zamknij oczy.... patrz...

22

Ja tez nie lubie za bardzo jak ktos sie na mnie patrzy, ale generalnie jakos strasznie mnie to nie krepuje i nie przeszkadza- sama czasem lubie popatrzec sie na ludzi...

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

23

impresja napisał/a:

Ja tez nie lubie za bardzo jak ktos sie na mnie patrzy, ale generalnie jakos strasznie mnie to nie krepuje i nie przeszkadza- sama czasem lubie popatrzec sie na ludzi...

Nic dodac nic ujac...   wyjelas mi to z klawiatury.

24 Ostatnio edytowany przez Mike (2009-05-21 22:20:54)

matrika napisał/a:

ja lubię takiej osobie spojrzeć prosto w oczy i promiennie się uśmiechnąć smile
wtedy zawsze ona nie wie gdzie oczy podziać big_smile

Ja bym się do ciebię uśmiechnął :-)

25

Mike jak dla mnie prawidłowa reakcja smile

chcesz zobaczyć świat cały...?
zamknij oczy.... patrz...

26

mnie takie wpatrywanie się denerwuje w wypadku, gdy typek idzie ze swoją dziewczyną smile to jeśli chodzi o facetów...
a wredne spojrzenia pań z kompleksami olewam... albo odpowiadam tym samym.

27

Ja na ulicy zawsze odwracam głowę, gdy idzie jakiś chłopak, bądź grupka chłopaków. To już jakiś odruch

28

jeszcze jak ktos patrz to pół biedy, ale juz gwizdy czy coś w tym stylu to tak mnie wkurzaaa ;/

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

29

Też czasami mnie to spotyka, bo wyróżniam się kolorem włosów, no i do maluchów też nie należę. Do spojrzeń już się przyzwyczaiłam. Niektóre karcę swoim, jak to niektórzy mówią "sztyletującym" spojrzeniem. Natomiast gwizdy to oznaka prostactwa, więc "olać' to!
smile

30

moze jestesmy poprostu nieśmiale?

hmm``` chyba cos w tym jest ;->

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

31

Aneczka trafiła w sedno sprawy( przynajmniej jeśli chodzi o moją osobę xD) Ja jestem bardzo nieśmiała i takie spojrzenia np. w autobusie nie działają na mnie mobilizująco, wręcz przeciwnie...Robię się czerwona i nie wiem gdzie się podziać smile.
P.S. Jestem tutaj nowa, ale mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona kolejną zagubioną xD

32

a ja lubię jak na mnie patrzą, chociaż jak w ciągu dnia za dużo ludzi to zastanawiam się czy jestem gdzieś brudna albo czy nie zrobiła mi sie dzira na tyłku;)
dziewczyny, zwracanie na siebie uwagi jest dobre, przynajmiej wyrózniamy się z tłumu:)

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

33

karolciaaa225 napisał/a:

Ja na ulicy zawsze odwracam głowę, gdy idzie jakiś chłopak, bądź grupka chłopaków. To już jakiś odruch

Boże! Nie jestem sama z tym. Dzięki CI! big_smile:D:D Myślałam że tylko ja tak mam. Tyle że ja potrafię zrobić jeszcze gorzej, gdy widzę jakąś taką grupkę na ulicy i mimo że muszę przejść obok nich aby szybciej dojść do celu, skręcam zupełnie gdzie indziej, w inną ulicę czasem z 10 razy dłuższą i w ten sposób dochodzę dużo, dużo później. Wiem głupek ze mnie:] Aby zebrać się i przejść obok nich muszę mieć przy sobie mp3 i musi lecieć jakaś mocniejsza, agresywniejsza piosenka big_smile:D wtedy dostaję powera i idę:D:D Nienawidzę tego w sobie, nienawidzę tej nieśmiałości, braku pewności siebie...

34 Ostatnio edytowany przez MortarChaos (2009-08-20 22:29:44)

Ja nie lubię jak idę przez miasto i jak jakieś k***ki za przeproszeniem które zmierzą każdego od samego dolu do góry i wytykają palcami czy robią jakieś śmiechy miedzy sobą. Jestem zwykła dziewczyną i nie chcę się równać z takimi k****mi bo to dwa inne rozdziały. Jeszcze nie lubię jak idę ulicą a ludzie którzy jadą autem się gapią big_smile wtedy mam wrażenie, że się śmieją bo oni sobie jadą a ja się męczę i idę z buta big_smile wiem wiem. śmieszne big_smile

35

Ale że tak zmienię temat, czy nam też się czasem nie zdarzy tak pogapić na kogoś?

36

No w sumie czasem się przydarza .. smile

37

Wodnich@ napisał/a:

Dodam ,ze podobno jestem ładna wiec tu nie chodzi o jakieś kompleksy.Ma ktos jakąś radę dla mnie był w podobnej sytuacji?Czy każdy dojazd i powrót z pracy ma być dla mnie koszmarem?

Napisałaś, że podobno jesteś ładna. Ale odpowiedz sobie na pytanie: czy Ty się za taką również uważasz?

To zaczerwienienie twarzy, gdy ktoś na Ciebie wpatruje może oznaczać, że nie do końca jesteś zadowolona ze swojego wyglądu lub jesteś osobą nieśmiałą.

Często kiedy mężczyźni patrzą na kobiety, to one im się podobają. I na Ciebie pewnie również patrzyli z tego powodu. Lecz wydaje mi się, że Ty nie do końca masz tego świadomość.

Dlatego uwierz w to, że jesteś wartościowa kobietą a następnym razem, kiedy ktoś będzie się na Ciebie patrzył, Ty nie będziesz czerwieniła się na twarzy lecz będziesz się z tego śmiała :-)

38

Temat odżył więc dorzucam coś od siebie.

Na mnie często się patrzą przez moje włosy, chociaż jeszcze te 4 lata temu bywało to bardziej nachalne (albo coś się zmieniło albo ja przestałam na to zwracać uwagę) i powiem wam, że to nie jest tak, że ludzie myślą sobie coś złego. Czasem się po prostu zagapią, czasem chcą popatrzeć bo im się podoba itd. Wystarczy się uśmiechnąć albo mrugnąć oczami do tej osoby. Przeważnie się speszy i odwróci albo zacznie rozmowę.
Mi też się zdarza patrzeć, ale częściej na kobiety niż na mężczyzn (nie, nie jestem lesbijką tongue ). Lubię patrzeć na ciekawe fryzury, ubrania, dodatki, kiedy ktoś jest ubrany odważnie, kolorowo, ma swój styl. Nie ma w tym ani kropli złośliwości czy zazdrości - po prostu coś jest ładne to sobie popatrzę. A jeśli ktoś popatrzy na mnie z oburzeniem uśmiecham się i mówię np. że ma ładne kolczyki.

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

39

Dziewczyny a jak idziecie ze swoim partnerem to też tak macie? Ja to wtedy akurat lubię się ukradkiem uśmiechać do jakiś przystojnych chłopców smile tylko partner jak zobaczy to się oburza wink ale jak idę sama to też jestem bardziej nieśmiała...

40

To takie trochę: "zobacz jak dobrze, że wybrałeś właśnie mnie".

By był zazdrosny, to Ci pochlebia.

Nie wierzysz w siebie, co?

Za myślą...podąża energia !

41

Ja nie lubię, jak się ktoś za mną oglądą, bo wtedy wydaje mi się, że dziwnie wyglądam (np. jestem brudna) i dlatego ten ktoś zerka w moją stronę tongue na pewno nie myślę wtedy w kategoriach "a nóż, może się jemu spodobałam". Po prostu pierwsza myśl, jaka przychodzi mi do głowy to to, że coś ze mną jest nie tak tongue
No ale jeśli chodzi o mnie, to lubię patrzeć się na innych facetów:) oczywiście nie jakoś tak wpatrywać się w nich tylko tak o zerknąć, uśmiechnąć się. Mój facet zapewne robi to samo, ale jak idziemy gdzieś razem,. to żadne z nas nie zwraca uwagi na inne osoby smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

42

Z pewnością potrafię zauważyć, że ktoś jest przystojny i popatrzeć na niego jak na taki ładny obrazek, ale to bardziej jak oglądam film lub serial, ale tak na ulicy , to nie i mówię to z ręką na sercu. Idę z ukochanym, to po prostu patrzę na niego lub w nieokreślone miejsce, lecz nie na innych facetow , po prostu będąc z nim jestem maksymalnie na nim skupiona i nie widzę poza nim świata, jakbym dopiero wczoraj go poznała smile  a jak idę sama, to raczej także nie czuję potrzeby patrzeć na innych facetów. A jak na mnie jakiś spojrzy, to z tegoż własnie względu raczej nie zauważe, ale nie obchodzi mnie to, nie buduje na tym wlasnej wartosci siebie.
pozdr smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 43 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy któraś z Was nie lubi jak sie na nią ktoś patrzy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018