Strach przed byłym facetem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Strach przed byłym facetem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Strach przed byłym facetem

Prawie 8 miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem, kiedy dowiedziałam się że mnie zdradził. Od tego czasu ignoruję go, ale on za wszelką cenę chce na nowo nawiązać ze mną relacje. Początkowo w chamski sposób odpisywałam na jego maile, jeśli już doprowadził mnie do ostateczności, zablokowałam go na gg, nie odpisywałam na smsy, nie odbierałam telefonów. Miałam spokój przez jakiś czas (całe szczęście że wykasował mój numer telefonu).
Ale później zaczęło się... Wspólni znajomi mówili mi, że całkiem mu odbiło, że zwariował... Pisał do mojej przyjaciółki, że ma chore serce, żeby tylko wzbudzić we mnie litość. Gdy to nie pomagało, próbował się ze mną kontaktować mailowo, wypytywał moich znajomych o mój numer telefonu... Nawet zapisał się do tej samej szkoły i na nieszczęście mijaliśmy się na korytarzu. Próbował mnie zagadywać, nawet jeśli nie byłam sama, ale cały czas go olewałam. A on stał się coraz bardziej nachalny. Zaczął nawet pisać do mnie listy na adres domowy, co mnie naprawdę wkurzyło. Teraz wkurzenie ustąpiło miejsca przerażeniu... Naprawdę zaczyna się go bać. Boję się że kiedyś zaczepi mnie na ulicy, kiedy będę sama i coś mi zrobi sad. Nie dociera do niego, kiedy proszę, żeby się odczepił i raz na zawsze dał mi spokój. Totalne olewanie też nic nie daje... Już nawet śledzi moje wpisy na tym forum i na facebooku. Naprawdę nie wiem co mam robić i cholernie się boję sad...

Dum spiro, spero
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strach przed byłym facetem

zglos na policje ze Cie neka;) badz mu o tym powiedz, ze jeszcze raz cos sie odezwie czy cos to pojdziesz na policje. w moim wypadku to poskutkowalo.

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

3

mery90 napisał/a:

zglos na policje ze Cie neka;) badz mu o tym powiedz, ze jeszcze raz cos sie odezwie czy cos to pojdziesz na policje. w moim wypadku to poskutkowalo.

Policja reaguje tylko wtedy jeśli coś już się stanie, post factum.

moNniaaaa napisał/a:

Nie dociera do niego, kiedy proszę, żeby się odczepił i raz na zawsze dał mi spokój. Totalne olewanie też nic nie daje... Już nawet śledzi moje wpisy na tym forum i na facebooku. Naprawdę nie wiem co mam robić i cholernie się boję ...

nie masz jakiś konkretnych kolegów, takich nie najmilszych których na co dzień unikasz ale pomogliby Ci gdyby działa Ci się krzywda?, jeśli masz to najpierw z nimi pogadaj może przemówią mu do rozsądku.

Ave, Caesar, morituri te salutant

Gott mit Uns!!!

4

Właśnie, policja reaguje tylko wtedy jeśli już coś się stanie.
Nie mogę nikogo na niego nasłać, bo nie chcę mieć kłopotów sad

Dum spiro, spero

5

moNniaaaa napisał/a:

Właśnie, policja reaguje tylko wtedy jeśli już coś się stanie.
Nie mogę nikogo na niego nasłać, bo nie chcę mieć kłopotów sad

Moja Droga z Twojego wątku wynika, że już masz kłopoty a poza tym przeczytaj sobie swoją własną sygnaturkę i przemyśl ją.

Gott mit Uns!!!

6

no ale on nie musi wiedziec, ze tego nie zglosila tak?

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

7

mery90 napisał/a:

no ale on nie musi wiedziec, ze tego nie zglosila tak?

praktyka pokazuje, że jest inaczej

Gott mit Uns!!!

8

Narazie odpuszczę wizytę na policji (wątpię żeby się tym zajęli). Ale niech tylko się odezwie, to już przestanę być taka "miła". Poza tym, żeby zgłosić to na policję, trzeba mieć dowody, a ja wszystkie maile i smsy kasuję sad

Dum spiro, spero

9

To nie kasuj, zostawiaj je, zawsze jakiś dowód.

wzbudzenie w nim zazdrości pewnie spowodowałoby jeszcze gorsze jego reakcje, także w sumie nie wie,m jak mogę pomóc. Policja mic nie pomoże, no chyba , że oskarżysz go o nękanie, ale czy to dobrze zrobi? sama nie wiem.. powodzenia!

11

Co do facebooka - wywal go najlepiej ze znajomych i zablokuj swoją tablicę. Tylko czy to go nie wkurzy? Mówisz o "szkole" - w jakim jesteście wieku? Może dobrze byloby porozmawiać z Twoimi rodzicami albo nawet i z jego, jeśli ich znasz, w końcu byliście parą 8 miesięcy.

12

szyszunia napisał/a:

Co do facebooka - wywal go najlepiej ze znajomych i zablokuj swoją tablicę. Tylko czy to go nie wkurzy? Mówisz o "szkole" - w jakim jesteście wieku? Może dobrze byloby porozmawiać z Twoimi rodzicami albo nawet i z jego, jeśli ich znasz, w końcu byliście parą 8 miesięcy.

Ja mam 22 a on 25 lat, więc interwencja rodziców odpada. Poza tym oboje mamy tylko matki, a z jego mamą ciężko się dogadać. Na facebooku już dawno go zablokowałam.
Parą byliśmy prawie 2 i pół roku.
Narazie dzięki Bogu mam spokój od tego palanta. Chyba musiał przeczytać to co tutaj piszę i się przestraszył że pójdę na policję. Oby tak dalej.

Dum spiro, spero

13

I znów do mnie pisze sad. Tym razem, że jetem tępą ignorantką i że się puszczam, choć z nikim nie byłam związana fizycznie odkąd zerwałam z tym palantem sad. Tym razem zabolało sad

Dum spiro, spero

14

To może najwyższy czas, byś zrealizowała swe postanowienie o zgłoszeniu na policję?

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

15

Wielokropek napisał/a:

To może najwyższy czas, byś zrealizowała swe postanowienie o zgłoszeniu na policję?

Właśnie to rozważam, ale nie mam dostatecznej ilości maili i smsów sad

Dum spiro, spero

Wszyscy tutaj piszą jak się należy poprawnie zachować, ale czy postępujecie tak w prawdziwym życiu?
Może on cie kocha i bardzo tęskni i żałuje i stara się o drugą szansę!

Czarny kot przynosi pecha tylko, jeśli jesteś myszą.

17

undead nightmare napisał/a:

Wszyscy tutaj piszą jak się należy poprawnie zachować, ale czy postępujecie tak w prawdziwym życiu?
Może on cie kocha i bardzo tęskni i żałuje i stara się o drugą szansę!

Fajny sposób okazywania miłości: nękanie, zastraszanie, wyzywanie, kłamstwa.. 
Jeśli kocha powinien zrozumieć, że to koniec i się wycofać.

Ja bym na Twoim miejscu pogadała z kolegami żeby mu wytłumaczyli co i jak ;P

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

18 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2012-08-16 22:14:16)

W prawie karnym od 1.5 roku jest już coś takiego jak "stalking" ale z tego co słyszałem od kilku osób - na razie symboliczny i nie traktują tego służby porządkowe póki co poważnie, mimo że za to jest przewidziane więzienie.

Są też groźby karalne. jeżeli takie dostajesz archiwizuj to - czy to smsy czy maile - potem jak uzbiera się tego dostatecznie dużo zgłoś to na komendę z obawą o swoje życie i zdrowie - może to coś da? Albo podeślij mu parę pism od prawnika że sprawa lada dzień do prokuratury i sypnij mu kilka paragrafów + co co zarchiwizowałaś np. na mailu-  jakby nie wiedział co za jakie wykroczenie może go czekać. W jednym przypadku coś takiego pomogło jednego gościa opamiętać.

BORN TO BE WILD.

19

Narazie dał mi spokój i miejmy nadzieję że tak już zostanie.

Dum spiro, spero

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Strach przed byłym facetem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018