czy jest szansa na powrót? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy jest szansa na powrót?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: czy jest szansa na powrót?

Jestem świeżo po rozstaniu:) jakies 3 tygodnie za nic nie mogę pogodzic się z tą myślą i ciągle szukam kontaktu z moją byłą byliśmy ze sobą ponad 2 lata. To ona się rozstała ze mną mimo mojego nalegania i ciągłych prób kontaktu kazała przestac mi wydzwaniac i zaczeła mówic coraz bardziej przykre rzeczy. Dodam że od około pół roku zaczeło się psuc między nami, ale przed świętami udało się jakoś załagodzic i znowu były wspólne święta itp. Po nowym roku chciała przerwy ale się nie zgodziłem bo twierdziłem że jak się kocha to po co przerwa:) no i tak przez około miesiąc ciągłe kłótnie i w końcu ona powiedziałą stop. Jestem osobą o dosyc zmiennym charakterze czasami jestem bardzo miły i uczynny, ale czasami potrafie byc też bardzo wredny i wypomniec wszystko.Zawsze byłem o nią strasznie zazdrosny. Zawsze też po kłótni potrafiłem przejśc do porządku dziennego i normalnie się odzywac nie było nawet cichych dni:) U mojej połówki to się gromadziło aż eksplodowało. Przez pierwszy rok bardzo często u mnie bywał praktycznie co dzień twierdziła że u mnie jest taka cisza, spokój i przestrzeń zaczeły się rozmowy o naszej przyszłości. Po minionym roku zaczeło nagle jej wszystko przeszkadzac dzieląca nas 30 km odległośc rodzice itp. Fakt jakoś nigdy nie lubiłem robic tego co ona zawsze chciałem po swojemu. Co z tego że teraz dostrzegłem swoje błędy jak ona mówi że już nie chce byc ze mną. Mówi że nawet nie dałem jej kilku dni przerwy na zastanowienie. Po wczorajszym spotkaniu postanowiłem odpuścic nie wiem czy jest sens dalej walczyc, traktowałamnie jak kolegestwierdziłażeteraz nie potrafi zemna rozmawiac, podobnie jest u mnie zaraz zaczynam się denerwowac i padają jakieś niepotrzebne słowa. Powiedziała że narazie nie chce się spotykac żeby nie robic mi żadnej nadzieji. Co zrobic wiem że teraz za wszelką cenę muszę powstrzymac się od jakich kolwiek kontaktów, poczekac aż ona się odezwie czy sprobowac znowu za jakiś czas umówic się znią?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy jest szansa na powrót?

po pierwsze :gratuluję Ci odwagi-napisałeś tu jak było i jaki Ty dla niej byłeś, to ważne.

po drugie: daj jej czas, było już wiele postów w których pisałam to i napiszę to teraz : " nie zmusisz nikogo do miłości.." być może dostatecznie odstraszyłeś ją swoim zachowaniem i jest po prostu zmęczona wszystkim, wiesz to jest jak domino- kostka za kostką.. mały problem wywołuje lawinę problemów.. daj jej odpocząć. niech się zastanowi nad tym wszystkim. myślę że może być jeszcze dobrze, ale na to trzeba czasu. Tobie też dobrze zrobi ta przerwa, zastanów sie ile jesteś w stanie w sobie zmienic.

trzymam kciuki.

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

3

jednym słowem nagrabiłeś sobie i teraz masz za swoje. chociaż do końca nie wiem jak było ale tak to wygląda.
daj jej czas, może to coś da potem nie wiem może przyjdź z kwiatami do niej albo zwyczajnie poproś o rozmowę. Musiałeś ostro nabroić skoro ona nie życzy sobie byś ciągle dzwonił. jeśli ją kochasz to walcz ale za jakiś czas kiedy emocje opadną

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

4

Witam!
Moim zdaniem nie powinieneś na razie robić już nic. Jak kobieta po związku z takim stażem zachowuje się w taki sposób, to znaczy,że potrzebuje czasu,żeby odpocząć. Dałeś jej popalić, przytłoczyłeś, pogubiła się. I wiem z własnego doświadczenia,że jesli będziesz ciągle nalegał ona zamknie się jeszcze bardziej.
Daj jej trochę czasu. Niech przemyśli sobie wszystko jeszcze raz na spokojnie, bez emocji. Być może zatęskni za jakiś czas i będzie dla Was znowu szansa, a być może w ogóle odpuści-tak jak pisała noelle87 nikogo nie zmusisz...
Ty też daj sobie czas. Przemyśl swoje zachowanie, zastanów się co robiłeś nie tak.Dobrze,że potrafisz się przyznać do błędów-brawo! Teraz wyciągnij odpowiednie wnioski na przyszłość.
Powodzenia!

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy jest szansa na powrót?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018