Stracenie wszystkich możliwych marzeń przez partnera i oszukanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stracenie wszystkich możliwych marzeń przez partnera i oszukanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Stracenie wszystkich możliwych marzeń przez partnera i oszukanie

Witam

Piszę ponieważ chciałabym się poradzić w pewnej sprawie która dotyczy mego życia uczuciowego z  moim chłopakiem.
Mam 20 lat z moim chłopakiem M jestesmy razem od 2,5 roku. Wszystko układało się szczęśliwie między nami, był najważniejszym sensem mojego życia, dla niego stracilam kontakt z moimi przyjaciółkami aby spędzać z nim każdą wolną chwilę, uważałam go za swój ideał jednak wszystko się zmienilo po tamtych wakcjach.

W zeszle wakacje bylismy razem w pracy za granica, bylo cudownie spedzalismy czas jedynie ze soba, zarobilismy pieniadze a takze mielismy fajne wakacje. Gdy wrocilismy we wrzesniu ja zajelam sie szkola bo w tym roku pisalam mature i musialam zajac sie nauka ale normalnir spotykalismy sie codziennie i wszystko bylo ok. Moj chlopak szukal pracy choc bezskutecznie bo w  naszej miejscowosci ciezko z praca..dlatego postanowilismy ze wyjedziemy po mojej maturze za granice i sprobujemy swoje, wlasne zycie tylko ze soba, chcielismy zaczac od tej pracy co w tamte wakacje a potem bedac na miejscu szukac czegos nowego. Bylam bardzo szczesliwa z tego powodu poniewaz chcialam wyjechac, zarobic pieniadze za studia ( bo niestety kosztuja a ja nie mam duzo) i zaczac zycie z nim tylko z nim poniewaz w moim rodzinnym domu nie jest zbyt ciekawie tata czasem pije i sie awanturuje i chcialam od tego uciec..
Moj chlopak caly czas podtrzymywal mnie na duchu abym wytrzymala jeszcze z ojcem troche i ze wyjedziemy, specjalnie nawet  nie zdawalam zadnych dodatkowych przedmiotow na maturze aby nie zawracac sobie glowy tym bo mialam w planach jedno wspolne zycie z moim M za granica  lecz niestety wszystko zmienilo sie:(

na poczatku maja moj chlopak otrzymal propozycje pracy i pytal sie mnie co zrobic czy isc czy nie bo wiedzial ze mamy jechac, ale doszlismy do wniosku ze po co ma siedziec przez ten miesiac w domu niech idzie sobie zarobic przynajmniej bd mial na wyjazd i tak sie tez stalo.. i od tego momentu wszystko sie zmienilo:(

Po niecalych 2 tygodniach pracy w trakcie moich matur gdzie mialam wystarczajaco duzo stresu zaczelismy sie klocic..otrzymalismy telefon z pracy za granica tam gdzie bylismy zebysmy wyslali papiery a moj M jak gdyby nigdy nic powiedzial mi ze on nie chce jechac bo jemu jest tu dobrze i on zostaje..W tym momencie grunt mi sie zawalil pod nogami, nie moglam sie z tym wszystkim pogodzic, zostalam oszukana przez niego a on nic sobie z tego nie robil.. Prosilam , blagalam go aby ze mna pojechal bo mi to obiecywal ze mnie zabierze z tad bo naprawde mam ciezkie zycie a on zupelnie nic..Wiec powiedzialam mu ze w takim razie ja sama chce jechac bo nic mnie tu nie trzyma nie mam pieniedzy na studia zaoczne a na dzienne nawet sie nie dostane bo nie zdawalam nic ze wzgledu na ten wyjazd:(

Nie wiem minelo juz 2 tygodnie odkad zaczelismy sie klocic a on nadal nic z tego nie robi sobie, ostatnio mielismy nasza 2,5 rocznice moze to nic ja wiem ale dla mnie zawsze cos a on mi napial sms ze dla niego to zadna rocznica, na kazdym kroku mnie odsuwa od siebie, jak jest w pracy i probuje do niego napisac to zawsze mi odpisuje ze bie moze gadac, ze to , ze tamto , nie ma dla  mnie juz czasu bo spotya sie ze mna w okreslonych porach przez niego, ostatnio zapomnial po mnie przyjsc do pracy, jak probuje sie do niego przytulic mimo tego ze nie uslyszalam od niego przepraszam to mnie odpycha:( nie wiem napawde nie wiem co sie z nim  stalo nie dosc ze sprzekreslil wszystkie nasze wspolne marzenia kierujac sie wlasna dupa to jeszcze nic nie robi zeby to polepszyc i naprawic do tego jeszcze jest on caly czas manipulowany przez swojego tatusia ktory strasznie sie wtraca i naklania go aby nie rzucal roboty ...

Co sadzicie o tym wszystkim?
czy ja robie cos zlego ze chce byc z nim szczesliwa i miec wspolne zycie z nim? ja naprawde bylabym sklonna rzucic wszystko dla niego a on ?:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stracenie wszystkich możliwych marzeń przez partnera i oszukanie

Szczerze? Zachowałaś się jak idiotka. Zrobiłaś bardzo głupio i mam nadzieję, że czegoś się teraz nauczysz. A mianowicie- nigdy nie przekreślaj swojego życia dla kogoś! Co z tego, że mieliście wyjechać? Chciałaś niby później wrócić i iść na studia tak? A mimo to olałaś maturę. Głupota. Poza tym naiwnie wierzyłaś, że w tak młodym wieku spotkałaś miłość na całe życie i poważnego faceta. Ogarnij się dziewczyno, zajmij swoim życiem i nie patrz na niego. Jak był bezrobotny i nie miał co robić z czasem, to mu służyłaś za rozrywkę, a teraz widzisz kim naprawdę dla niego jesteś. Nie chcę tutaj oceniać jego, bo każdy ma prawo zmienić zdanie, ale Ty zachowałaś jak kretynka i będziesz teraz za swoje błędy płacić. Życzę powodzenia

3

Red, myślę, że to Ty zachowujesz się jak kretynka wyzywając tą dziewczynę. Fakt, źle zrobiła, bo zrezygnowała ze swojego życia i za bardzo poświęciła się miłości. Ale któż z nas nie robi błędów?? Ty jesteś nieomylna?? Hmmm, a poza tym co ma wiek do miłości na całe życie. Jedno nie wyklucza drugiego. Osobiście znam takie pary, które chodzą ze sobą od 16-17 roku życia i po dziś dzień są szczęśliwe. Pewnie, że większość ludzi bardzo długo szuka swojej miłości i często się zdarza, że n-ty partner to dopiero prawdziwa miłość. Jednak od każdej reguły są wyjątki.

4

Rozumiem wasze zdanie na moj temat moze i postapilam zle bo wszystko dla niego poswiecilam bo naprawde uwazalam go za moj ideal a teraz co z tego mam? Nic:( nie wiem co mam robic czy mam go zostawic choc to nie jest takie latwe, czy tez sama wyjechac i sie realizowac moze wtedy cos do niego dotrze? co o tym myslicie? Ja wiem ze latwo sie jest  kogos pytac kto nie jest w mojej sytuacji i moja historie zna opisana w kilku zdaniach ale prosze poradzcie mi cos bo naprawde ze mna jest ciezko nie umiem mu tego wybaczyc a zarazem nie umiem sie z nim rozstac:(

5

Fakt, jesteś jeszcze młoda i naiwna. Wierzysz, ze miłość przetrwa wszystko i dla niej trzeba poświecić wszystko.... to piękne ideały, niestety świat nie jest taki kolorowy. PAMIĘTAJ, ze nigdy nie można być cakowiecie pewnym faceta. A co najważniejsze, zawsze trzeba być niezależna, wiedzieć, ze razie W sobie poradzisz sama. Nie można zrywać kontaktu z innymi, wręcz przeciwnie, chłopak jest, a jutro może go nie być, a przyjaźń zostaje na cale życie... (o ile to prawdziwa przyjaźń). Na przyszłość  nigdy tak się od nikogo nie uzależniaj. Jeżeli masz szanse na wyjazd, wszystko jest pewne i bezpieczne dla Ciebie to jedz. Zarobisz sobie na studia, usamodzielnisz się. Chłopak nie wykazuje żadnej inicjatywy, nic nie robi, żebyś została. Jeżeli mu tu dobrze to ok, ale nawet nie rozważył Twoich potrzeb, planów... poza tym może kryje się coś więcej za tym zachowaniem, ale nie ma co teraz gdybac. Grunt, żebyś się nie załamywała, cale życie przed Toba i im wcześniej sobie uświadomisz, ze w życiu trzeba przede wszystkim liczyć na sama siebie, tym lepiej dla Ciebie.... co do Twojej sytuacji rodzinnej, miałam tak samo, wiec wiem jak to  jest. Wyjechałam od razu po maturze, potem poszłam na studia, wyrwałam się z tego domu, usamodzielniłam się. Pamiętaj jednak, ze musisz inaczej podchodzić do ludzi, bo jeżeli za granica będziesz tak samo naiwna to może się to dla Ciebie źle skończyć. Powodzenia!

6

Dziekuję bardzo za motywującą mnie rade bardzo mi milo że ktos moze mnie rozumiec choc wcale nie jest latwo mi z tym wszystkim, bo mimo tego ze jestem wesola i szczesliwa to w glebi wszystko w sobie dusze i strasznie mi z tym zle bo nikt nie moze mi pomoc i nikt ( nawet moh chlopak ktory okazal sie nieodpowiedzialny) nie wie jak sie czuje dziecko ktore cierpi z powodu ojca i ktore marzy o normalnym zyciu..

7

Kasiaaa93 napisał/a:

Red, myślę, że to Ty zachowujesz się jak kretynka wyzywając tą dziewczynę.

A czy ja ją wyzywam? Napisałam, że zachowała się jak kretynka, a nie że nią jest. Czytaj ze zrozumieniem;)

roksia20- mam nadzieję, że uda Ci się jakoś dobrze ułożyć teraz życie i będziesz mądrzejsza na przyszłość:)

8

roksia20 napisał/a:

Dziekuję bardzo za motywującą mnie rade bardzo mi milo że ktos moze mnie rozumiec choc wcale nie jest latwo mi z tym wszystkim, bo mimo tego ze jestem wesola i szczesliwa to w glebi wszystko w sobie dusze i strasznie mi z tym zle bo nikt nie moze mi pomoc i nikt ( nawet moh chlopak ktory okazal sie nieodpowiedzialny) nie wie jak sie czuje dziecko ktore cierpi z powodu ojca i ktore marzy o normalnym zyciu..

Rozumiem Cie. Ja myślałam, ze już zawsze tak będzie, ze nigdy nie ułożę sobie życia. Niestety tak maja dzieci alkoholika - brak wiary w siebie. Pamiętaj jednak, ze to jest najtrudniejszy moment w Twoim życiu. Człowiek jest zagubiony i nie wie do końca czego chce. Po maturze nie wiedziałam co zrobić ze sobą, moja mama wyjechała, a ja zostałam z ojcem, bez planów na przyszłość i pomysłem na siebie.... ale po latach mogę powiedzieć, ze jestem samodzielna, niezależna, a te wszystkie doświadczenia spowodowały, ze jestem teraz silna i twardo stąpam po ziemi. Wszystko się ułoży, ale musisz wziąć się w garść, nie rozpaczać (zwłaszcza przez chłopaka). A ta praca o której wspomniałaś, jest bezpieczna i pewna?? jeżeli tak, to masz szanse, by zarobić na swoje marzenia, studia, dobry start, zacząć wszystko od nowa.... co do miłości, to teraz moje słowa nic nie pomogą, ale wiem to wink ze spawy uczuciowe tez się ułożą... tylko pamiętaj!!! jak to zawsze mowie: Ufam w 95% a te 5% zostawiam sobie na wszelki wypadek wink

9

Red, czyste obkręcanie kota ogonem...
Nawet nie będę komentować Twojego wytłumaczenia.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stracenie wszystkich możliwych marzeń przez partnera i oszukanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018