KOBIETY BŁAGA O POMOC - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » KOBIETY BŁAGA O POMOC

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: KOBIETY BŁAGA O POMOC

Witam.  SPEWNOŚCIA WIEKSZOŚĆ KOBIET BĘDZIE TROCHĘ ZASKOCZONA ALE PISZE DO WAS O POMOC.

OD PEWNEGO CZASU W MOIM ŻYCIU DUŻO SIĘ ZMIENIŁO ZOSTAŁEM TATĄ ZAŁOŻYŁEM FIRMĘ KTÓRA PRZYNOSIŁA JAKIEŚ TAM DOCHODY ALE OD JAKIEGOS CZASU ZA CZOŁA PRZYNOSIĆ STRATY
KTÓRE PRZYNOSIŁY CORAZ MNIE ZYSKU ZACZOŁY SIĘ KŁOPOTY FINANSOWE CORAZ WIĘKSZE DŁUGI
A DO TEGO JESZCZE PROBLEMY ZE ZDROWIEM OD POCZĄTKU ROKU BYŁEM JUŻ W SZPITALU 5 RAZY.NIE WSPOMINAŁEM NIC ŻONIE O NASZYCH DŁUGACH BO CAŁY CZAS BYŁEM PEWIEN ŻE SOBIE JAKOŚ Z NIMI PO RADZE ALE NIESTETY NIE DAŁEM RADY I ZACZOŁA SIĘ WALKA Z KOMORNIKAMI I KŁÓTNIE Z  ŻONĄ. ŻONA MNIE NIE CHCE WOGÓLE ZNAĆ BOJE SIĘ ŻE DZIECI JUŻ NIE ZOBACZĘ . OBECNIE WYJECHAŁEM ZA GRANIC DO PRACY I ZARABIAM JAKIEŚ TAM PIENIĄDZE ALE OPRÓCZ TEGO TO JA NIE MAM NIC. PROSZĘ POMÓŻCIE BO NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ BARDZO KOCHAM MOJA ŻONĘ I STRASZNIE MI NA TYM ZALEŻY ŻEBYŚMY BYLI SZCZĘŚLIWĄ RODZINĄ. POZDRAWIAM RAFAŁ

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: KOBIETY BŁAGA O POMOC

Proszę, byś wyłączył CapsLock i przestał pisać wielkimi literami. Taki sposób pisania w Internecie oznacza krzyk - a nikt nie lubi, jak się na niego krzyczy.
Używaj też przecinków, bo ciężko się czyta taki ciągły tekst.

Skoro już zarabiasz za granicą to jest jakaś szansa,że spłacisz długi...ale najpierw powinieneś mysleć o rodzinie,zonie i dzieciach,ale napisz coś więcej,czy dłuznicy wiedzą,że nie ma ciebie w kraju np.ZUS,Skarbowy itp.,czy żona pracuje i ma jakieś srodki utrzymania,gdzie mieszkacie-czy czynsz jest płacony itp.,bo nie wiadomo jakiej rady ci udzielić.

Bóg miał nareszcie uwierzyć w człowieka dobrego i silnego,ale dobry i silny to ciągle jeszcze dwóch ludzi. (W.Szymborska"Schyłek wieku")

4

Wszyscy dłużnicy zostali powiadomieni pisemnie o naszej sytuacji  i że wyjechałem za granice do pracy. Żona mieszka teraz z dziećmi u swoich rodziców i nie ma stałego dochodu. Żona chce się ze mną teraz rozwieść długi ale jak były pieniądze to było dobrze.

Gdy rodzina wpada w kłopoty finansowe,to wiadomo,że są awantury,wzajemne żale,oskarżanie się,lęk przed jutrzejszym dniem i utrata bezpieczeństwa.Wcale się nie dziwię,że twoja żona mówi nawet o rozwodzie,bo ciagłe odwiedziny komorników jest koszmarem.Straciła do ciebie zaufanie,wiarę,że uda sie wyjść z dołka...ale może do tego nie dojdzie (w końcu na rozwód tez potrzebne sa pieniadze) Mam nadzieję,że jesli kochasz zonę i swoje dzieci nie zostawisz ich na pastwę losu,ale będziesz im wysyłał pieniądze na życie i spłacał swoje długi.Z komornikami też można się dogadać,wpłacac systematycznie co miesiąc niewielkie sumy.Najwazniejsze to chęci do pozbycia sie zadłuzenia,a nie ucieczka.Kontaktuj się z rodziną,a z biegiem czasu sytuacja się moze poprawić, czego ci życzę (też kiedyś byłam w powaznych długach i ponad 10 lat je spłacałam!)

Bóg miał nareszcie uwierzyć w człowieka dobrego i silnego,ale dobry i silny to ciągle jeszcze dwóch ludzi. (W.Szymborska"Schyłek wieku")

6

Koszmar kolejnego dnia gdy zapuka komornik....... Ale część winy ponosisz Ty sam,nic nie mówiąc rodzinie o problemach finansowych... Wiem,miałes jak najlepsze intencje...ale jak widać to nie wszystko.. Powinieneś sie był wycofać(zawiesić działalność),jak widziałes,że robi się nie wesoło...
Z drugiej strony gdzie to "na dobre i na złe"..?
Sory memory...ale najlepszych przyjaciół poznajemy w biedzie...

7

DOKŁADNIE PERFEKCYJNA ODPOWIEDZ W 100% #ale najlepszych przyjaciół poznajemy w biedzie...#

8

Chciałam się zapytać... co to są "ZACZOŁY"?

9

Więc dlaczego twoja żona tak cie potraktowała?? Czy piniądze były tylko ważne a teraz co radz sobie sam i płać alimenty bo mi się należą?? A ty masz tyrać jak wól na wszytko całe życie?? Sorry że tak pisze ale ja to tak odbieram. Twoja żona pracowałą?? Kurcze nie moge tego zrozumieć, z jednej strony ona ma prawo byc zła że jej nie mówiłeś ale w tej sytuacji jak sie dowiedziaął i jest zła. To się nie dziwie że jej nie powiedziałeś.

W świecie Oriflame - jeśli uważasz, że to tylko katalog i kosmetyki to tak naprawdę nic nie wiesz.

10

Źle postąpiłeś nie mówiąc żonie o tym że w firmie nie dzieje sie dobrze. Pewnie z racji tego że chciałeś oszczędzić jej zmartwień teraz juz wiesz że niepotrzebnie.
Ale z drugiej strony nie rozumiem Twojej żony, nie rozumiem jej zachowania i tego w jaki sposób Cie potraktowała. Czyli mozna by domniemywać że gdyby firma prężnie sie rozwinęła i byłyby z tego pieniądze zona byłaby zadowolona i by kochała ale że stało sie inaczej a firma przysporzyła niestety długów żona postanowiła Cie wywalić????
Ja tu widzę cos czego TY albo nie widzisz albo nie chcesz widzieć obym sie myliła....
Zastanów sie nad całą sytuacją i pomyśl komu na czym tak naprawdę zależy.
Zona powinna Cie wspierać w tej sytuacji choćby dobrym słowem i obecnością. Mam nadzieję że pospłacasz wszystkie zaległości a Twoje zycie wróci do normy. Powodzenia

Nie kłamstwa lecz prawda zabija nadzieję

11

Szkoda że od razu nie porozmawiałeś z żoną jak się sprawy mają, bo może czuć się trochę oszukana, że nie poradziłeś się jej co robić. Myślę, że musisz z nią porozmawiac powiedzieć że sie starasz że postapiłes tak aby ja chronic i wiesz ze to było zle

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » KOBIETY BŁAGA O POMOC

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018