Niepewne kilogramy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Niepewne kilogramy.

Przeprowadzałam u siebie diete kopenhadzką oraz dietę dukana, którą wyszukałam w internecie. Oststatnio zauważyłam że moja waga jest bardzo niereguralna tzn. gdy waże się rano waże jakieś 5kg mniej niż w południe z koleji na wieczór moja waga jest znow mniejsza o kilka kg. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i czy moj organizm dobrze zareagował na wprowadzenie tych dwuch diet. Prosze o poradę. Chudnę czy tyję i która waga w takim bądz razie jest prawidłowa jest prawidłowa.?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niepewne kilogramy.

Szczerze mówiąc - sądzę, że jest to absolutnie niemożliwe i po prostu masz zepsutą wagę wink Wahania dzienne w granicach 1-2 kg to jeszcze norma, ale 5? Nie wydaje mi się...

3

Faktycznie pewne wahania są normalne, ale 5 kg to dość dużo. Może to rzeczywiście kwestia zepsutej wagi, a może kwestia ważenia się w ubraniu...? W każdym razie nie warto ważyć się kilka razy dziennie, najlepiej zważyć się rano, naczczo, bez ubrania smile

4

A jaki jest sens warzenia się tyle razy dziennie... Chyba, że lubisz się niepotrzebnie denerwować. Nie sposób przytyć 5 kg w ciągu dnia. Możesz co najwyżej maksymalnie zapełnić żołądek, ale żeby aż o tyle kg... Może faktycznie z wagą coś nie tak? :-)

5

Przede wszystkim, tak jak wspomniały kobitki powyżej, waż się tylko raz dziennie, najlepiej rano, na czczo, a ważenie się po jedzeniu (znam takie przypadki big_smile) to już w ogóle głupota. Praktycznie każdy z nas tak ma, że coś zje, wypije i waga idzie w górę, zwykle jest to 1-2 kg, ale tak jak mówisz, czytałam nawet o przypadkach, gdzie waga wzrosła o 4-5 kilo, choć rzadko to się zdarza. No i oczywiście waga znacznie wzrasta też przed okresem. Tak więc pamiętaj, prawidłowa waga jest z rana, na czczo, po toaletce wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021