Chce by wrocila - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Chce by wrocila

powiedzcie mi drogie panie co zrobic by znow odzyskac moja kobiete?
bylismy zareczenie w pon sie rozstalismy,nie wiem czy to ma znaczenie ale piersionka mi nie dala do reki..
i powiedziala koniec zareczyn
tylko zerwalismy,
dawala mi duzo szans zebym sie zmienil a ja no coz zaniedbywalem ja
co nie znaczy ze nie kochalem , kocham i to bardzo
wiem ze ona mnie tez kocha ale,,,jest na mnie strasznie wnerwiona nie tyle co wnerwiona co zawiedziona

powiedzcie , poradzcie czy mam jeszcze szanse ja odzyskac?

Pogoń za osobami, które nas nie chcą jest tylko stratą czasu
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chce by wrocila

dodam ze nadal mieszkamy razem,w tej zlosci powiedzialem jej ze sie wyprowadzam ale przeprosilem ja ze to bylo w zlosci powiedziane
na domiar tego spotyka sie ze swoim bylem po tym zerwaniu wiem ze to jej jak to powiedziala przyjaciel
ale dorwalem jej tel i przeczytalem ze lubi ona jak sie przytulaja.
co mam o tym sadzic?
prosze was o rade

Pogoń za osobami, które nas nie chcą jest tylko stratą czasu

3

Nie pisz postów jeden pod drugim. Proszę, zapoznaj się z regulaminem forum.

Reklama

4

Jak mi przykro... a naprawde wcale nie smile
Miales swoj czas wiele razy i odpuszczales, gdy juz bylo dobrze, bo po co sie starac? Teraz zbierasz tego konsekwencje. Odwroc sytuacje, panie egoisto ( CHCE ABY WROCILA-o jak wspaniale... ) i wczuj sie troche w to jak ona sie czula, gdy ja traktowales jak traktowales...
Kochales... kochasz... jak milo... ale milosc to nie tylko slowa a przede wszystkim CZYNY.
Moze to nie milosc a wygoda bo masz wszystko na miejscu??

Chcesz ja odzyskac? To zacznij ja traktowac tak jakbys sam chcial byc przez nia traktowany.
A... i jeszcze jedno. Nie licz na natychmiastowy efekt. Trzeba sie pomeczyc a nic nie jest zagwarantowane.
A... i pozniej tez nie siadz na laurach, bo znowu kopnie Cie w... gdzie trzeba kopac abys zatrybil...

Myslisz, ze kobiety beda znosic wszystko w nieskonczonosc w imie milosci? Otoz mylisz sie. To jak z przyslowiem "poty dzban wode nosi..."

Rece opadaja, chlopie... Wez sie zbierz do kupy i stan sie tym facetem, ktory ja zainspirowal i zdobyl. Badz nim caly czas a nie tylko wtedy, gdy ona ma juz dosc i odchodzi...

Powodzenia.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

5

Mi to si wydaje że kobiety są bardziej emocjonalne i wieksze prawdopodobieństwo że wrócą Kobieta czasem nie wie czego chce. To nie to co faceci powie coś raz  i koniec, bo chyba przemyslał dokładnie...;/ Ach... to nie fair...

"Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią."
"Przemija tylko to, co jest kłamliwe i złudne, nieistotne, co właściwie nigdy nie miało rzeczywistego bytu..."
"Żeby był, żeby chciał być, żeby nie zniknął."
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Bullinka (2012-05-14 10:38:51)

Nie zawsze tak jest. Nie powinno sie generalizowac. Niektorzy ludzie-niezaleznie od plci-tak maja. Jednak jest grupa tak mezczyzn jak i kobiet, ktora podejmuje decyzje dlugo, nieraz bardzo dlugo, ale jak ja juz podejmie staje sie ona ostatecznym wyborem bez mozliwosci odwolania.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

7

To chyba taki jest mój były hmm Ehhh!!

"Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią."
"Przemija tylko to, co jest kłamliwe i złudne, nieistotne, co właściwie nigdy nie miało rzeczywistego bytu..."
"Żeby był, żeby chciał być, żeby nie zniknął."

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018