Wielkie zaskoczenie....! :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wielkie zaskoczenie....! :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Wielkie zaskoczenie....! :(

Witam serdecznie,
Jestem cała w wątpliwościach i strasznie mmnie to męczy nie wiem co robic...Zacznę od początku.
Z moim mężczyzną jestem juz ponad 2 lata. Ja 20l on 22 lata. W naszym zwiazku wszystko szło idealnie. W łożku czy gdziekolwiek było po prostu jak we śnie. Jednakze od jakichś 2,3 miesięcy zaczęlismy sie kłócić o byle co. Dodam że miał on ze mną swój pierwszy raz natomiast ja już wczesniej mialam przygody o których wie bo opowiadaliśmy sobie o przeszłości.Przez ostatni tydzień przemyśleliśmy wszystko i wczoraj on poprosił o spotkanie. Przegadaliśmy 2 godziny ale to nie tego sie spodziewalam. Już było by wszystko dobrze. Nagle on mowi ze jesli rozmawiamy to on chce mi cos powiedziec. Powołał sie na słowa które sama kiedyś wypowiedziałam tj. "Trzeba mieć kiedyś młodość". Co najgorsze stwierdził że jest ciekaw jak by to było z inna kobieta, ale nie mogl by mnie zdradzić bo bardzo mnie kocha i że mowi mi to tylko dlatego żebyśmy nie mieli przed sobą tajemnic. Spytalam czy zrobil cos o czym nie wiem, zapewnial ze nie. Spytalam czy nie jest mu ze mna wystarczajaco dobrze i chcialby sprobowac czy z inna bedzie lepiej a on na to ze on nie chce tylko jest ciekaw ale nie zrobi tego bo ma mnie...Błagam pomóżcie bo nie wiem co mogę zrobić;((((
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wielkie zaskoczenie....! :(

najlepiej nie mówić swojemu partnerowi o swoich poprzednich związkach,ja mu się nie dziwię że jest ciekaw jak to jest z innymi kobietami-wiem nie pocieszyłam cię,ale chłopak się pewnie nie wyszalał

3

Nie szukam pocieszenia tylko porady, ja mu powiedziałam że nie chce być dla niego przeszkodą, że możemy zerwać i wtedy bedzie się mogl spelnic, ale on na to że za bardzo mnie kocha...i co ja mam zrobic zostawić go czy być z nim w niepewności gdzie zawiedzie go ta ciekawość...? ;((

4

jeśli będziesz z nim dalej,zawsze będziesz miała w głowie czy cię zdradzi czy nie

5

Wiem wiem...Pogadalam z nim troszke dzisiaj twierdzi ze mu przeszlo to przez glowe ale ze byl idiota ze tak pomyslal, racja mi to z glowy nie wyszlo bede o tym myslala ale on nie potrafi klamac ani dlugo czegokolwiek ukrywać, poza tym chyba zrozumial swoj blad bo nie powiem bardzo sie dzis staral i widzialam jak to przezywa. Mam nadzieje że moje obserwacje są w porządku i już mu nawet nie przejdzzie przez glowe taka mysl bo jak mu powiedzialam ze ja sprobuje wtedy z dwoma to szybko mu sie odechciało xD

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wielkie zaskoczenie....! :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018