Która z Was żyje z Samotnym Wilkiem?szukam kontaktu........ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Która z Was żyje z Samotnym Wilkiem?szukam kontaktu........

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez mmagduszka (2012-05-09 21:22:12)

Temat: Która z Was żyje z Samotnym Wilkiem?szukam kontaktu........

Czy taki związek jest wogóle możliwy ?Jestem juz zmęczona wiecznymi Jego dołami...które pojawiają się  jak często ? no raz na dwa lata może? Zależy.Facet ogólnie wyjeżdża naładować baterie,wędruje,zahakowuje się.Miał traumatyczne dzieciństwo.Zero wzoru ojca.Zna teorie jak byc z kobietą ale z praktyki = ndst.Mam dosyć wspierania Go.Liczy sie tylko ze sobą.Mamy oboje 43 lata.Nasza hisoria jest długa...ja tylko sie zastanawiam czy taki człwoiek rokuje.Ludzie wkoło mówia mi ze mam cierpliwośc,wiedzę,wspieram,ale to bez sensu.Nie chce aby zycie tak mi przeleciało.bleeeeeeeeee......teraz poleciał do Maroko by chodzić po górach Atlas,dzwonił ze jest wykonczony ale nadal w stresie.Pozyczał ksiązki na temat depresji,czuje ze cos sie dzieje...............ale tak jest wiecznie.Czy któraś z Was ma takiego faceta w domu ?????????????????????????????????????Moze szkoda juz mojego czasu ?????????????????????????????????????????????????????????????????
magda

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Która z Was żyje z Samotnym Wilkiem?szukam kontaktu........

Bardzo nieskładnie i chaotycznie opisałaś swój problem.

Na czym polega jego brak wsparcia? Jak często się widujecie,kontaktujecie?
Ile jesteście ze sobą.
I co Cię najbardziej boli w tym zwiazku?

Nadzieja jest ryzykiem,które trzeba podjąć!

3

Odp: Która z Was żyje z Samotnym Wilkiem?szukam kontaktu........

Jeżeli go kochasz i on kocha Ciebie powinniście szczerze porozmawiać. Ty musisz mu powiedzieć, co Cię boli, bo on się nie domyśli.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Która z Was żyje z Samotnym Wilkiem?szukam kontaktu........

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018