Dziwny chłopak! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Dziwny chłopak!

Witajcie,

Mam kłopot z pewnym chłopakiem, poznałam go przez facebooka. On wysłał mi zaproszenie do znajomych, ja go nie znałam więc napisałam do niego wiadomość kim jest, bo nawet spodobał mi się. Nie odpisywał i nawet już zapomniałam o nim, aż tu nagle wiadomość od niego, że nie znamy się ale możemy się poznać, bo ładna jestem.  No i zaczęliśmy pisać ze sobą, dałam nu nr tel i zaczęła się męczarnia, dzwoni do mnie po 5 razy dziennie albo i więcej i wypytuje się gdzie jestem, co robię. Zachowuje się tak jakby był moim chłopakiem a nie jest. A nawet się jeszcze nie spotkaliśmy na żywo. Jak gadamy  to on potrafi wypytać się o wszystko. Zgodziłam się z nim iść na randkę, bo strasznie mnie prosił. Już nie wiem co robić, bo wydaje mi się to dziwne, ze on nie widząc mnie nawet na oczy już poprosił mnie bym została jego dziewczyną.Co o tym sądzicie. Pomóżcie!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwny chłopak!

dziecinada z tym proszeniem o chodzenie przez telefon tongue bez kitu przeciez Cie nie widzial... !!! moze to jakis dzieciak a podal dane ze starszy

3

frytka292 napisał/a:

dziecinada z tym proszeniem o chodzenie przez telefon tongue bez kitu przeciez Cie nie widzial... !!! moze to jakis dzieciak a podal dane ze starszy

też tak sądzę że dziecinada, ale kłamstwo nie wchodzi w grę bo sprawdziłam to.

4

Swoją drogą to głupie podawac swój nr telefonu obcej osobie. masz teraz nauczkę. rozwiązanie? zmień nr telefonu

5

Wiesz jak pisali ze soba to wiadomo,ze z czasem sie wymienia numerami.
Mnie sie zdaje,ze moze mu sie bardzo spodobałas i on juz za wczasu poprosil o chodzenie,zebys Ty nie ogladala sie za innymi bo w koncu jestes zajęta. Chociaz z lekka natretny jest;) heh;)
Moze spotkaj si z nim i zobaczysz co i jak,bo takie gdybanie nie ma sensu.

6

jakoś mnie to nie przekonuje. To, że pisali ze sobą w ogóle tego nie tłumaczy.

7

A bo to jest takie poznawanie ludzi przez net,nigdy nie wiesz kto to taki.Na kogo trafisz.

8

Chce z Tobą chodzić na podstawie wirtualnej znajomości to wiej dziewczyno wink To jest chyba wtedy jakiś desperat który szuka głupiej i naiwnej. Mówie Ci wiej i nie odpisuj mu. Niewarto...a na spotkaniu ( o ile do niego dojdzie) to mniej się na baczności. Nie wiesz co Cię tam może spotkać, ale to jest zachowanie dziecinne z jego strony. A wielka miłość przez sms-y to nie wróży nic dobrego.

nie liczy sie wygląd tylko serce człowieka....

9

Dałam mu nr bo i tak go zmieniam, ale to dopiero za miesiąc bo umowa mi się u operatora kończy i nie przedłużam. p.s dziś idę z nim na spotkanie, ale mam mieszane uczucia co do dalszej znajomości.

10

Daj znac co i jak,dobrze?
Trzymaj sie!!!

11

AdaMaria napisał/a:

Daj znac co i jak,dobrze?
Trzymaj sie!!!

Byłam z nim na tym spotkaniu, idąc nawet go nie poznałam nie wiem na zdjęciu wyglądał inaczej, niestety na żywo mi się nie spodobał. No więc powiedziałam mu dziękuje za spotkanie pogadałam z nim trochę, powiedziałam, że niestety ale musi sobie znaleźć inną dziewczynę, bo ja nie jestem nim zainteresowana i na razie mam spokój mam nadzieję, że przyjął do wiadomości to co mu powiedziałam. Na tym spotkaniu trochę mnie denerwował, bo się strasznie do mnie przytulał, więc szybko się zmyłam z tego spotkania.

Dziękuje za wszystkie rady :* Pozdrawiam! smile

12

Lepiej odpuść sobie gościa, nie będziesz mieć z nim życia. Chyba, że odpowiada Ci ktoś zaborczy. Jednak nie jest to na pewno chłopak, przy którym będziesz czuć się swobodnie. Ja bym z takim nie dała rady, muszę mieć swobodę, szczególnie w związku.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

13

Jak mu dałaś do zrozumienia,że nic z tego nie będzie to powinien dać sobie spokój.

nie liczy sie wygląd tylko serce człowieka....

14

Haha, koleś się chyba ostro nudzi.. Ile ma lat? 15? Trochę mnie rozbawiła ta sytuacja. Odpusc sobie tego natręta bo to jakiś troll, nawet nie wiadomo jak wygląda (fotki na profilu mogą być fake).

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018