mam męża,synka a i tak czuje się samotna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

nie mam z kim pogadać bo cały czas jestem tylko z dzieckiem

brakuje mi kogoś z kim mogłabym po prostu porozmawiać.jesstem na wychowawczym i choc kocham dziecko to nie mam kontaktu z ludźmi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Witam, a nie masz koleżanek? Skoro opiekujesz się dzieckiem to może zaproś jakąś koleżankę do siebie na plotki. Albo poproś męża, żeby raz na jakiś czas został na 2 godzinki z dzieckiem a Ty się umów gdzieś z koleżankami.

3

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Też obecnie siedze w domu z synem ale jedzimy do moich koleżanek, chodzimy na zakupy a jak potrzebuje wyjśc odetchnąc to wykorzystuje babcie.

4 Ostatnio edytowany przez lida47 (2009-02-27 18:15:20)

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Do Młodej, samotnej Mamy 81
Chętnie z Tobą porozmawiam na forum lub mailem. Trzymaj się, jutro będzie nowy dzień!

5 Ostatnio edytowany przez stokrotka28 (2009-02-27 18:20:51)

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

sama81-ja również z tobą chętnie popiszę mailem,na forum lub gg.Głowa do góry tu nie jesteś sama.

6

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

dzięki za ciepłe słowa;))czasami jest po prostu gorszy dzień-wtedy takie forum naprawdę pomaga-szkoda ze wcześniej tu nie trafiłam;))ale lepiej późno niż wczale?;)))

7

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Cieszymy się, ze jesteś tutaj na forum. To naprawdę fajne miejsce, gdzie kazdy czuje się naprawdę dobrze. A jeśli chodzi o Twoją samotność to spróbuj coś zmienić, zaproś koleżankę, siostrę czy kuzynkę do siebie na plotki. Od razu będzie Ci lepiej smile

8

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

wsparcie to bardzo istotna sprawa. Pomaga nam poradzić sobie z wieloma trudnymi sytuacjami, stąd też to forum:)
Pomyśl w jaki sposób mogłabyś nawiązać jakieś kontakty? Moze odnowić stare znajomości? Może zagadać koleżankę ze szkoły na naszej klasie i umówić się na kawę? Może przez kogoś z rodziny?może mogłabyś się wybrać np na jakieś zajęcia np aerobik i tam poznać ludzi.
Czy problem leży w braku znajomych,czy w nawiązywaniu kontaktów?

9

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Stworzylas sobie sama taka klatke wokol siebie, bo nie powiedzialas, o tym ze czujesz sie samotna np. mezowi, ktory chetnie poszedlby Ci na reke i zajal sie dzieckiem w czasie, kiedy moglabys sobie poszalec. A tak poza tym to masz jakichs znajomych z ktorymi moglabys sie spotkac np.?

10 Ostatnio edytowany przez Aradia (2009-03-09 10:57:49)

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Witaj. Ja również miałam podobne odczucia. Dziecko, mąż a ja i tak czułam się smaotna. jakoś nie miałam za dużo koleżanek. Zaczełąm działać społecznie, mogłam to pogodzić dziećmi ( w tym czasie urodziłam drugie dziecko), zawarłam kilka nowych znajomości, ale tylko nieliczne udało mi sie przenieść na grunt prywatny. jeśli masz ochotęę, to pisz do mnie. Chętnie porozmawiam z Tobą na gg (6274135). Pozrowionka

11

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

zastanów się nad tym co napisał nasz kochany ekspert... bardzo mądrze napisała... smile smile
pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno :* :*

12

Odp: mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Czesc.Tez jestem sama w domu z dziecmi,ale duzo mi juz dalo wejscie tutaj na forum.To pomaga,choc troche przelanie swoich zali na papier.Zeby cokolwiek dostac,trzeba sie choc troche samemu otworzyc na innych.Pozdrawiam Cie kobieto.Trzymaj sie,nie jestes sama.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » mam męża,synka a i tak czuje się samotna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024