Herbaty Bio-Active dla zdrowia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Herbaty Bio-Active dla zdrowia

Moja mama pija herbaty Bio-Active, twierdzi,że jej pomagają,że lepiej sie czuje, lepiej wygląda...Czy one naprawdę są takie skuteczne w profilaktyce zdrowotnej? Czy to tylko mojej mamie się tak zdaje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Herbaty Bio-Active dla zdrowia

Ja piję, mam PU-ERH cytrynową, piłam też  Bombillę, bardzo dobre i myślę, że skuteczne,zresztą zielone herbaty i czerwone i białe są zdecydowanie zdrowsze od czarnej!!!A tych jest bardzo duzo i w fajnek książeczce wewnatrz jest opisane na co każda jest:)

3

Odp: Herbaty Bio-Active dla zdrowia

hej Mam pytanko dotyczące herbat , ziół lub innych zdrowotnych płynów . Jestem osobą nerwową i  bardzo się stresuję w różnych sytuacjach . Obecnie zbliża się sesja i chodzę poddenerwowana . Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś cud - ziółko na odstresowanie się lub chociaż  na uspokojenie nerwów?? Może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby ?? Pozdrawiam smile

4

Odp: Herbaty Bio-Active dla zdrowia

Zielona herbata z pigwą potrafi zdziałać cuda smile Za pierwszym razem jak ją ciągle piłam, to poprawiła mi się przemiana materii. Obecnie już nie odczuwam tego, bo albo się przyzwyczaiłam albo za mało jej piję smile

5

Odp: Herbaty Bio-Active dla zdrowia

Są tak skuteczne wink Więc Twojej mamie nic się nie zdaje smile

6 Ostatnio edytowany przez alaclaudie (2010-01-31 14:34:51)

Odp: Herbaty Bio-Active dla zdrowia
mycha22 napisał/a:

Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś cud - ziółko na odstresowanie się lub chociaż  na uspokojenie nerwów??

mozesz pic melise, lub jakas mieszanke uspokajajaca- do kupienia w sklepie i aptece.

ja lubie i czerwona i zielona. czasem tez biala.

jednak tak jak we wszystkim najwazniejszy jest umiar. watro poczytac pierwsze o herbatach gdyż temp. zaparzania sie roznia.

7

Odp: Herbaty Bio-Active dla zdrowia

Kozłek lekarski (inaczej waleriana) jest podobno bardzo dobry na nerwy, nie testowałam , więc nie powiem czy działa.

8

Odp: Herbaty Bio-Active dla zdrowia
mycha22 napisał/a:

hej Mam pytanko dotyczące herbat , ziół lub innych zdrowotnych płynów . Jestem osobą nerwową i  bardzo się stresuję w różnych sytuacjach . Obecnie zbliża się sesja i chodzę poddenerwowana . Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś cud - ziółko na odstresowanie się lub chociaż  na uspokojenie nerwów?? Może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby ?? Pozdrawiam smile

Tak ja radziłabym pić herbatę z melisy z dodatkiem cytryny systematycznie.Działa naprawdę uspokajajaco.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024