Metoda na głoda- przekąski do podjadania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Metoda na głoda- przekąski do podjadania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Metoda na głoda- przekąski do podjadania

Co podjadacie sobie kiedy jesteście głodne? Jakieś zdrowe rzeczy? Zwracacie na to uwagę, czy raczej wystarczają Wam batoniki i słodycze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Metoda na głoda- przekąski do podjadania

Najlepsze są owoce, ja często też podjadam, ale to w domu pestki dyni i rodzynki;)za ciastkami ni eprzepadam, jeśli batonik to z musli albo sezamki!!Wiem,że zdrowa jest chałwa,ale jest dość kaloryczna!!!Najlepsze są owoce i bakalie, a tym orzechy, które ja po proostu uwielbiam!!!

3

Zwykle owoce: banany i jabłka, a czasem jak sobie np, już coś gotuję to podjadam kawałki sera pleśniowego:) Zawsze musze go mieć w lodówce!!!

4

w moim przypadku to jest zawsze garść rodzynek słonecznika i pestek dyni:)taka mieszanka, czasem też jakieś orzechy:)

5

Zastępuję słodycze suszonymi owocami, ale jednak zdecydowanie wolę świeże. Dlatego zamiast cukierka czy czekoladki zjadam sobie jabłko albo inny owoc, a ostatnio chętnie chrupię też marchewki albo robię sobie błyskawiczną sałatkę (dolewam do sałaty gotowy sos, np. knorr'a). Na drugie śniadanie w pracy kupuję jednodniowe soczki. Są nawet sycące, więc wystarczy do tego jeszcze jakiś owoc lub serek i drugie śniadanie gotowe. Jak pomyślę, że kiedyś zamiast tego jadłam batonika...

6

Zdarza mi się zjeść batonika albo jakąś słodką bułkę, ale zazwyczaj kupuję sobie jakieś owoce, serki (np. danio brzoskwiniowe), muesli, które zjadam z jogurtem naturalnym albo właśnie soki jednodniowe marwitu - zajebiste. A jak mam ochotę na coś ciepłego to robię sobie gorący kubek albo coś w tym stylu.

7

Zawsze jak wracam po zajęciach na uczelni do domu (ok.19:00) jestem strasznie głodna. Od kilku miesięcy jednak stosuję zasadę, że wieczorem nie jem konkretnych posiłków. Piję mała lampkę łagodnego wina i ewentualnie do tego pozwalam sobie na plaster tofu, mozzarelli lub brie. Kiedy wstaję rano (ok 6:00) czuję się świetnie. Polecam:-)

8

A ja zawsze w zapasie mam bajkową albo słodką chwilę i jesli mnie głód dopada to przyrządzam sobie, czasem zjadam zielone jabłuszko i też dość długo jestem syta.

9

ja staram się unikać podjadania no ale czasem ciężko się powstrzymać wink nie raz zgrzeszyłam batonikiem albo jakimś gorącym kubkiem tongue

10

Ja przy sobie zawsze mam jakiegoś batonika, ale jak jestem w domu to staram się podjadać zdrowsze rzeczy, owoce, kisiele czy musli.

11

Najlepsze sa oczywiscie owoce i warzywa, pamietam jak mialam diete to min 3 jablka dziennie jadlam i to bardzo mi pomagalo;) Wiadomo kazdemu zdarzy sie zjesc batonika, szneke...ale najlepiej "zmiesc" to czyms zdrowym np.marchewka:D seriooo....to dziala...organizm od razu lepiej sie poczuje...hehe

Być jak płynąca rzeka...

12

z tą marchewką to rzeczywiście prawda. Jak gotuje zupę, odkładam część marchewki i kroje ją na talarki i jak mam ochote coś popodgryzać to łapie sie za nią. Jest słodka i długo sie ją żuje, jakos mi przechodzi po tym ochota na słodkości.
Albo jak pisała jedna dziewczyna na schudnijmy.pl otwieram książkę i zaczynam czytać, książka mnie wciąga i już nie myslę o podjadaniu.

13

ja jem różne rzeczy, od batoników, przez marchewkę po pestki dyni/słonecznika. Czasami mam taką chcicę na chipsy, że od razu musze kupić.
niekiedy wystarcza mi marchewa smile

dam radę

14

a wiecie, że przy odchudzaniu odradza się jeść gotowaną marchewkę?

15

ja akurat za gotowaną średnio przepadam, wcinam surową.

dam radę

16

Ja mam duzy problem z tym,że co godzinę muszę cos zjesc,nawet cos malego ale po prostu musze bo zwyczajnie jestem glodna. To jest okropne i bardzo uciążliwe,bo np. kiedy jestesm gdzies na wyjezdzie to musze zawsze miec przy sobie cos do jedzenia zebym mogla cos przekąsić w każdej chwili. I niestety czesto zeby zaspokoic glod siegam po kaloryczne batoniki i tym podobne rzeczy...
Uważam że (tak jak wiele z Was mowi) najlepiej jesc w takich sytuacjach owoce...tylko ze niestety najgorzej jest gdzies na wyjazdach gdzie nie zawsze mozna miec przy sobie jabłko czy banana... ale odradzam jedzenia batonikow...bo ja sama popelniam ten błąd i już duzo przez to przytylam... ;/
Ach ten "mały głód" ...jest naprawdę nieznośny;)

17

Podjadam w zależności od pory dnia różne rzeczy. W pracy Fitella, w domu orzeszki i pestki dyni, ale jak jestem gdzies poza domem to często kupuję sobie jednego banana zanim trafię na KFC, które mnie nęci strasznie smile

18

Ja gdy poczuję mały głód sięgam po jogurty, batony i bułki. Czasem też po ciastka, np. maślane. Kalorycznie musi być. smile W szczególności dlatego, ze jestem szczupła.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

19

ja lubię otręby z żurawiną lub suszonymi śliwkami. A co do gotowanych warzyw np marchewki, rzeczywiście przy odchudzaniu je się odradza, bo mają o stosunkowo wysoki indeks glikemiczny. Podobnie jest z przetworzonymi owocami-kompoty, owoce z puszki itp.

20

Hej smile Też bardzo staram się podjadać, ale czasem nie wychodzi smile Orzechu sobie chrupię, ale z nimi też trzeba uważać, bo mają swoje kalorie, owoce też się staram, zamiast słodyczy dobre są też suszone gotowe warzywa i owoce - Crispy robią z dodatkiem różnych (hit - marchewka z papryką). Polecam

21

Rodzynki! smile Strasznie są słodkie, wiele nie zjecie i was zamdli wręcz. Dla mnie to super sposób, kiedy byłam przed dietą. Są lepsze niż słodycze.

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

22

Ja najczesciej podjadam wafelki ryzowe, mace itp przynajmiej jest to dietetyczne i po zjedzeniu 2-3 takich wafelkow czuje sie już pełna smile i chociaz ten pierwszy głod mam zaspokojny. Wole zjesc to lyb jogurta czy też jabłko niż w pospiechu kupic bulke slodka czy jakiegos slodycza.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

23

polecam podgryzać suszone morele i śliwki,jak również chrupki orkiszowe (do kupienia w sklepach z eko żywnością) zawsze to zdrowsze niż chipsy czy słodycze.

24

Ja bardzo lubię słodycze, ale ostatnio staram się poprawić i jeść ich coraz mniej. Od niedawna robię sobie mieszanki różnego rodzaju orzechów z rodzynkami lub żurawiną i pokrojonymi daktylami. Poprawiają pamięć, dobrze działają na koncentrację i mają wiele witamin i minerałów. Dobre są też owoce, wafle kukurydziano-ryżowe, jogurt lub sałatka owocowa.

25

przekąska?
mini kanapka tongue słodko wygląda, czteroskładnikowa i mi pasuje wćlamać tak ze trzy. Jednak zawsze mam przy sobie zbawiennego banana lub jabłko a w wakacje głównie nektarynki. zimą gorzej, bo mi się słodkiego chce, ale daje radę smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Metoda na głoda- przekąski do podjadania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021