Parkowanie przy lotnisku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Parkowanie przy lotnisku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Parkowanie przy lotnisku

Hej, wylatuje na tydzień do Szkocji, wiecie może gdzie mogłabym zostawić samochód w Gdańsku, w okolicy lotniska ? Nie ukrywam że zależy mi na niskim koszcie. Dzięki za odpowiedź.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Parkowanie przy lotnisku

Ok, udało mi się znaleźć, jest taka stronka  parkinglotnisko24 pl - maja na niej zestawienie parkingu, nawet po kilka przy lotnisku, w większości polskich miast. Jedna rzecz z głowy, tym bardziej że nie znam tej części miasta, więc pewnie bym  źle wybrała. Przynajmniej nie muszę już o tym myśleć.

3

Odp: Parkowanie przy lotnisku

no to gratuluję, że się udało smile ale powiem szczerze, że w zasadzie nie jest to taka prosta sprawa, żeby znaleźć parking przy lotnisku, szczególnie, jak się nie zna miasta za dobrze a autko chcemy zostawić na dłuższy czas. Nie warto chyba barć w ciemno, bo można się na tym przejechać. Warto posprawdzać opinie o miejscu, gdzie ten samochód chcemy zostawić. Ja miałam podobny problem, bo szukałam parkingu w stolicy. Ale w końcu postawiłam na parking, przy Alei Krakowskiej 42. Super obsługa i idealna lokalizacja.

4

Odp: Parkowanie przy lotnisku

jak się wyjeżdża na wakacje to się czasem zapomina o tym, że gdzieś trzeba zostawić samochód. Ja zapominam czasem o tym drobnym fakcie i potem na ostatnią chwilę. Ale przyznam, że jak mam wylatywać z Wawy to najczęściej wybieram ten parking przy krakowskiej 42 przesypmatyczna obsługa, cieszy mnie, że pracownicy zawsze są chętni do pomocy smile

5

Odp: Parkowanie przy lotnisku

no a jak się jest samotną kobietą to warto wybierać takie miejsca, jak Park & Fly, żeby ktoś pomógł przy noszeniu walizek. Dobrze, że obsługa jest chętna do taszczenia bagażu.

6

Odp: Parkowanie przy lotnisku

haha no tak walizki to zło, szczególnie jak nie ma chętnego do noszenia. Ale fakt masz rację, że panowie, zawsze chętni do pomocy smile mnie też pomagali w taszczeniu bagażu. Ale wiecie, że klienci lotniska przy Alei Krakowskiej 42 mogą też liczyć na jakieś fajne promocje i zniżki na wakacjach?? Wystarczy tylko na stronie sprawdzić wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Parkowanie przy lotnisku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024