stary olej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: stary olej

dziewczyny co robicie ze starym olejem - np. z frytkownicy ?
jak się go pozbyć ekologicznie ?

dam radę
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: stary olej

dziewczyny -nie wierzę, że nie wymieniacie oleju nooooo
pomińcie słowo "ekologicznie" i zdradźcie mi co robić ze starym olejem, bo ja mam z tym problem sad

dam radę

3

ja stary zalewam woda i wylewam do zlewu badz sedesu, nie wiem czy tak powinnam ale nie mam innego pomyslu

4

Moja mama dolewa go do jedzonka dla psów

5

no wlasnie, zlew nie wydaje mi sie dobrym pomyslem (kiedys moj tato nie wiele myslac zaczal wylewac goracy olej do zlewu, no i wiadomo co sie stalo z tymi plastikowymi rurkami...)

a psa niestety nie mam sad

dam radę

6

Ja zawsze do wc wylewam...

hehe ale w zwiazku ze studenckimi oszczednosciami bardzo rzadko sie to dzieje;p olej wylewamy tylko jak to jzu jest baaardzo konieczne;p

porąbana jak łajno w tartaku

7

ja  wylweam do kompostownika albo do ubikacji ale zimny

8

czyli wiele pomysłów nie ma smile mi sie zawsze wydaje ze wc za bardzo się wybrudzi od oleju i zlew jakos bardziej mnie przekonuje

dam radę

9

Ewel napisał/a:

mi sie zawsze wydaje ze wc za bardzo się wybrudzi od oleju i zlew jakos bardziej mnie przekonuje

no tzreba uwazac, zeby nei pozalewac calego klozetu,tylko w miare powoli, zlac ten olej. no i pozniej wystarczy zalac jakism plynem do wc, poszorowac szczotka do wc, i bedzie ok

porąbana jak łajno w tartaku

10

Temat był założony milion lat temu, ale dodam tylko: warto pamiętać, że tylko olej można wylać do ubikacji, broń Boże roztopione masło czy smalec wink. Chyba, że ktoś lubi pozatykane rury i nie ma na co wydawać kasy, tylko na hydraulika big_smile

11

A ja wlewam w miskę i daje dla ptaszków.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

12

A ja mam problem z glowy, bo nie używam wink

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapominają jak latać

13

aniolek27 napisał/a:

A ja mam problem z glowy, bo nie używam wink

Tako i ja - wychodzi i zdrowiej (bo smażenie na głębokim tłuszczu nie należy do lekkostrawnych), i oszczędniej (bo mnóstwo oleju się zwyczajnie marnuje) wink

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018