kiedy pęknie prezerwatywa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » kiedy pęknie prezerwatywa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: kiedy pęknie prezerwatywa

okres mialam 24 stycznia (u mnie trwa zazwyczaj 6-7 dni) czasami mam nieregularnie tzn 2-3dni spoznienia (np. raz mialam 24 za miesiac 28 a za nastepny miesiac 24 itp)  Kochalam sie z chlopakiem 13 lutego w piatek... prezerwatywa nam pekla.... Pojechalismy do lekarza i wypisal nam recepte na ESCAPELLE lyknelam po 3 godzinach od stosunku... Jednak boje sie jak jasna cholera, ze moze mi nie pomogla....   Ktos juz bral ta tabletke???   Prosze o pomoc...    moze mi ktos wylizyc czy to byly dni plodne  czy nie? a jak nie to na kiedy wypadaly te dni?? Prosze... POMOZCIE, jestem zdruzgotana ;((((       czy juz moge zrobic test ciazowy??  czy wynik bd w miare rzeczywisty? ( minelo juz od tamtego czasu 4 dni)   Pomozcie...     

PS: moja glupota nie zna granic   -  nigdy wiecej....     

Pozdrawiam WAS i licze na wasza pomoc i rade

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kiedy pęknie prezerwatywa

test ciążowy można zrobić po 14 dniach od zapłodnienia.. wtedy poziom jakiś tam hormonów pozwala stwierdzić czy jesteśmy w ciąży. Te tabletki zazwyczaj są skuteczne. Uspokój się i poczekaj do tego 14 dnia, a potem zrób test, wydaje mi się jednak ,że nie masz się czego bać.

3

nie masz sie czego bac jezeli bylas u lekarza z tym to napewno dobrze ci doradzil  z ta tabletka;]

4

Joasia91 napisał/a:

nie masz sie czego bac jezeli bylas u lekarza z tym to napewno dobrze ci doradzil  z ta tabletka;]

zgadzam sie z Toba

5

Też tak myślę,że nie masz się czego bać.Te tabletki są skuteczne. Głowa do góry!

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

6

lekarz wie co robi-wiec nie denerwuj sie.Napewno nie jestes w ciazy.

7

dokładnie. po co się stresować, jeżeli nic jeszcze nie wiadomo. ! nie denerwuj sie na zapas.!

` Only honest . - That`s all, to be happy. smile

8

ja brałam taka tabletkę.
i mi pomogła, wzięłaś ja bardzo szybko po stosunku, więc mas zjakieś 95 % pewności, że ci pomoże.
nie martw się, okres po takiej tabletce może się spóźnić.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

9

Dostalam okresu 23ciego, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok smile

10

będzie, zobaczysz smile
nie ma co się stresować.

11

Tak czytam ten wątek i tak się zastanawiam nad tym jak łatwo przychodzi kobiecie podjęcie decyzji, by wziąć taką tabletkę.. Byłam w sytuacji, kiedy obawialiśmy się, że  przez jeden wieczór może zmienić się całe nasze życie.. Gdzieś w podświadomości przebiegła mi myśl o tej tabletce.. Ale zaraz zaczęłam się "linczować" myślami, że tak nie można, że zabiję.. Razem z partnerem postanowiliśmy, że co by się nie stało, będziemy razem, a jeśli z naszej miłości zrodzi się dziecko, to będzie to owoc naszej miłości... Dlatego szczerze jestem w szoku, że kobietom tak łatwo przychodzi przyjęcie takiej tabletki.. Nikogo nie ganię, po prostu dla mnie to jest jednoznaczne..

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

12

przez taką tabletkę się nie zabija, tylko zagęszcza się śluz w macicy, co nie dopuszcza do zapłodnienia.
tak mi lekarz wytłumaczy ł.
bo to tabletka 72 h.
o niej tu mowa.

a nie o jakis poronnych.

13

Dla mnie to wszystko jest i tak takie średnio przekonywujące.. Ok, nie jest poronna, ale ja bym jej nie wzięła.. Jeżeli inne kobiety miały z nią do czynienia, to ich sprawa, ja nikogo nie krytykuję.. Każdy żyje i podejmuje decyzje takie, jakie chce i uważa za stosowne.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

14

dokładnie

jest to medota antykoncepcji, nie aborcji.

chociaż ze względu na to jakie spustoszenie robi w organizmie nie wziełabym jej po raz kolejny.

15

A właśnie, oazuu - jakie są skutki uboczne?

16

Tabletka zapobiega połączeniu plemnika i komórki jajowej, więc biorąc ją nikogo nie zabijamy. Nie mylmy pojęć.
Idąc takim tokiem rozumowania, że zabijamy biorąc tabletkę "po" wychodzi na to, że zabijamy także stosując tabletki antykoncepcyjne, ponieważ likwidujemy jajeczkowanie. Nielogiczne... Proponuję najpierw zagłębić się w szczegółowe informacje na temat działania tabletek typu ESCAPELLE czy POSTINOR DUO.

17

Każdy może mieć swoje zdanie, a to, że dla kogoś coś może być nielogiczne, to jego osobista sprawa. Ja nie zaprzeczam całej tej instrukcji działania wyżej wymienionych tabletek, po prostu mam takie zdanie jak pisałam wyżej.

18

Ansja napisał/a:

Każdy może mieć swoje zdanie, a to, że dla kogoś coś może być nielogiczne, to jego osobista sprawa. Ja nie zaprzeczam całej tej instrukcji działania wyżej wymienionych tabletek, po prostu mam takie zdanie jak pisałam wyżej.

W zupełności się z Tobą zgadzam, że każdy ma swoje zdanie i ja Twoją opinię bardzo szanuję. Nie chciałam, żeby zabrzmiało to inaczej.

19

Ansja napisał/a:

A właśnie, oazuu - jakie są skutki uboczne?

moja droga, całkowite rozregulowanie cyklu (okres dwa razy w miesiący, lub raz na dwa miesiące), bole w dole brzucha, nie wiem czy to od tego, jednak mam wrażenie, że po wzięciu tej tabletki pogorszyła mi się cera.

20

ale ja nie mialam innego wyjscie..... jestem w ciezkiej sytuacji.... nie mialam wyjscia....

21

Pozwolę sobie na dwa słowa odnośnie pękających prezerwatyw, wyłamując się nieco z dyskusji aborcja-antykoncepcja.
Dobrze dobrana prezerwatywa renomowanej firmy, zakupiona w aptece nie powinna być zawodna. Najczęstszą przyczyną pękania prezerwatywy jest źle dobrany rozmiar. Niewielu mężczyzn wie, że w tej kwestii, bardziej niż długością penisa, powinni się zainteresować jego obwodem.
Średnica prezerwatywy jest podana na opakowaniu. Dla przykładu, standardowe prezerwatywy mają 54-56mm. Używanie za małych lub za dużych prezerwatyw może się skończyć ich pękaniem lub zsuwaniem się.
Warto to mieć na uwadze wink

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

22

Uwierz mi nie zawsze wszystko co jest bardzo dobrze dobrane jest niezawodne. Wiem to po sobie - nam pękły 3 razy - wszystkie znanej i niby renomowanej firmy DUREX (tu chyba o renomie decyduje tylko dobra reklama bo jakość pozostawia wiele do życzenia). Co najważniejsze były dobrze dobrane, a jednak zawiodły.

23

Oczywiście, tak jak napisałam, źle dobrany rozmiar to jest najczęstsza przyczyna, co nie oznacza, że jedyna.
Dlatego właśnie stawiam na tabletki wink Ale rzecz jasna, każdy sam dokonuje wyboru smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

24

Ja tam jestem wierna metodzie prezerwatywa plus stosunek przerywany, dla mnie bomba he he

25

Wodnich@- i bez stresu kochasz się ze swoim facetem ?
Ja też kilka razy spróbowałam bez prezerwatywy, ale później miałam większego stracha niż to było warte.

26

ja wyznawałam podobną forme antykoncepcji jak Wodnich@ niestety tak jak Ty Ansja miałam strasznego stracha.. dlatego ,zostane przy prezerwatywach a za jakiś czas pomyśle o  jakiejś innej formie antykoncepcji.. tabletek nie chce brać bo podobno można mieć potem problem z zajściem w ciążę...

27

O ile coś powie, to jasne, że napiszę:)  A wątpię w to, bo to ten typ faceta, który woli oglądać smile Miałam już go zmienić miesiące temu, ale ciągle brak czasu itp

28

ja bralam tez raz ta tabletkie i wszystko poszlo bez problemow, wiec sie nie stresuj  wink  wiem, co czujesz bo ja prawie umarlam ze zdenerwowania, bo okres spoznil mi sie po niej ponad tydzien...wyobrazcie sobie jaki horror przezylam, no ale okazalo sie to normalne po tej tabletce. I dokladnie tak jak powiedziala ktoraz z Was to NIE jest tabletka PORONNA, tylko ANTYKONCEPCYJNA!!! Nawet na biologii sie o tym uczylam tongue gdyby podchodzic do tego tak jak Ansja musialybysmy sie nie zabezpieczac, bo kazda metoda antykoncepcyjna zabija przeciez plemniki, ktore moga stac sie zarodkiem...moim zdaniem calkowicie bez sensu (tylko prosze mnie tu nie linczowac, bo wyrazilam tylko swoja opinie ;])

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

29

DeliciousNight napisał/a:

gdyby podchodzic do tego tak jak Ansja musialybysmy sie nie zabezpieczac, bo kazda metoda antykoncepcyjna zabija przeciez plemniki, ktore moga stac sie zarodkiem...moim zdaniem calkowicie bez sensu (tylko prosze mnie tu nie linczowac, bo wyrazilam tylko swoja opinie ;])

Lincz miał miejsce w starożytności, kiedy cywilizacja dopiero się rozwijała smile
"Gdyby kura była kaczką.."...Nikt nie musi mieć takiego zdania jak ja, poza tym ja nie przemyciłam w moich postach żadnej pogardy dla antykoncepcji- żeby to było jasne !
Wiele czytałam o tej tabletce, ale mam swoje zdanie na ten temat, który dla mnie ma sens! smile

30

a co z tymi globulkami patentex oval czy jakos tak? co bierze się je pare minut (20 czy 30 nie pamietan dokładnie) przed stosunkiem? podobno skuteczne uzywała któraś z was?

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

31

Witam
Mnie jeszcze nigdy nie zawiodła prezerwatywa. Może miałam szczęście albo mój partner dobrze je zakłada co jest bardzo ważne , zgodnie z instrukcją . Zaraz  napisałam partner ? ale przecież wiele razy ja sama to robię a to się mojemu S bardzo podoba i podnieca . Mnie  muszę się przyznać  też to trochę nakręca jak widzę jego reakcję ma mój sposób zakładania .

32

basia20 przepraszam ale chciałaś dać jakieś relacje na jak zakładasz prezerwatywe:>?

33

witam
Relacji nie ale mogę powiedzieć w jaki sposób to robię czasami ! Robię to ustami - tak zakładam mojemu S  ustami . Wymaga to kilku prób ale naprawdę nie jest trudne . Zaraz ktoś powie be , ale po to produkują smakowe bo inaczej tego nie potrawię wytłumaczyć po co ona ma smak np. truskawkowy ?

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » kiedy pęknie prezerwatywa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021