Jak pozbyć się mrówek z domu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jak pozbyć się mrówek z domu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Jak pozbyć się mrówek z domu?

Pewnym sposobem pozbycia się mrówek jest odkurzacz. Należy zlokalizować gniazdo owadów - jest kilka sposobów: wystawić na ich drodze przysmak np. wędzoną rybę, odczekać klika minut i zobaczyć gdzie mrówki zaniosą zdobycz. Gdy gniazdo jest umiejscowione bierzemy odkurzacz, zakładamy ssaw szczelinową i dokładnie penetrujemy gniazdo. Jeśli odkurzacz ma reglową moc najlepiej nastawić ją na maksimum. Aby pozbyć się mrówek należy wyssać królowa i jajka, wtedy nie będą się rozmnażać. Próbowałam ten sposob u siebie jak i koleżanek, zawsze się sprawdzał

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak pozbyć się mrówek z domu?

Na szczęście nigdy nie miałam tego problemu, ale przeczytałam gdzieś, że jednym z najskuteczniejszych sposobów na mrówki jest boraks - biały proszek, który służy do lutowania. W calu zlikwidowania niechcianych lokatorów należy wymieszać go z ugotowanym żółtkiem jajka i pozwolić, żeby mrówki wyniosły jedzenie do swoich gniazd. Boraks nie tylko spowoduje usuniecie z domu owadów, ale też likwidację ich larw, co z kolei zapobiegnie rozmnażaniu się mrówek i zniszczy gniazdo od środka. Jednak stosując tę metodę trzeba bardzo uważać na zwierzęta i małe dzieci, bo substancja jest szkodliwa.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3

Ja slyszalam ,ze kwasek cytrynowy i proszek do pieczenia skutecznie likwidują siedlisko mrówek,moje znajome to praktukują i kazdemu polecają,kto sie z tym problemem zmaga

4

Ja się pozbyłam mrówek poprzez słodycz big_smile cukier i odrobina wody aby się potopiły i poprzyklejały w masie cukrowej. Pomogło.

5

Ja znalazłam coś takiego:
w butelce ze spryskiwaczem zmieszaj pól na pól wodę i ocet,popryskaj mrowiska, koc na pikniku by pozbyć się niespodziewanych "gości".

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jak pozbyć się mrówek z domu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018