Jak pozbyć się mrówek z domu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jak pozbyć się mrówek z domu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Jak pozbyć się mrówek z domu?

Pewnym sposobem pozbycia się mrówek jest odkurzacz. Należy zlokalizować gniazdo owadów - jest kilka sposobów: wystawić na ich drodze przysmak np. wędzoną rybę, odczekać klika minut i zobaczyć gdzie mrówki zaniosą zdobycz. Gdy gniazdo jest umiejscowione bierzemy odkurzacz, zakładamy ssaw szczelinową i dokładnie penetrujemy gniazdo. Jeśli odkurzacz ma reglową moc najlepiej nastawić ją na maksimum. Aby pozbyć się mrówek należy wyssać królowa i jajka, wtedy nie będą się rozmnażać. Próbowałam ten sposob u siebie jak i koleżanek, zawsze się sprawdzał

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak pozbyć się mrówek z domu?

Na szczęście nigdy nie miałam tego problemu, ale przeczytałam gdzieś, że jednym z najskuteczniejszych sposobów na mrówki jest boraks - biały proszek, który służy do lutowania. W calu zlikwidowania niechcianych lokatorów należy wymieszać go z ugotowanym żółtkiem jajka i pozwolić, żeby mrówki wyniosły jedzenie do swoich gniazd. Boraks nie tylko spowoduje usuniecie z domu owadów, ale też likwidację ich larw, co z kolei zapobiegnie rozmnażaniu się mrówek i zniszczy gniazdo od środka. Jednak stosując tę metodę trzeba bardzo uważać na zwierzęta i małe dzieci, bo substancja jest szkodliwa.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Ja slyszalam ,ze kwasek cytrynowy i proszek do pieczenia skutecznie likwidują siedlisko mrówek,moje znajome to praktukują i kazdemu polecają,kto sie z tym problemem zmaga

4

Ja się pozbyłam mrówek poprzez słodycz big_smile cukier i odrobina wody aby się potopiły i poprzyklejały w masie cukrowej. Pomogło.

5

Ja znalazłam coś takiego:
w butelce ze spryskiwaczem zmieszaj pól na pól wodę i ocet,popryskaj mrowiska, koc na pikniku by pozbyć się niespodziewanych "gości".

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jak pozbyć się mrówek z domu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018