czy są jakieś szanse..? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy są jakieś szanse..?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: czy są jakieś szanse..?

Witam. Czy waszym zdaniem jest jeszcze jakaś szansa na odbudowanie związku? Byliśmy ze sobą krótko bo zaledwie kilka miesięcy ale znaliśmy się znacznie dłużej, właściwie już kilka dobrych lat i zawsze nas coś do siebie ciągnęło. Obydwoje jesteśmy wrażliwi i po przejściach. Problem polega na tym, że ostatnio posprzeczaliśmy się ale mieliśmy w planach wspólną imprezę dosyć ważną dla mnie a on 3 godz. przed imprezą napisał, że jednak nie da rady, że źle się czuje. myślałam, że mnie okłamuje i trochę mu wygarnęłam. Co prawda przeprosiłam potem za swoje zachowanie i niby pisaliśmy jeszcze ze sobą ale on tak niechetnie. rozmawialismy i powiedział że to przez zdenerwowanie i że spotkamy się i porozmawiamy potem. on praktycznie wcale się nie odzywał. zapytałam czy chce się rozstać. on odpowiedział że nie. zapytałam czy coś jeszcze do mnie czuje a on odpowiedział że czuje ale nie moze pisac i zadzwoni nastepnego dnia ale potem juz wcale się nie odezwał więc i ja przestałam się odzywać. Spotkaliśmy się przypadkiem na imprezie. on potraktował mnie swoim cześć jak dawno nie widzianą znajomą, więc ja udawałam że go nie dostrzegam. jednak potem podeszłam i zapytałam czy możemy porozmawiać a on że tak ale później. tyle że to później nie nadeszło. Wiem że to trochę zawiłe i dziecinne choć jesteśmy dorosłymi ludźmi;/ jak myślicie czy mogę jeszcze coś zrobić? dodam że prawdopodobnie w sobotę znowu jest możliwość że się spotkamy na imprezie. Co robić? udać że mam to gdzieś i go omijać czy porozmawiać. już sama nie wiem. poradzi ktoś? może jakiś pan także wyrazi swoje zdanie?  DOdam że Kocham go i chciałabym dać nam jeszcze jedną szansę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy są jakieś szanse..?

Podejsc i porozmawiac tu i teraz o co chodzi, albo rybki albo akwarium a nie, zerwac nie chce ale mam Cie gdzies...

Pursuit of happyness...

3

tylko boję się, że znów mnie spławi że potem i w ogóle... już sama nie wiem nie chce się też zbłaźnić;/

4

Juz sie zblaznilas wiec nic nie tracisz a masz jasna sytuacje.
Chociaz imho to juz koniec.

Pursuit of happyness...

5

...."trochę mu wygarnęłam......" hmm....myślę,że mogłaś tym przekroczyć jego granicę zaufania.
Musiałaś go wtedy czymś bardzo urazić i on teraz nie wie jeszcze czy chce z tobą być czy nie.....ot tak, niektórzy tak mają...uwielbiają grać na uczuciach i to ma być "taka" zemsta.Głupie......
Jeżeli macie się jeszcze spotkać na imprezie to powinnaś do niego podejść zaproponować rozmowę "tu i teraz" bez jakiegokolwiek odraczania.Jak się znowu nie zdecyduje na twoją propozycję to po prostu powiedz mu,że to były ostatnie słowa jakie do niego wypowiedziałaś,odwróć się i spokojnie powiedz żegnaj.

Wiem....to może być trudny wybór dla ciebie,bo jak piszesz kochasz go bardzo,ale to jest chyba rozsądne. Nie możesz tak dłużej dawać sobą "pogrywać".

Nig­dy nie za­pomi­naj naj­piękniej­szych dni twe­go życia! Wra­caj do nich, ilek­roć w twoim życiu wszys­tko zaczy­na się walić.

6

no tak... wyszło tak, jakbym mu nie ufała...;/ przeprosiłam i wiem, że przesadziłam, żałuje ale on milczy jak zaklęty...;/ właśnie dlatego że zawiniłam chciałam coś z tym zrobić, porozmawiać tylko nie wiem, czy jest jeszcze sens? jakaś szansa? czy powinnam się przemóc i pozwolić odejść bez słowa? wiem nie spróbuje to się nie dowiem ale moze ktoś miał podobny przypadek więc miałam nadzieję, że ktoś się odezwie... mimo wszystko dzięki

7

Myślę, że powinnaś byc stanowcza. Jeśli dojdzie do waszego spotkania na tej imprezie to powiedz mu wprost bez owijania w bawełne, że albo rozmawiacie teraz i dajecie sobie jeszcze jedną szanse, albo to koniec niech decyduje, nie możesz wiecznośc na niego czekac bo on akurat nie ma czasu na rozmowe.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy są jakieś szanse..?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018