Jak pozbyc się pesymistycznego 'głosu w mojej głowie' ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Jak pozbyc się pesymistycznego 'głosu w mojej głowie' ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Jak pozbyc się pesymistycznego 'głosu w mojej głowie' ?

Ogólnie jestem optymistką, wstaję każdego dnia z uśmiechem i nowymi pokładami energii, ale gdy coś   mnie zasmuci, zdenerwuje od razu pojawia się taki głosik w głowie, że jestem nikim, nikomu na mnie nie zależy, że nie warto w nic marzyc i niczego planowac. Potrafi mi to zepsuc cały dzień i naprawdę biorę to na serio sad Też tak macie? Jak sobie z tym radzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak pozbyc się pesymistycznego 'głosu w mojej głowie' ?
Biszkoptowa napisał/a:

Ogólnie jestem optymistką, wstaję każdego dnia z uśmiechem i nowymi pokładami energii, ale gdy coś   mnie zasmuci, zdenerwuje od razu pojawia się taki głosik w głowie, że jestem nikim, nikomu na mnie nie zależy, że nie warto w nic marzyc i niczego planowac. Potrafi mi to zepsuc cały dzień i naprawdę biorę to na serio :( Też tak macie? Jak sobie z tym radzicie?

moim zdaniem trzeba zasięgnąć rady specjalisty...pozdrawiam

Kochać, jak to łatwo powiedzieć....

3

Frezja28 napisał/a:
Biszkoptowa napisał/a:

Ogólnie jestem optymistką, wstaję każdego dnia z uśmiechem i nowymi pokładami energii, ale gdy coś   mnie zasmuci, zdenerwuje od razu pojawia się taki głosik w głowie, że jestem nikim, nikomu na mnie nie zależy, że nie warto w nic marzyc i niczego planowac. Potrafi mi to zepsuc cały dzień i naprawdę biorę to na serio sad Też tak macie? Jak sobie z tym radzicie?

moim zdaniem trzeba zasięgnąć rady specjalisty...pozdrawiam

Oj od razu specjalista... Kto powiedział, że non stop musimy być zadowolone z życia, cieszyć się od ucha do ucha itp. Ja również tak mam, że wystarczy może nie drobnostka ale coś sprawi mi ból i jestem jak struta... Smutna, potafię popłakać sobie, uważam, że jestem do niczego... Zdarza się nawet najlepszym mieć chwile słabości... A u mnie czasem te słabości nie trwają pół dnia czy dzień ale nawet kilka... A potem to znika i ponownie jestem happy smile
Więc bez obaw, nie jesteś sama wink

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

4 Ostatnio edytowany przez Puenta (2012-01-22 15:20:05)

Witaj.
Często dochodzi do takich sytuacji gdy mamy bądź mieliśmy taki obraz w domu rodzinnym, w którym to rodzice często powtarzają np. że sobie nie poradzisz, że się nie znasz itp. Nasza samoocena bardzo spada jeśli ktoś ciągle nas w takich rzeczach utwierdza.
Drugą sprawą jest to, że trzeba nauczyć się nabierać dystansu do siebie samej jak i do ludzi. To jest punkt wyjścia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

?Normalna kobieta boi się myszy, pająków i zmarszczek. Normalne kobiety boją się też duchów. Nigdy nie twierdziłam, że jestem normalna.?

5

Biszkoptowa skoro jesteś optymistką to nie powinnaś się takimi myślami przejmować. Z naszymi emocjami jest trochę tak jak z pogodą - wstajesz jednego dnia i świeci słońce, wstajesz drugiego i pada deszcz - nie masz na to wpływu. Myślę, że wszyscy czasami mamy gorsze dni. Jeśli jest coś co potrafi pozytywnie wpłynąć na Twój nastrój to sobie to zafunduj np spacer. Albo jak się pojawi jakaś negatywna myśl to ją odsuń, mówiąc sobie JA TAK NIE MYŚLĘ to tylko jakiś zły duch.
optymiści żyją dłużej

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Jak pozbyc się pesymistycznego 'głosu w mojej głowie' ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018