Zostawil z mojego powodu mimo to kocha ale nie chce zwiazku. Co robic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawil z mojego powodu mimo to kocha ale nie chce zwiazku. Co robic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

1

Temat: Zostawil z mojego powodu mimo to kocha ale nie chce zwiazku. Co robic?

Sama nie wiem od czego zacząć, wiem jedno potrzebuje cholernie pomocy, rozmowy z kimś. Problem polega na tym ze ja z moim facetem się rozstaliśmy 2 miesiące temu. Problemem w naszym związku byłam głównie ja ponieważ przez dłuższy czas męczyłam się z tym że byłam zazdrosna o jego byłą dziewczynę która wpierdzielała się w nasz związek. Jego to nie interesowało bo jak mówił istnieje tylko JA. Nie bede dokladnie tego opisywac bo to nie ma sensu w kazdym razie to dużo popsuło, wyniszczyłam chlopaka. Kiedy już uporałam się z tym problemem widziałam że jest nie taki jak kiedys. Bolało mnie to i wiedzialam ze to przeze mnie i chcialam jakos mu pomoc cokolwiek a w pewnym momencie on stwierdzil że to juz nie ma sensu ze nie chce dalej mnie krzywdzic tak jak krzywdzil wczesniej swoją przeszłością itd. nie patrzył juz na to ze jako tako uporałam sobie z tym problemem. Wiem że bylam straszna, ze nie powinnam wracac do przeszlosci niestety za późno. Zawsze wiem ze on sie staral zeby wszystko naprawiac ja wiecznie sprawialam problemy i co tylko w obojetnie jakiej kłótni. Postanowilam ze teraz moja kolej ze mimo ze mnie zostawil musze zawalczyc o moją miłość. Cały czas mi mówił że kocha ale nie wyobraza sobie związku ze mna ze zbyt duzo było problemow tu nie chodzi tylko o byłą ale ogolnie mielismy wiele problemów. Staralam sie jak moglam, wiele zrozumialam. Chwilowo ulegal temu potrafil sie przytulic i co tylko ale wiadomo jak to facet, sam woli walczyc o kobiete i mozliwe ze w tym tez tkwi ten problem. Co ja mam zrobic żeby go odzyskac? wiem ze duzo błędów popełniłam ale wiem ze on mnie kocha tak samo jak ja jego. Tylko kurcze on nie chce zadnego zwiazku nawet mowi ze chce sie odkochac zebysmy mogli ulozyc sobie zycie ale ja tego poprostu nie chce. nie chce innego chce jego, moze chociaz tu dziewczyny z forum obiektywnym okiem ocenią tę dosyc chaotycznie opowiedzona moja sytuacje ale myslicie ze jest jakas szansa? sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawil z mojego powodu mimo to kocha ale nie chce zwiazku. Co robic?

Wiesz musisz nastawiac sie że jestes NAJLEPSZA! ze jemu nie będzie lepiej z inna! ale nic nie oczekuj!

Moja historia jest także porypana, zakochaliśmy się w sobie szybko, po dwóch dniach( zwiazek przetrwał 14 miesiecy) znajomoci bylismy razem. pierwsze pol roku bylo super, bez kłótni zawsze sie dogadywaliśmy, mimo to ze nigdy nie mielismy dla siebie czasu zbyt wiele ja nauka i on nauka ( ja 21 lat on 18 lat). z czasem kiedy przyszły wakacje liczyłam na jakis wspolny wyjazd... niestety nie doszedł do skutku, bo ustapilam.. wiedzialam ze np prawo jazdy jest wazniejsze , a nie mial wystarczającej ilosci pieniedzy na obywie przyemnosci. Zaczelismy sie kłocic , mało sie widywalismy, wszystko to pospiechu, ja zawsze bylam zazdrosna o wszystko , ale jak on sam mi powiedzial ' jak mozesz nie byc zazdrosna jak sie nie widujemy" .przyszedl rok szkolny bylo jeszcze gorzej, zamiast ciezyc sie naszym spotkaniem , tym czasem ktorego jest tak malo to ciagle sobie cos musielismy wyjasniac. Ja powazniej traktowałam ten zwiazek niz on , pewnie z racji wieku. W dzien rozstania , ja widzialam szanse, tylko były potrzebne checi z jego strony! ktorych niestety nie miał. Rozstalismy sie , powiedział ze nie moze patrzec jak cierpie, on tez cierpial bo nigdy nie mielismy jak zwykli mlodzi, zawsze pod górke.  On pow ze to jest ostatni dzwonek na to zebysmy uratowali sobie zycie. Ja napisala egzamin, a on mature i osiagneli sukces, a poczatkowe zalozenie bylo ze razem go osiagniemy. Rozstalismy sie dziwnie bo obydwoje czujemy wieź do siebie!po zerwaniu złapalismy się za rękę i całowalismy się i gadaliśmy tak jak bylo na samym poczatku , dawno tak dobrze się z nim nie czulam , jak chwilę po zerwaniu,  nie plakałam , usmiechałam się do niego.. on pow" dawno nie widziałem Cie takiej zadowolonej" widziałam w oczach ze nie wie jak sie zachowac, ja miałam komfort psychiczny wreszcie, on byl na to mniej przygotowany niz ja , bo juz wczesniej o tym myslalam. Obiecalismy sobie kontakt poki co go nie ma , mam nadzieje ze bedzie , sam mówil ze chce go miec! Moim zdaniem moj zwiazek by przetrwał , gdyby tylko on tego chcial, znalazł wiecej czasu dla mnie, niz mi go oferował, ale niestety moj Facet byl mlody i niedojrzały emocjonalnie i go to wszystko przerosło. Swiat mi się nie zawalił, radzę sobie dobrze, choc go kocham i zawsze bedzie dla mnie wazny! ZAWSZE! Uwazam ze z nikim nie będzie mu lepiej niż ze mna! o!Najbardziej będzie mnie bolało kiedy  zobacze go z inna! wtedy może przyjsc krysys. ;(

3

może mi jest lżej bo sama myślałam, żeby go zostawic, byłam na to przygotowana! liczę Tylko na przyjaźń! tego chce i to mi wystarczy!

4

Ale jak ja mam mi to pokazywać że jestem najlepsza? ja teraz jestem w totalnej rozsypce psychicznej i poprostu nie daje rady ;/ wiesz ja nie wspomnialam o tym ale `moj byly` sad tez byl mlodszy, może to ta różnica wieku tyle psuje chociaz juz sama nie wiem nigdy wczesniej tego nie dostrzegałam. A wlasnie tak jak u Ciebie po zerwaniu, spedzilismy razem sylwestra sami we 2, teraz przez pare dni spotykalismy sie praktycznie codziennie na imprezy chodzilismy i bylo ok, przytulał się całował ale niestety JA zawsze pierwsza wychodzilam z tą inicjatywą. W pewnym momencie stwierdził że on juz tak nie chce, nie jestesmy razem nie powinno tak być. Wiem że nie powinno ale chcialam mu w ten sposob chyba pokazac ze jeszcze moze być dobrze, wiem ze czul sie przy mnie dobrze w takich chwilach sam to potwierdził. Ale nadal nie rozumiem czemu mnie tak bardzo odrzuca, jak on może chciec żyć własnym życiem, jak może chciec się `odkochać` to dla mnie jest chore, sama nie wiem co mam robić, nie chce pozwolić mu tak poprostu odejść poprostu wiem że nie moge, tylko sama mam taki mętlik w głowie że szok. Właśnie tak jak napisałaś, potrzebne są chęci z jego strony a tu ich tez nie ma sad ;(

5

Ja nie wiem czy bym tak potrafiła udawać tylko jego przyjaciółkę, nie daj boże by kogoś sobie znalazł mimo że zależy mi na jego szczęściu to bym chyba rozniosła jak i tą no... tak i jego. I  ja przy nim nie umialabym sie opanowac przed tym chociazby zeby sie nie przytulić, tak strasznie mi tego brakuje. No nie umiem byc koleżanką, wiec jezeli Tobie wystarczy tylko przyjaźń to bede 3mać kciuki abyś z główką do góry pokazała mu że wcale nie jest Ci potrzebny, a dlatego że wtedy to ich mobilizuje do działania, niby... sama już nie wiem ;/

6

a może spróbuj zebrac się w sobie , nie pokazywac tego ze Ty chcesz... wyglądaj piękniej niż zawsze! pozwól mu odętchnąc , nie spotykaj się z nim poki co, pozwol mu za tęsknic, facet ma nature łowcy , pozwól mu Cie na nowo zdobyc, nie bądź latwa , to bo się nudzi! kiedy on chce to Ty jestes! nie może tak byc! to TY masz decydowac! musisz odbudowac tą pewnośc siebie! musisz! nie wiem ale ja po tym rozstaniu czyje się 2 razy silniejsza! atrakcyjniejsza! ja mysle , ze jego zmartwi to , że Ci "przeszło" nie będzie miał tego pewnego gruntu ! o!:))

7

dokładnie mobilizuję do działania! mi wystarczy bo jak mu powiedziałam , że w sumie nic nie trace, bo i tak go nie mialam przy sobie! nie można się łamac ! to nic nie daję! szkodzisz tylko sobie! a on nic z tego sobie nie robi! Ja chciałabym go jak najbardziej  , ale w momenciegdyby bylo troszke inaczej, gdyby on tez potrafil dbac i mnie! i pielegnowac nasz zwiazek! a nie tylko ja!:))

8

na serio mysle ze włączył by mu się mózg! gdyby zobaczyl, ze nie jestes wylacznie do jego dyspozycji !o!

9

ja sie w ogole dziwnie czuje! bo w cale nie placze! bardziej plakałam po facecie , którego nie kochałam i byłam z nim o rok krocej! może sposób rozstania, może to ze w pewnym momencie stracił orientacje co się dzieje? dlaczego ja mam spokoj! dlaczego ja sie umiecham! kompletnie tego nie przewidział , ja tylko czekam na nasze przyszle spotkanie! na którym chce sie zachowywac jak kumpela i mysle ze umiem! jedynie co mi sie nie podoba to ze odrzucam innych facetów , ale teraz to moge powybrzydzac ;p

10

On chce żebysmy sie `odkochali` sad wiec to ze bede miec go totalnie gdzieś to go nie ruszy wrecz przeciwnie bedzie sie cieszyc, to takie wszystko skomplikowane ze ja juz nie wiem co lepsze. Ale nie chce byc bez niego. Masz racje moge dać mu odetchnąć ale czy to wyjdzie na lepsze?

11

ja poprostu chce to wszystko naprawic ale do tego potrzeba dwoch osob on tez musi chciec zmiany. a nie moge nic na sile wiec co ja moge zrobic sad

12

Naprawdę go kochasz, czy tylko czujesz ból tęsknoty za nim? Bo jeśli kochasz, to z pewnością chcesz jego szczęścia - prawda? Daj mu więc wybór i zaakceptuj go jaki by nie był. A Ty żyj swoim życiem. Ciesz się nim. To się powtarza w wielu wątkach tutaj - postaraj się zadbać o siebie, bo to Ty jesteś w Twoim życiu najważniejsza, nigdy o tym nie zapominaj! Pozdrawiam.

Nie to jest ważne, co ze mną zrobiono, lecz to, co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono.

13

I kocham go i strasznie mi brakuje co jest raczej logiczne. Oczywiście że chce jego szczęścia znam go i wiem że mu też nie jest łatwo dlatego nie wiem co zrobić i boje się poprostu że jeżeli sobie odpuszcze kiedyś w życiu bede tego bardzo żałować że jednak mogłam coś jeszcze zrobic. Zawsze on za mną latał, starał się, naprawiał. Tylko ja nic na siłe nie zrobie i nie wiem jak mam do tego wszystkiego podejść. Bo gdy walczył zawsze wyszło to na dobre. Cieszyć się nim? Jak skoro go nie ma przy mnie? sad

14

Pisząc ciesz się nim, miałem na myśli ciesz się życiem.

Cóż to zawsze będzie dylemat - puścić, czy ciągle jeszcze próbować. Na pewno możesz mu uświadomić to wszystko co Ty czujesz - jak bardzo go kochasz, jak bardzo Ci go brakuje. To na pewno możesz zrobić. Co on zrobi z tym - to już jego wola i nie masz na to wpływu niestety. Poza tym - jeśli i on naprawdę kocha, to nie masz się czego bać. Miłość nie umiera ot tak, z dnia na dzień.

Nie to jest ważne, co ze mną zrobiono, lecz to, co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono.

15

No to chyba widocznie to co mialam do zrobienia to zrobiłam, powiedziałam o swoich uczuciach o tym że mnie tym krzywdzi itd.. to nic nie dało. Oczywiście że miłość z dnia na dzień nie umiera tylko on tego bardzo chce sad faceci są dziwni..

16 Ostatnio edytowany przez bezduszny (2012-01-10 22:50:29)

Kobiety też bywają dziwne. Ja od swojej usłyszałem kiedyś, że mnie kocha, ale odchodzi, bo miłość to nie wszystko...

Cóż, pozostaje Ci cierpliwie czekać i wierzyć, że wszystko się ułoży dobrze.

17

Kurcze to ja nie rozumiem takich ludzi, chyba jestem jakaś inna bo dla mnie miłość to jest coś najpiekniejszego i nie chce z tego rezygnować jeszcze w szczególności jak jest z wzajemnościa chociaż sama juz nie wiem co o tym myśleć jak to naprawde jest w moim przypadku ale mu wierze.. Myśle że najlepiej bedzie jeżeli dam mu troche czasu na przemyslenie, jezeli bedzie szcześliwy nie pozostanie mi nic innego niż tylko pogodzenie sie z tym sad

18

powiem Ci, że nie ma się co męczyć. skoro on nie chce, to może warto to zaakceptować? ja byłam z facetem w sumie ponad 4 i pół roku. po tym czasie on zerwał, bo się odkochał... ale po tygodniu chciał powrotu. zgodziłam się, niepotrzebnie wytrzymaliśmy ok. 2 miesięcy. i znów on zerwał bo powiedział, że to nie ma sensu i takie tam. za drugim razem nie płakałam, zaakceptowałam i powiem Ci, że wyszło mi to na dobre. odkąd się rozstaliśmy uśmiech nie schodził z mojej twarzy. przy nim byłam strasznie ograniczona. zachowywał się jak dziecko nieraz, mimo iż był 3 lata starszy. zabraniał mi mieć kolegów i takie tam... jak zerwał to weszłam na czat, z nudów. poznałam kilka nowych osób. z niektórymi się spotkałam. z innym tylko pisałam i niczego nie oczekiwałam. i wyszło na to, że ten, którego nie podejrzewałam jest teraz moim facetem. też starszy, ale całkowicie odmienny niż ten, który mnie rzucił. i jestem szczęśliwa, spróbuj, oże i Tobie pomoże rozstanie smile
życzę szczęścia smile i wytrwałości smile

...dążąc do szczęścia....

19

a ja wam powiem ,ze rozmawiałam z moim eks(ja zaczełam) wczoraj i juz wiem ze ta nasza przyjazn sie nie uda:( rozmowa byla taka jakas dziwna:/ sztuczna, nienaturalna... przykro mi jest , bo myslałam ze kto jak kto ale my bedziemy umieli sie przyjaznic , nie wiem moze to dla niego za wczesnie? ale stop przeciez on zerwał? to dla mnie powinno byc zawczesnie?hym a moze on tylko tak powiedzial ze chce miec ze mna kontakt a w cale go nie chce? kurcze nie rozumiem tego ... ja marze o tym zeby miec w nim super kumpa , lazic z nim na koncerty naszych ulubionych raperow, bo to nas laczy, napic sie piwa wspolnie ale nic wiecej nie oczekuje , relacja czysto kumpelska! sam gada ze my to sie swietnie dogadujemy. to co sie nagle stało, ze jest tak dziwnie? ja jestem 100% na to gotowa! i osobiscie czuje sie swietnie! tylko nie moge sluchac niektórych utowrów bo mi sie lzy zbieraja, ale tak to jestem twarda jak skala i czuje ze mogę wszystko:)

20

glupie, obiecalam mu ze odezwe sie  ten poniedzialek , po egzaminie moim i umowie sie na piwo , ale stwierdzialam ze lepiej bedzie jak sie nie odezwe w cale, bo ja nie chce tak na sile...czuje ze bede nachalna, jak bedzie chcial to sie odezwie... hym co uwazacie?

21

RoBaCeK78 masz racje, od dzisiaj staram sie to zaakceptować, juz  nie walcze z tym wszystkim, pisałam z nim był strasznie nie miły cały czas spławiał ale ciesze się, wiem przynajmiej teraz jaki jest naprawde bo teraz zachowuje sie jak totalnie obcy mi człowiek, pokochałam go innego smile też byłam wiecznie ograniczona, ze znajomymi dzieki niemu w sumie nie mam zadnego kontaktu wiem ze nie powinnam w ogole tak robic i dac soba az tak zmanipulować. Potrzeba mi na to troche czasu ale poradze sobie, nie mam wyboru, MUSZĘ!

22

krokodyl3 tak samo Ty gadałaś ze swoim byłym tak jak i ja, zostałyśmy olane wiec nie damy sobą tak pomiatac, widzisz rozmowa była sztuczna nienaturalna napewno nie jest juz taka osobą w stosunku co do Ciebie jak kiedys, tak jak ja pokochałaś go innego a teraz poradzimy sobie i bez nich. Wierz mi ze ja tez jestem teraz na takim etapie gdzie w wielu miejscach nie moge być bo mam zwiazane z tymi miejscami i z  nim wieele wspomnień, to samo co do piosenek. Koniec z tym. Ja już się do niego nie odzywam, zrobisz co bedziesz chciała ale nie daj soba pomiatac. Doszłam do wniosku że gdyby mnie kochał,  nie zostawiłby w ogole wiec mam odpowiedz co do mojej sytuacji na wszystko. Jest strasznie ciężko ale twarda baba jestem i poradze sobię.

23

Wiesz, gdyby rzeczywiście kochał to by spróbował zawalczyć z Tobą o wasz związek, mężczyzna jak kocha to nie widzi przeszkód, moim zdaniem Twój facet zwyczajnie chce się delikatnie wycofać, może się przestraszył,ale Ty swoim nadskakiwaniem mu i proszeniem nic nie pomożesz;( wiem,że jest ciężko bo sama mam podobnie,ale daj mu trochę czasu żeby zatęsknił, przemyślał, bo Ty póki co dajesz mu siebie " na tacy" i on jest pewny siebie, bo wie,że bez niego nie umiesz żyć. Troszkę się zdystansuj moim zdaniem. Będzie dobrze;*

24

wiem dużo o tym myślałam wiec dlatego zmieniłam podejście, od dzisiaj nie pisze do niego, totalnie nic, bedzie chciał sam sie odezwie czy wyciagnie rękę, ja co mogłam to zrobiłam starałam ale rzeczywiście faceci nie lubią jak sie za nimi lata smile ale dziękuję wam ;*

25

gartuluję !

26

a Ty jak tam kochana?

27

ja sie czuje bardzo dobrze, choc brakuje mi poczucia ze ktos mnie kocha , dla kogos jestem tak bardzo wazna i z kims moge dzielic sie radosciami i smutkami i fizycznosci, wiec chyba normalka:) poczekam az znajde sobie kogos kim na serio sie zainteresuje,bo teraz kreci sie w okol mnie dwoch facetow, ale ja nie jestem zainteresowana,albo po prostu chce byc teraz sama nie wiem takie skrajneeeeee too,eh.

28

oj mi tez brakuje tej drugiej osoby przy mnie, tego że czułam że jestem komuś potrzebna że jestem jedyną dla niego a teraz tak w pewnym momencie tego nie ma. Najgorsze właśnie że mnie też nikt nie interesuje, nawet jak byłby jakiś nie wiem najprzystojniejszy najsympatyczniejszy facet to mnie on nie obchodzi tylko wole tego buraka, chore to.. wmawiam sobie że to z czasem minie..

29

bo MINIE O !

30

już mam wątpliwości, to tak strasznie boli..

31

ja rozumiem,ale trzymamy sie w garsci:* trzeba spojrzec na to z innehj strony, ze moze akurat ta sytuacja otworzyl Ci furtke na cos lepszegooooooooooooo:) moze mi jest latwiej niz Tobie, bo ja w sumie nigdy nie dostałam czego chciałam od swojego eks, bo zwyczajnie nie dorosł do zwiazku , a ja chcialam stworzyc zwiazek w pelnym oparciu, załufaniu i zabawie... no ale coz on mi tego nie mogl zaoferowac, bo nie umiał, wiec mi jest sie łatwiej pewnie przestawic, licze na cos lepszego! i wiem , ze tak będzie, ze znajde kogos przy ktorym nie bede hamowana i czula sie swobodnie... smile)w ogole troche zmieniłam zdanie na temat mego eks , poniewaz odzywa sie do mnie tylko w interesie, czy bym mu nie pomogła, nawet nie stac go zeby zapytał jak sie czuje... dlaczego mnie stac, a jego nie?  a Ty zastanów sie czy rzeczywiscie on jest Tym kogo tak naprawde chcesz , czy poprostu nie widzisz w nim swojej wyidalizowanej postaci swego faceta, hym... wierze ze przezwyciężysz to wszystko! i bedzie tylko lepiej, jak to się mowie najtrudniejsze z początków są początki końca, pozniej jest tylko lepiej!

32

i w ogole to byłam dla niego za dobra, za bardzo chcialam byc jego ideałem, zawsze to ja miałam szereg pomysłów , on nie wymyslal nic zebysmy ciekawie spedzili soba czas, zawsze myslałam o nim, jakby go zaskoczyc, jaki oryginalny, niepowtarzalny prezent mu zrobic.. byłam zawsze! jak widac nie oplacilo mi sie. teraz z drugiej opcji nie wiem jak mam podchodzic do innych mezczyzn... ale bycie dobra sie nie oplaca, bo tego nikt nie doceni:/ smutne tooo...

33

i w ogole to byłam dla niego za dobra, za bardzo chcialam byc jego ideałem, zawsze to ja miałam szereg pomysłów , on nie wymyslal nic zebysmy ciekawie spedzili soba czas, zawsze myslałam o nim, jakby go zaskoczyc, jaki oryginalny, niepowtarzalny prezent mu zrobic.. byłam zawsze! jak widac nie oplacilo mi sie. teraz z drugiej opcji nie wiem jak mam podchodzic do innych mezczyzn... ale bycie dobra sie nie oplaca, bo tego nikt nie doceni:/ smutne tooo...

34

i polecam ksiazke " mezczyzni kochaja zolzy"

35

no ja nie zawsze bylam bog wie jak dobra a wrecz ciagle chorobliwie zazdrosna, błąd swoj zauwazylam za pozno wtedy jak zaczelo byc dobrze a zaczelam Jego tracic i niepotrzebne to wszystko bylo, kurcze staram sie wychodzic z domu nie myslec o tym ale nie idzie sad juz tyle dni nie mam z nim kontaktu, i nawet sie nie odezwie sad ja tego nie zrobie wiem ze nie moge, ale jak on tak moze wytrzymac sad

36

No to znowu tu wrocilam, dokladnie jakos na poczatku pisalam tu o tym jak to moj ex mnie jeszcze wtedy kochal ale nie chcial ze mna byc, po pewnym czasie tak po prostu stwierdzil ze mu sie odwidzialo. Myslalam sobie, przejdzie mi, nie zasluguje na mnie. Wierzcie mi ze robilam co sie dalo aby wyleczyc sie z tej milosci do niego, nawet spotykalam sie z innymi, urwalam z nim kontakt, staram sie miec ciagle zajecie i nie myslec o tym, ale na serio sie nie da, to wraca wiecznie i ciagle boli przestraszliwie. Czy moze probowac go odzyskac? co zreszta bardzo bym chciala tylko ja mu sie znudzilam, sama nie wiem, juz nie wyrabiam z tym psychicznie. On sie wyleczyl z tego w ciagu paru dni a ja walcze z tym dobrych pare miesiecy i nic sad

Przeczytaj uważnie wszystkie swoje posty na tym forum i zastanów się dobrze: ani On ani Ty nie jesteście już tymi samymi ludźmi - nie ma czegoś takiego jak powrót do czegoś co było przed rozstaniem. Skoro On się nawet nie odzywa to znaczy że o Tobie nie myśli - o co chcesz walczyć?

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

37

a no tak nie wspomnialam o tym, w sumie to sie odzywa raz na jakis czas na takie luzne spotkanie, tak to raczej nie chcialam utrzymywać z nim kontaktu ale uległam i bylo pare takich to tylko wiecznie gadal o tym jaki to on szczesliwy jak mu sie wszystko uklada. wielokrotnie wprowadzal mnie w blad dajac mi rozne nadzieje i mam taki metlik ze szok.. jak mozna tak czlowieka omotac

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawil z mojego powodu mimo to kocha ale nie chce zwiazku. Co robic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018