Warszawa forum - Warszawianki łączmy się!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Warszawa forum - Warszawianki łączmy się!!

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 168 ]

Temat: Warszawa forum - Warszawianki łączmy się!!

Jeśli któraś z Was ma 20-30 lat  mieszka, pracuje czy przebywa w warszawie ale brak jej kolezaneczek  zeby wyskoczyc na kawe czy pogaduchy to piszcie !Ja przeprowadzilam sie tu niedawno i pracuje.Jesli tez wam brakuje takich wyskokow czy spotkan piszcie:D Pozdrawiam !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Warszawa forum - Warszawianki łączmy się!!

Ja mam 47 lat, wyglądam na 35, i co nie kwalifikuję się, umiem słuchać mam koleżanki przed trzydziestką. Bywam w Warszawie no ale nie ten przedział wiekowy.  Jestem  (samotna, zranina) dość atrakcyjna- oglądają się za mną znacznie młodsi faceci bo oczywiście samotność nie jest wypisana na twarzy. Pozdrawiam wszystkich uczestnikó forum.

3

Oczywiscie, ze sie kwalifikujesz..;)Rzeczywiscie niepotrzebny ten przedzial wiekowy..Dobrze, ze zareagowalas;)!Pozdrawiam

4

Dobry sposób na samotność.Popieram Warszawianki - łączcie się;)

5

do  magosinek 1 koleżanko ja też mam  dobrze po 40  i też jestem samotna i zraniona  .  samotność ;;;;zabijam ;;;;; pracą ale jak długo tak można?

będę wam pisać co u mnie słychać  bo zaczynam życie od początku  magda

6

Sandra1 napisał/a:

Dobry sposób na samotność.Popieram Warszawianki - łączcie się;)

tez brakuje mi wypadów z koleżankami, chętnie się spotkam:)

7

Ja też zgłaszam swoją kandydaturę smile Chętnie poznam nowe koleżanki smile

8

Andzia napisał/a:

Ja też zgłaszam swoją kandydaturę smile Chętnie poznam nowe koleżanki smile

czekam na termin:)

9

Termin do uzgodnienia smile
Są jeszcze jakieś chętne osoby na babski wieczór w Warszawie?
Jeśli nie to zapraszam Cię here & now do rozmowy mailowej smile

10

Andzia napisał/a:

Termin do uzgodnienia smile
Są jeszcze jakieś chętne osoby na babski wieczór w Warszawie?
Jeśli nie to zapraszam Cię here & now do rozmowy mailowej smile

Jeszcze ja jestem chętna! Samotna itp, po trzydziestce.
Chętnie spotkam się, czekam na info. Ela.

11

No co z tym spotkaniem? Sprawa ucichła, a jak widać jest sporo chętnych na babskie spotkanie? Między innymi ja :-) Może wyznaczmy jakis termin?

12

Ja mam wolny weekendzik smile Ktoś jeszcze będzie się nudził?

13

zgłaszam swoją gotowość. mam wtukf na cały świat, ale oczywiście postaram się być słownie wstrzemięźliwa i nie wylewać bólu duszy na netkobiety tongue

14

I jak z tym spotkankiem? było juz? czy dopiero będzie? bo jak będzie to ja jestem chętna:)

5- letni Torek(na zdjęciu) poszukuje domu.  Przebywa w schronisku w Falenicy (Warszawa) Kontakt 501258303

15

Jeszcze pół roku temu miałam ten sam problem co wy. Stolica nie należy do najprostszych jeżeli chodzi o relacje miedzy ludzkie.... zwłaszcza jak się tam wyemigrowało za kasą hmm Też próbowałam gdzieś w necie złapać kontakt, ale zawsze kończyło się to próbą ustalenia terminu, żeby wszystkim pasowało.....
No w każdym razie ja nie dałam rady i wróciłam na stare śmieci to Wrocka i sobie chwale. Mniejsza kasa, ale to przecież nie wszystko....
Powodzenia smile

16

Hej a czy ja tu pasuje? Jestem Kamila mam 21 lat jestem mężatką mam synka też się czuję bardzo samotnie w Warszawie z miłą chęcią się spotkam..

17

Hej dziewczyny, co w końcu z tym spotkaniem?:)

18

Ja jestem za! Zwlaszcza, ze pogoda taka piękna. Moze jakis spacerek po miescie?Pozdrawiam!

19

Dobry pomysł lubię spacery:) zapraszam na maila do siebie:) pozdrówki

20

magosinek1 napisał/a:

bo oczywiście samotność nie jest wypisana na twarzy. .

Małgosiu, nic dodać, nic ując smile)

21

Hey!
czy coś wyszło z inicjatywy spotkania w Wawie? też tu cierpię na brak znajomych i  chętnie bym się przyłączyła smile mam 32 lata (i nieustannie mnie to zadziwia - nie czuję się taka dorosła)

Don't walk behind me, I may not lead.
Don't walk in front of me, I may not follow.
Just walk beside me and be my friend.

22

Hej :-)
ja też z chęcią poznałabym kilka nowych osób po 30-tce z Warszawy
czy któraś z Was jest chętna na spotkanie ?
pozdrowionka

23

Ja jestem chętna smile Wprawdzie na tydzień wyjeżdżam, ale może ustalmy termin (po 20-07 ), miejsce (jakieś propozycje?) i uda się spotkać? Nie mam wprawy w organizowaniu spotkań w ciemno, ale to chyba nie powinno być trudne jeśli są przynajmniej 2 osoby zainteresowane smile

Don't walk behind me, I may not lead.
Don't walk in front of me, I may not follow.
Just walk beside me and be my friend.

24 Ostatnio edytowany przez Inanna (2009-07-11 13:44:43)

Wiecie co? Tak mi się przykro zrobiło, urlop mam skopany. Miałam jechać z siostrą i jej dziećmi i jej mamą na tydzień, a ona dzwoni do mnie niedawno, że jest na wczasach. Nawet nie chciała słuchać tego, co mówiłam, że i ja miałam do nich dołączyć. Ona po prostu wyjechała, bo tak jej pasowało i tyle. Poczułam się niefajnie, jak niepotrzebny nikomu przedmiot, który można wyrzucić.  Ciekawe, gdzie ja teraz się ulokuje choć na kilka dni???? I to sama?????
Tak się nie postępuje , i to ma być rodzina? O d***rozbić taką rodzinę.

25

Inanna, wiem co przeżywasz. Ja też mam rodzinkę do d...., oprócz kochanych rodziców. Rodzeństwo ma mnie głęboko gdześ, zajęci swoimi rodzinami. Ja jestem sama i może dlatego stoję na bocznym torze.
Trzymaj się i nie załamuj. Uszy do góry.

26

Spotkanie-jestem chętna na spotkanie w wawie...... Na czym stanęło?

27

Niestety na niczym sama czekam na jakiś znak..

28

hej dziewczyny,ja jestem chętna na takie spotkanie.Trzeba ustalić konkretny termin,fajnie by było w tym tygodniu?

29

Hej dziewczyny ustalmy coś bo ajk tak będziemy nigdy się nie spotkamy

30

ja tez chetna, umowmy sie na weekend

31

Hej dziewczyny ...:) w najblizszym czasie przeprowadzam sie do warszawy...powod?? nie wiem ! podoba mi sie i chce tam byc ... nie mam tam nikogo prawie wiec z checia sie spotkam... jeszcze nie mam nic załatwionego, dosc ryzykowne zostawic w trojmiescie rodzine przyjaciol prace.... ale chce sprobowac... powiedzcie ze dobrze robie.... nic mnie tu nie trzyma (moze oprocz stalej pracy w budzetówce---ale za male pieniadze niestety) Jestem pewna ze w wawie znajde lepsza prace ,łatwiej tam sie zyje z tego co nie raz zaobserwowałam ..... podoba mi sie wielkie miasto duzo ludzi wszedzie pelno parkow i miejsc spotkan....moze sie uda ..do odwaznych swiat nalezy:):):)

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."

32

Czesc Panie,

Czy jakies mile i szalone samotne netkowiczki spotykaja sie w realu? smile
Chetnie dolaczylabym do takiej grupy.
Mam 34 lata, mieszkam w Warszawie i fajnie by bylo umowic sie z kims na kawe, do kina, na spacer i takie tam babskie roznosci smile smile smile

goose

33

O widzę że nie tylko ja mam ten problem smile to prawda że w wawce ciężko kogoś poznać... i nawiązać jakąś bliższą znajomość. Może jednak uda się zorganizować małe spotkanko ??

34

czy komuś jeszcze brakuje znajomych ? czy się spóźniłam i wszyscy już mają swoje grono przyjaciół???

35

Hej jestem gotowa na jakieś małe spotkanko ale błagam ustalmy konkretnie dzień i godzinę bo w ten sposób nigdy się nie spotkamy..

36

ja w tygodniu pracuję ale weekendy mam wolne (oprócz tego 26-27 września bo wyjeżdżam smile A Ty Kamilka co robisz na co dzień ?

37

Hej ja na wychowuje synka w wekeendy chodzę na uczelnie ja wtygodniu zawsze mogę wyskoczyć od 18 jak mój mąż wraca z pracy

38 Ostatnio edytowany przez dorta (2009-10-09 22:34:35)

Witam
Też  bardzo chetnie dolaczyłabym do Was
Mam 40 lata, dwoje prawie "dorosłych"dzieci , mieszkam w Warszawie(bielany) i chętnie spotkałabym się z kims na kawę czy  babskie pogaduchy

Posty [ 1 do 38 z 168 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Warszawa forum - Warszawianki łączmy się!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018