Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się !

Strony 1 2 3 16 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 850 ]

1

Temat: Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się !

Dziewczyny!
Proponuje wątek dla osób mieszkających w tym pięknym mieście! Może z czasem okaże się, że nasze babskie znajomości przerodzą się w pogaduchy przy kawce:)
Piszcie o wszystkim- miejscach, wydarzeniach, o tym, co ważne i mniej:)
Zapraszam!

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się !

Jestem za...., to moje rodzinne miasto.

Piszcie co w nim lubicie, jakie miejsca - na spacer, zakupy, spotkania, kina itd.

smile"Uroda mija głupota zostaje."smile

Zapraszam na mój blog: kotnagalezi1.blox.pl

3

Ja kocham w im wszystko!:)

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

4

Ale dokładniej?

Mieszkam niedaleko Ogrodu Botanicznego ale konieczność oplat trochę mnie hamuje.

Za to do Parku Szczytnickiego można wejść za darmo i chodzić, chodzić bez ograniczeń.

Do szkół chodziłam na Sępolnie.

Cieszę się z powstania Pasażu Grunwaldzkiego bo ma kino.

Ostatnio tam wlaśnie bylam ma "To skomplikowane" i "Autor widmo" - oba polecam.

5 Ostatnio edytowany przez dru_ (2010-03-07 12:06:24)

Bulwar Włostowica uwielbiam:) I spacery nad Odrą,szczególnie na Podwalu, i owoce poukładane od linijki w Hali Targowej, Uwielbiam fontannę na Pergoli (latem bywam tam 3-4 razy w tyg.), no i Pasaż Grunwaldzki;) I nawet te brudne, szare bloki na Gądowie.
Aha! I mały lumpeks na Horbaczewskiego:)

6

Witam,
Ja jestem rodowita wrocławianką.. jak byłam na wycieczce w Krakowie jeszcze za czasów podstawówkowych powiedziałam do koleżanek że tam właśnie mogłabym mieszkać..i się sprawdziło. Mieszkałam praz 3 lata w Kraku..ale mimo tego że często odwiedzałam Wrocław zaczęłam bardzo tęsknić. Teraz często odwiedzam Kraków, ale jako lokalna patriotka, na stałe zostaję we Wrocławiu:)
Staram sie tu rozwijać skrzydła..pomagam w projekcie znajomych "Prezentokracja .pl" (nie ma to jak prawie rodzinny biznes:))..Zresztą skoro już jestem wśród swoich to zrobię małą reklamę.. po prostu polecam tą stronkę:)

7

smile

We Wroclawiu, od 28 lat odbywa się babska impreza pt.: dress-party ktorą wymysliłam i prowadzę. smile

8

Cześć dziewczyny smile
Ja również jestem rodowitą Wrocławianką smile uwielbiam nasze miasto.
przez 4 lata mieszkałam w Anglii(Manchesterze) ale bardzo tęskniłam i jestem tu z powrotem.
Mieszkam niedaleko Ogrodu Botanicznego:)
Mam 3,5 letniego synka:) jeśli jest jakaś mamuśka z tej okolicy to można się umówić na spacerek do Parku smile
pozdrawiam

Maj już nie pachnie majem, świąteczne ciasto straciło aromat, a nowa sukienka jest zwykłą szmatą".

9

Hm, ja też od 4 dni mieszkam koło ogrodu botanicznego:)

10

Witam kolezanki .Ja tez z Wrocka.Tak sobie pomyslalam,ze moze mijamy sie na ulicy nieraz?Pozdrawiam

11

smile

Jesli niedaleko Ogrodu Bot.Wyszyńskiego-Nowowiejska-Prusa-pl. Grunwaldzki to na pewno się mijamy.

12

Kora, napewno się mijamy:) Świat jest mały:)

13

Witam, ja też z Wrocławia smile a konkretniej centrum, koło placu Legionów:P Co w nim lubie hmm..w sumie to sama nie wiem, mieszkam tu tyle lat, że wsyztsko mi sie nudzi;P ale jeśli już mam wymienić, to: wszytskie galerie handlowe zwlaszcza Pasaż Grunwaldzki,Z00( niesttey bilety podrożały, więc moge sobie pomarzyc o oglądaniu zwierząt), Park Szczytnicki, Wyspa Słodowa. Jak dla mnie mało u nas niestety ładnych miejsc.

14

KarPod, a co dla Ciebie jest ładnym miejscem?

Dla mnie nawet Skwer Nowowiejski jest ładny, szczególnie teraz gdy sie zieleni. A w zimie obsypany śniegiem i w słońcu się skrzy - bezcenne. Z przyjemnościa robię tam zdjęcia.

Czy należycie do biblioteki publicznej?

Zerknijcie na www.biblioteka.wroc.pl, zamówcie sobie tam newsletter.

15

Dla mnie ładne miejsce to takie które ma w sobie coś wyjątkowego, przykuwa moją uwagę. Mi sie porpostu moje miasto średnio podoba i tyle:) no poza tymi wyjątkami

16

hej ja tez mieszkam we Wrocławiu, fakt nie urodziłam sie tu ale pokochałam to miasto.Hm fajne miejsca to napewno galerie gdzie każda z nas może zrobić zakupy(która kobieta tego nie lubi hihi),ale tez parki.Ja osobiscie lubie chodzić do parku grabiszyńskiego albo do południowego, w szczytnickim jeszcze nie byłam ale może kiedys sie wybiore.Hm a jakie knajpki polecacie?Mi się podoba w Coolturce a potańczyć lubię w  Wz.
pozdrawiam:)

17

Witajcie.Blisko mam do Wyspy Slodowej,na Prusa,Plac Bema,itp.Wiec z niektorymi z Was zapewne sie mijam na ulicy.          Co do ulubionych knajpek,kiedys lubilam chodzic do rynku ,jakos dzialal na mnie pozytywnie klimat tego miejsca.      Iryska napisz cos wiecej na temat tej imprezy,ktorej jestes pomyslodawczynia.

18

smile   smile   smile

Dress-party jest babską imprezą. Odbywa się co 2 miesiące w prywatnych mieszkaniach. Wiek uczestniczek od 10-70 lat.

Pretekstem spotkania jest przyniesienie swoich nieuzywanych rzeczy: ubrań, butów, torebek itp.

Mam opracowany regulamin imprezy i "Poradnik dla początkujacych organizatorek".

Jesli któraś z Was jest zainteresowana proszę kliknąć ma słowo email pod moim profilem (tutaj przy wpisie), otworzy się ramka, w nią można wpisać wiadomość, dojdzie ona do mnie mailem. Dalszy ewentualny kontakt odbędzie się mailem a nie na forum.

19

Witam smile Też jestem z Wrocławia. Co prawda nie rodowitą ale od 5,5lat czuję się Wrocławianką (to brzmi dumnie tongue ) i mieszkam w okolicy nowowiejska-prusa, co raz więcej nas tutaj big_smile A knajpki? Może Włodkowica 21 lub herbaciarnia K2? Buziaki :*

"Nam muzyka w tańcu nie przeszkadza big_smile "

20

Herbaciarnia K2 jest pyszna, że tak to ujmę big_smile

21

faktycznie, coraz więcej nas tu z tej części miasta:)

22

Z knajpek najbardziej podoba mi się Czeski Film,aczkolwiek jest tam zawsze sporo ludzi i jak chcesz w sobotni wieczór usiąść i napić sie piwa to możesz mieć problem ze znalezieniem miejsca;p Innym pubem do którego mam sentyment jest Fuga Mundi koło pl.Grunwaldzkiego.Można sie tam napić i pograć w bilard.Ze wezględu na położene jest zawsze pełen studentów:P Co do klubów to dobrze wspominam No Name,Ibizę,Wz.Fajna atmosfera jest też w 13 , ale stanowczo zbyt mało miejsc siedzących, tzreba przychodzić już o 18 żeby spokojnie znalezć miejsce siedzące.

23

Hey smile
Ja też jestem z Wrocławia smile Tu sie urodziłam i kocham to miasto - to mój dom smile  Nie zamieniłabym go na inne. Co uwielbiam? Wszystko smile A najbardziej klimat nocą.  Co prawda wiem, że zapewne ze względu na pracę w przyszłości będę musiała je opuścic, ale na pewno będę tu wracać big_smile A jak narazie cieszę się każda chwilą tu spędzoną, każdym spacerem ^^.. bo jest tu pięknie. Jestem na studiach więc wiem, że wieczorami tu się nie da nudzić wink Masa rzeczy do robienia- tu życie jest ciekawe.

Bierzcie mnie, nieście, doceńcie wreszcie...
Bo przecież jestem najzdolniejsza w mieście.
I choćby świat cały próbował mnie zgłuszyć- już Słońce wstrzymałam, jeszcze Ziemię poruszę wink

24 Ostatnio edytowany przez Iryska (2010-05-01 20:18:00)

smile

Wroclawianki

nie leńcie się, tylko wpisujcie.

Jak spędzacie krótki-długi weekend?

Jakiś pochodzik, może?

http://i39.tinypic.com/2qtv67t.jpg

5 maja obchodzę imieniny i zaprosiłam gości na wiosenny spacer po Ogrodzie Botanicznym. Spotykamy się o godz. 13 przy stawku z liliami.

A 8 maja, w sobotę, odbędzie się kolejne dress-party na Zalesiu.

25

Witam wszystkie Wrocławianki smile
ja mieszkam we Wrocławiu-Złotniki od roku, ale od zawsze mi sie bardzo tu podobało i marzyłam aby tu zamieszkać. Wrocław to bardzo piękne miasto i jest wiele miejsc, ktore warto odwiedzic ale ma niestety jedna bardzo duza wadę - korki sad czasami jest to bardzo denerwujące ale juz sie przyzwyczaiłam smile

26 Ostatnio edytowany przez Iryska (2010-05-13 12:32:31)

smile  smile  smile

Lubicie Wrocław?

Poniżej Sępolno z lotu ptaka.

http://i44.tinypic.com/28k4q3a.jpg

27

Czy lubimy? ja kocham!!
A właśnie... wybieram się na prawo jazdy, mozecie polecić jakąś szkołę?

28

Ja właśne tez na prawko chcę iść... na wakacje tak jakoś by to wyszło smile Słysząłam, że podobno "Kursant" jest niezły smile

I choćby świat cały próbował mnie zgłuszyć- już Słońce wstrzymałam, jeszcze Ziemię poruszę wink

29

Witam wszystkie " kobitki". A ja nie mieszkam we Wrocławiu- tylko na wsi niedaleko Wrocławia.  Miasto to bardzo mile wspominam. Tam studiowałam, tam przeżyłam swoją pierwszą miłość. Tam się  kiedyś zaręczyłam. Tam często jeżdżę na zakupy. Dzisiaj już jestem samotna i chętnie zaprzyjaźniłabym się z kimś z tego pięknego miasta. ( by bywać w teatrze, operze czy na innych imprezach. A za to mogłabym zaprosić  kiedyś do siebie na sielską ,  anielską  i zieloną wieś na odpoczynek. Pozdrawiam wrocławianki.

"Życie to walka o wszystko i o nic,
a jednak warto żyć?"

30

witam
i pozdrawiam wszytskich z wro smile
choć nie mieszkam w samym wro, moje życie toczy się w tym pięknym mieście.

Marzenko, czy musi to być ktoś z samego wro? a gdyby był z okolic?

....

31

smile

Marz - ja mieszkam we W., chodzę do kina i na wystawy, czytam książki, pisze na blogu, zmieszczam recenzje książek i filmów, robię kolaże..

A co Ty robisz? Jakie masz zainteresowania?

Na jakim filmie ostatnio bylaś? Ja na filmie W. Allena.

Czytam "Dom na Zanzibarze", byłam na spotkaniu z autorką.

32

Witam.

Nie wiem, czy moge sobie pozwolić na wpis własnie w tym miejscu. Co prawda, pochodzę z Wrocławia, urodziłam się tu i wychowałam, ale na obecną chwilę mieszkam we Włoszech i, niestety, nie dochodzą do mnie wszystkie najswierzsze informacje (mam na mysli zagrożenie powodzią).
Czy mogłybyscie, Drogie Panie, podać mi jakies najnowsze iforamcje dotyczące tej sprawy? Z portali informacyjnych niestety wiele się nie dowiedziałam, a martwie sie bardzo o moich rodziców i siostre, którzy mieszkają na byłym trójkącie (jak wiadomo, bardzo dotkniętym przez powódź w 97r.). Oczywiscie dzwonie do nich regularnie, aby się czegos dowiedzieć ale Oni zapewne nie chcą mnie denerwować i zbyt wiele mi nie mówią.
Bedę wdzięczna za wszelkie informacje.

Pozdrawiam.

33 Ostatnio edytowany przez karpod (2010-05-22 17:04:41)

Zalało Kozanów, Ślęża zatopiła wały z worków z piaskiem. Są również podtopione ulice Pomorska i Traugutta, bo woda wydziera się ze studzienek. Nie wiadomo co z pozostałymi osiedlami i wałami, narazie tylko na Kozanowie jest kiepska sytuacja. To w sumie tyle narazie

34

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Polecam blog www.wroclawzwyboru.blox.pl
Najnowsze informacje i zdjęcia.

35

Ja nie mieszkam we Wro, ale bardzo mi się tam podoba, lubię jeździć na zakupy i do kina wink

36

Czy dopuszczacie do rozmów również mężczyzn ;P ?

gg: 1cztery1dwa9cztery5 smile

37

Dziś pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia (w końcu zrobiła się pogoda:).  Ostatnio ze znajomymi wynajęliśmy łódź motorową i woziliśmy się po mieście:). Taki Rejs łodzią motorową po Odrze jest o tyle fajny, że można pozwiedzać sobie Wrocław z innej (rzecznej smile ) perspektywy. Niestety stateczki, które pływają po Odrze są za duże żeby wpływać w centrum miasta. Rejs łodzią motorową po Odrze ma jeszcze jeden plus- można szybko się opalić. smile
Pozdrowionka.

38

Co prawda nie jestem rodowitą Wrocławianką, ale mieszkam tu już prawie 4 lata i chyba nigdy stąd na stałe nie wyjadę. Chciałabym mieć tylko własny kąt w końcu, gdzie mogłabym się zaczepić na dłużej.
Mam naprzeciw okna budowę Skytower i patrzę z podziwem jak z tygodnia na tydzień rośnie w oczach. Mam pytanie. Czy czasem przytłacza was ogrom tego miejsca? Kocham je, żeby nie było, ale czasem mam wrażenie, jakbym była tylko mrówką, którą można zgnieść. Wstyd się przyznać, ale byłam nieco aspołeczna do tej pory, ale chciałabym zacząć wychodzić do ludzi. Czy może są inne samotne duszyczki, które chętnie zapełniłyby czas spotkaniem przy kawie lub spacerem?

39

NoirChatte napisał/a:

Co prawda nie jestem rodowitą Wrocławianką, ale mieszkam tu już prawie 4 lata i chyba nigdy stąd na stałe nie wyjadę. Chciałabym mieć tylko własny kąt w końcu, gdzie mogłabym się zaczepić na dłużej.
Mam naprzeciw okna budowę Skytower i patrzę z podziwem jak z tygodnia na tydzień rośnie w oczach. Mam pytanie. Czy czasem przytłacza was ogrom tego miejsca? Kocham je, żeby nie było, ale czasem mam wrażenie, jakbym była tylko mrówką, którą można zgnieść. Wstyd się przyznać, ale byłam nieco aspołeczna do tej pory, ale chciałabym zacząć wychodzić do ludzi. Czy może są inne samotne duszyczki, które chętnie zapełniłyby czas spotkaniem przy kawie lub spacerem?

cały czas przytłacza i to jak.... a z uspołenianiem się też mam problemy.

ps. mieszkamy b. blisko siebie... pozdrawiam.

"Spend all your time waiting for that second chance..."

40

smile

Jesli mieszkacie na Oporowie zapraszam do tamtejszej biblioteki publicznej przy ul. Morelowskiego (w budynku gimnazjum), można nie tylko pożyczyć książkę ale i obejrzeć wystawę moich kolaży i wyklejanek. Z poczuciem humoru są! do 29 lipca (ta wystawa), w poniedz., czwartki godz. 12-18; wtorki i piątki godz. 10-16.

41

Witam i oficjalnie pragnę poinformować, że do grona Wrocławianek dołącza nowa dusza! big_smile

42

smile

Witaj nowa duszo wrocławska.

A oto jeden z moich kolaży.

Przysłowie mówi: "In vino veritas" ale często diabeł i to wlaśnie miałam na mysli go wykonując.

http://i33.tinypic.com/2zf678p.jpg

43 Ostatnio edytowany przez Iryska (2010-08-12 21:26:48)

smile

Zapraszam na dwie wystawy we Wrocławiu:

- w "Saloniku 3 Muz" ul. Zawalna 7, wystawa haftu krzyżykowego, w tym obrazy jak "Słoneczniki" Van Gogha, świąteczne, zimowe, kwiaty oraz Matka Boska Ostrobramska, poniedz.-piatek godz. 16-20, do konca sierpnia.

- Ossolineum, Kamienica Pod Złotym Słońcem, Rynek 6 "Oscar i inne...Nagrody filmowe Andrzeja Wajdy", do końca sierpnia w godz. 10-18.

Więcej napisalam o nich na swoim blogu, link poniżej - wystarczy klik w link smile

http://i38.tinypic.com/t5lwmu.jpg

44

Witajcie Wroclawianki. Dawno nie bylo mnie tutaj. Wyjechalem dwa lata temu a teraz wrocilem na stare smieci. Nie poznalem miasta. Olawska i rynek pieknie wyremontowany przybylo troche kawiarenek. Mieszkam dwie przecznice od parku nowowiejskiego.

GG 25669996 na razie nieaktywne! ZYCIE JEST PIEKNE GDY ZYC SIE UMIE GDY JEDNO SERCE DRUGIE ZROZUMIE!NAJPIEKNIEJSI SA KOCHANKOWIE W NOWYM JORKU PARYŻU KRAKOWIE KTO TRACI ŻYCIE DLA PRZYJACIÓŁ ZACHOWA JE...  KOCHAMY OLINKE NASZA NACZELNA!

45

smile

Witaj Tomku,

ja tez mieszkam niedaleko Skweru im. S. Tołpy czyli Parku N.

Pozdrawiam.

46

Witam Sasiadke. smile

GG 25669996 na razie nieaktywne! ZYCIE JEST PIEKNE GDY ZYC SIE UMIE GDY JEDNO SERCE DRUGIE ZROZUMIE!NAJPIEKNIEJSI SA KOCHANKOWIE W NOWYM JORKU PARYŻU KRAKOWIE KTO TRACI ŻYCIE DLA PRZYJACIÓŁ ZACHOWA JE...  KOCHAMY OLINKE NASZA NACZELNA!

47

NoirChatte napisał/a:

mamy chyba podobny widok z okien, bo Sky Tower rośnie w oczach faktycznie wink Czy Wrocław mnie przytłacza? Nie.. rczej nie smile ja się tu czuję bardzo dobrze.. choć czasmi potrzebuję wyciszenia. Ale wtedy wyjeżdżam na wieś. A ogólnie kocham to miasto takim jakim jest smile Ty mabrdziej, że rozwija się w dynamicznym tempie i z podziwem obserwuję wsyztskie budowy i progres jaki następuje smile Znaczy to tez jest takie troszke zboczenie bo studiuję na technicznym kierunku i po prostu mnie to inspiruje- tak wiem..dziwne zainteresowanie jak na kobietę, no ale cóż się poradzi smile Tak już mam.. smile

48

smile

Mnie bardzo cieszy, że powstają nowe, czasem ładne budynki ale jeśli się pójdzie dalej w miasto, np. moją okolicę to - odnowiono jedną kamienicę przy ul. Świętokrzyskiej i wybudowano trochę plomb. A co z kmienicami starymi przy Sienkiewicza, Wyszyńskiego, Gornickiego? Niszczeją.

Zapraszam do przeczytania recenzji książki "Żar" S. Maraia na moim blogu, wystarczy KLIK w poniższy link.:)

http://i33.tinypic.com/2w7ps9h.jpg

49

smile

Byłam dzisiaj w kinie na "Licencji na uwodzenie".

Złośliwa recenzja na moim blogu.

Wystarczy KLIK w poniższy link.:)

50

smile

Teksty piosenek o Wrocławiu i nie tylko są na moim kocim blogu, ink ponizej. Zapraszam i pozdrawiam smile

http://i33.tinypic.com/dmz62x.jpg

51

smile

We Wroclawiu można obejrzeć dwie wystawy "21 postulatów" w Rynku obok Ratusza i "Solidarny Wrocław" na pl. Spolecznym.

Dzisiaj jest rocznica rozpoczęcia strajku przez VII Zajezdnię przy ul. Grabiszyńskiej.

Napisałam tekst o "Solidarności":

http://www.infotuba.pl/wydarzenia/Polsk … _a9789.xml

52

smile

Napisalam recenzję książki "Opowiastki wroclawskiego urwisa".
Jest na moim blogu - wystarczy klik w ponizszy link lub:

http://www.infotuba.pl/kultura_sztuka/k … _a9847.xml

53

smile

Zapraszam do przeczytania mojego tekstu o "Panoramie Racławickiej":

http://www.infotuba.pl/kultura_sztuka/s … _a9865.xml

54

smile

ZAPRASZAM

na zajęcia z wykonywania kolażu (collage) w srodę 15 września, godz. 13,30 do biblioteki publicznej przy ul. Wyszyńskiego 75 (róg z ul. Prusa), dojazd: aut. A,N do Ogrodu Botanicznego, tramwaje: 9, 17 - do Ogrodu Botanicznego, 0, 71 - do skrzyzowania ulic Nowowiejskiej i Wyszyńskiego. Wystarczy zabrać ze sobą nożyczki i dobry nastrój.

http://i51.tinypic.com/11j6rnn.jpg

55

smile

We Wroclawiu trwa "Festiwal nauki". W jego ramach byłam na spacerze po Ostrowie Tumskim, z przewodnikiem.

Opisałam to na kocim blogu - wystarczy KLiK w poniższy link. Zapraszam serdecznie.

http://i55.tinypic.com/jt70w4.jpg

Posty [ 1 do 55 z 850 ]

Strony 1 2 3 16 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Wrocław forum - Wrocławianki łączmy się !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018