2 facetow metlik w gowie- pomocy.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Chcialam napisac tu o swoim problemie, za bardzo nie mam z kim o tym pozmawiac, a mysli mnie tak gnebia.. jestem w zwiazku na odleglos od ponad poltora roku. Mieszkam w Irlandi juz od jakis 5 lat. Poltora roku temu poznalam na dlugich wakacjach w Pl cudownego chlopaka byla to milosc od pierwszego wejrzenia przynajmniej tak zawsze myslalam. Jezdzilam do Pl co 2 miesiace i tak sie widywalismy. Od wrzesnia podjelismy decyzje ze przeprowadza sie do mnie na stale od lutego. Bardzo sie cieszylam, bilet juz kupiony. A tu nagle jakby caly czar prysnol.. miesiac temu poznalam Bartka, o wiele starszy, cudowny i przystojny facet, niezwykle iteligenty co bardzo mi imponowalo. Nie mam za duzo znajomych tu gdzie mieszkam wiec z wielka checia wychodzilam z nim na piwo. Az do pewnego wieczory kiedy nagle cos sie wydarzylo i wyladowalismy w lozku:( bylo mi z nim niezwykle dobrze, ale co z moim chlopakiem? teraz sama nie wiem minelo juz 2 tygodnie od mojej zdrady a ja nie moge przestac o tym myslec, byly wrzuty sumienia i strach nienawiesc do samej siebie ale tylko na poczatku.. teraz nie moge przestac o nim myslec.. on o mnie rozniez.. nie weim co mam zrobic zostawiajac mojego chlopaka wiem ze bardzo go zranie bo on bardzo mnie kocha i pisze mi to codzinnie. Wiem ze bardzo by sie zalamal. a ja sama nie mam pojecia co z tym zrobic...Bartek dobrze wie ze mam chlopaka i bardzo nalega zeby go zostawila zebym zaryzykowala a da mi duzo. A ja tak bardzo nie wiem co mam zrobic ..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

O lala, zrobilas to co ja zrobilam ale na odwrot.
Ja mam chlopaka w Polsce, a przyjaciela w Irlandii. I polecialam tam, zakochalam sie, wrocilam tu i dupcia. Co zrobic.

No wlasnie. Ja juz wiem co zrobic.
Widzisz problem lezy wtym czego TY sama chcesz.
Mozemy Ci powiedziec ze tu idziesz na latwizne biorac Bartka. Jest pod reka, zyje na swoim, powiedzmy ze jak w domu.
Ale tamten ponoc milosc.

I wlasnie pytanie: czy byla ta milosc skoro poszlas z tamtym do lozka?
Nie potepiam cie, tak czasami wychodzi, no kurde, kazda kobieta jak jest osamotniona to ulegnie. No dobra, nie kazda, wiem. Ale zdarza sie.
Swiadczy to jednak o naszych uczuciach.

Skoro to zrobilas i sprawilo ci to ogromna przyjemnosc a na dodatek myslisz o Bartku, to oznacza ze juz wybralas.
Mialam tak samo. Jesli nie byloby mowy to bys nawet nie myslala o tym!

Moim zdaniem wybor juz dokonalas. Teraz czas o nim poinformowac.
Masz tez mozliwosc wyjsc z twarza i nie mowic wszystkiego tamtemu. Stek wyzwisk na pewno cie czeka jak powiesz prawde.
Nie oszukuj chlopaka.

3

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Najgorsze to ze sama nie wiem co mam zrobic. Pieniadze na bilet wydane on cieszy sie jak dziecko. Piszac kazdego dnia jak to bardzo sie nie moze doczekac, a mnie sciska serce.. Masz racje chyba go nie kocham a moze sie myle nie wiem nie widzialm go od miesiaca kontakt sredni bo nie mozemy sobie pozwolic na jakies mega dlugie rozmowy moze jak przyjedzie wszystko sie zmini i ulozy? .. boje sie go zostawic, wiem ze sie zalamie boje sie ze nawet nie da sobie z tym rady..

A Bartek jest nie nalega mowi ze bedzie czekal az "zmadrzeje" hah.

4

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

heh, to samo mi P. powiedzial. I wybralam P.
A Pan B. idzie w odstawke. Ale moj sie sam prosil. Nie wiem jak u ciebie.
Sluchaj, ty myslisz o nim. On sobie poradzi. To Twoje zycie. Nie ukladaj sobie zycia zeby komus sprawic radosc, nie w czyms tak waznym.
A jak przyleci, zamieszkacie i ty nagle stwierdzisz ze to nie to? Wywalisz go by radzil sobie sam? Co zrobisz?

Musisz zadecydowac teraz. Zastanow sie, jesli go kochalas to dlaczego poczulas chetke na innego, dlaczego tak lubisz jego towarzystwo, dlaczego tak bardzo dobrze bylo ci w lozku i dlaczego w ogole dopuszczasz myslenie o zwiazku z Bartkiem?
To rozwazaj. A nie to czy tamten sie zalamie.

Notabene skad w IRL jestes?

5

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Wiem nie moge byc z kims z kim nie bede szczesliwa.. Dlatego dzwonilam do niego i powiedzialm zeby przyjechal narazie na tydzien i wrocil do jeszcze do Pl.. bardzo sie zdenerwowal i troche nawet obrazil.. chodzi o to ze tak naprawde to sie nawet nie zaczelo bo co to jest widzenie sie z kims co 2 miesiac po kilka okej czasme kilkanascie dni... ? on mial tridne zycie, zawsze mowi ze to ja stawiam go na nogi ze daje mu szczescie.. dlatego tak bardzo boli mnie mysl ze mam go zostawic..

Bartek bardzo mi imponuje, jest facetem troche jakby z moich marzen, idealny jak na poczatek .. ale tez nie znam go do konca.. jest tez nieco starszy co troche moze nam przeszkadzac. kazda strona ma jakis za i przeciw ..

w tej chwili mieszkam na przedmiesciach Belfastu smile

6

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

No to sie spotkamy na kawe bo ja od konca grudnia bede mieszkac w Sydenham smile(east Belfast), takze od poczatku stycznia masz osobe na kawusie. Do tego z podobnymi dylematami, ale juz rozwiazanymi.

Ja P. znam od roku niecalego. Przez neta glownie. Ale to moj przyjaciel. B. znam poltora roku, a od marca jestesmy razem, do czego go zmusilam(znajdz moj 1 temat jaki zalozylam, tam poczytaj, moze i odpowiedz znajdziesz), ale widze to ze P. jest po prostu takim facetem jakiego szukalam. Stad wybralam jego. A B. sam sie podkladal wink

Mysle ze powinnas w ogole powiedziec tamtemu papa, bo to bez sensu. On i tak nie moze walczyc, bo jak? Emocjami ma najezdzac? Slownie w tylek wchodzic? Jest na straconej pozycji. A tamten jest nowy. Czasami nowe nie jest gorsze.

7

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Powiem Ci ze troche sie pogubilam w tej twoje wypowiedzi i nie wiem wkoncu jestes z P ktory mieszka w Irlandi? a tego B zostawilas?

bardzo fajnie milo bedzie poznac. smile

ja wiem ze tamten jest na straconej pozycij dlatego chce dac mu szanse chce zeby przyjechal na ten tydzien zobacze jak to bedzie czy bedzie mi ciezko sie z nim pozegnac jak zawsze bylo przy moich odjazdach.. czy wlasnie wrecz przeciwnie czy tez bede cigle myslec o Bartku i za nim tesknic nawet bedac z tamtym? nie wiem naprawde tragedia..

jak nie bylo zdnego faceta to nie bylo i nie bylo a jak juz sie znalazl jeden to zaraz nastpeny haha los sobie jakies jaja robi ze mnie.

8

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

jestem w polsce jeszcze z B, ale to sprawa przesadzona.
a lece do P. bo go wybralam smile

musisz sama wybrac. nie wiem czy szansa cos ci da...do lutego duzo czasu, wiele sie moze zmienic

9

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

daltego chce zeby przylecial teraz w grudniu. Musze z nim porozmawiac nie wyobrazam sobie w sumie teraz urwac z nim kontakt i nigdy go juz nie zobaczyc.. to w sumie z nim planowlam przyszlosc. Niewiargodne jak jeden dzien i jedna glupia decyzja moze zminic wszytsko ..

10

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

ach te kobiety + alkochol ;]

prawda jest taka ze jestescie cholernie nie stałe i same nie wiecie czego chcecie.

sama musisz zdecydować z kim chcesz być. a gdy juz zdecydujesz z 2 osobą zerwij kontakt bo inaczej bedziesz mącić w związku.

11

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Musisz zrobić tabelkę "+" i "-" i wybrać bo czym dłużej tym bardziej któregoś z nich zranisz... niestety taka prawda. Zastanów się który bardziej Ci odpowiada, którego kochasz, nie patrz który bogatszy itd bo pieniądze szczęścia nie dają...
Życzę podjęcia odpowiedniej decyzji:)

12

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

wiem ze decyzje musze podjac sama, niestety to jest bardzo trudne bo ja nie chce ranic nikogo. Czasem lapie sie na tym ze chcilabym ich obydwoch ale to chore myslenie. Bartek mieszka tu wie jaki jest zycie wokol jak jest inaczej niz w Pl. czasem niesamowiecie ciezko. Tamten za to nie zna tego swiata przyjedzie zamieszka sa rowniez watpilowsi ze wogole mu sie spodoba zycie tu.. pozna nowych ludzi.. wszytsko sie zmnie w jego zyciu.. w koncu Irlandia to nie jakies male miasteczko w Pl gdzie teraz mieszka i gdzie tak naprawde wszyscy sie znaja. oh jest tyle watpliwosci.. Nie mysle o pieniadzach bo sama mam ich wystarczajaco.. lubie byc niezalezna i nigdy niechcilabym byc na utrzymaniu drugiej osoby.. czasem mysle ze moze zabiore wszytskie rzeczy i wyjade w druga strone .. zerwe kontka z nimi obojga i bedzie po problemie. a jednak te mysli szybko mijaa i wtedy mysle jaka ze mnie idiotka..

13

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

hmm a Ty nie chcesz wyjechać do Polski?? bo jakbys zdecydowała się na tego co ma do Ciebie przyjechać to może najlepiej byłoby żeby w ogóle urwać kontakt z tym drugim

14

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

nie powrot do Pl w moim przypadku raczej nie mozliwy. Mieszkam tu juz 5 lat, mam za dobra prace i wogole zero perspektyw na zycie w Polsce.. sad

15

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

hmm a ten z Polski nie ma pracy?

16

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Wiesz co? P. ma tak samo. Jest kucharzem na lotnisku w Belfascie, kierownikiem. I moja mama chce by on zostawil ta prace, i wrocil do Polski. Uwaza ze ma tu takie ekstra perspektywy a cham chce mnie biedna, glupia i naiwna sciagnac do siebie.
Nie dziwie mu sie ze chce zostac w Belfascie. Tam ma prace, perspektywy, dobre pieniadze. A tu? Charowanie na garach, bez kierowniczego stanowiska, 1h na dobe, za stawke godzinowa, bez weekendow wolnych i bez skladki emerytalnej.
Nie wracaj.
Bedziemy kumpelami w Belfascie tongue

A wybor kochana dokonasz na pewno wlasciwy. Żałujesz zdarzenia z Bartkiem? Znaczy, że wcale nic nie czułaś. Chwilowa słabość.
Ja nie żałuję niczego co zrobiłam i napawało mnie to i nadal napawa- szczęściem. Bo P. podarował mi miłość smile A tamten uważał, że na wszystko ma czas, czułość mam se darować, to wiesz.;)

17

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

tez kiedys miałam dwóch naraz!
i co? wybralam jednego z nich po czym zadreczalam sie ze  nie wybralam tamtego drugiego, ehh wgl beznadziejna sytuacja!
w tej chwili nie jestem ani z jednym a ni z drugim, do tego było na tyle smiechowo ze obaj mieli tak samo na imie;p
moja rada: daj sobie spokój z nimi, znajdzie sie trzeci najodpowiedniejszy!
jeszcze wspomnisz moje slowa!

18

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Masz teraz 21 lat. Jesli ci sie to zdarzylo kiedys, znaczy ze bylas ledwo nastolatka. Jak mialam mniej niz 20 lat to tez mialam cudaczne prolemy.
Nie porownuj wielkich wymyslnych zabaw w zwiazki osob starszych i osob mlodszych.
Nie zrozum mnie jednak zle.
Po prostu ja mam praktycznie 25 lat i dla takich osob jak my wybor partnera glownie wiaze sie z wyborem partnera na cale zycie a nie zabawa w ciuciubabke. Ja osobiscie wybieram ojca na swoje dzieci i meza sobie.
Ona tez.
To sa zbyt powazne decyzje by stwierdzic, ze ma nie wybierac zadnego!

19

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

ja tylko wyrazam swoja opinie-opinie smarkuli:)...
skoro ma takie problemy to nie wydaje mi sie byc osoba dojrzala!

20

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Tu nie chodzi o typ problemu a jego poziom zaawansowania i wiek, i cel życia. Nie rozumiesz tego, widać nadal sama jesteś niedojrzała.

A smarkula nazwalas sie sama. Nie wkladaj wiec w moje usta nie moich wyrazen.

21

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

pogadamy za pare lat i sie przekonamy kto ma racej!
a teraz moge Ci bic brawo...

22

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Przepychanki na poziomie podstawowki.

Na pewno nimi udzielilas cennej rady autorce tematu.

Karola, napisz co sie dzieje smile

23

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

to ze jestes starsza wcale nie oznacza ze madrzejsza, napisalam tylko ze wspomni moje slowa

24

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Nie uwazam tak, tylko uwazam, ze w naszym wieku rozpatruje sie pewne sprawy inaczej. Spojrz obiektywnie nawet na 2 lata wstecz u siebie i zauwaz jak kiedys pochodzilas do pewnych spraw a jak teraz. To sie z wiekiem zmienia. Stad uwazam, ze nie mozna podchodzic na takiej lekkiej zasadzie jak nastolatka do spraw osob no...doroslych. Wiem ze to dziwnie brzmi, moze nieco nieprzyjemne, ale postaraj sie zrozumiec co pisze.

Czy ona wspomni? Mam nadzieje ze nie. Mam nadzieje ze ma tak jak ja- ze wybierze sercem.
Musi pamietac ze chodzenie na latwizne wcale nie jest zlym wyjsciem. Nie zawsze robienie z siebie meczennicy i perspektywa ciezkiego zycia jest czyms lepszym niz wybranie tego co moze dac mniej utrapien.

25

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

hej.. sorry zapracowalam sie i jakos czasu na nic nie milalam ostatnio. Nawet na myslenie. Wiec cigle widuje sie z Bartkiem jak nrazie ale powoli dostrzegam jego wady coraz wiecej wad.. i tu troche male rozczarownie. Chociaz mozna je zaakceptowac..

Mojejmu chlopakowi nie powiedzilam jeszcze co o jak wciaz brak mi odwagi .. za kazdym razem kiedy rozmawiamy mam ochote mu powiedziec ze nie moge juz nim byc ze nie jestem fair ale zaraz zaczyna temat jak to on sie nie moze doczekac i wogole. sad

PS. Prosze mi sie tu nie klocic bo to nie jest watek od tego. Ja tu szukam rady a nie mam ochoty czytac jakis glupich postow.
Chociaz rzeczywiscie wydaje mi sie ze jako nastolatka patrzy sie na swiat inaczej szuka sie bardziej zabawy .. niz ustatkowanie i normalnego spokojnego zycia z osoba ktora daje Ci szczescie, wiec nie mozna tego porownywac..

26

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

No tak bywa w zyciu. Moj P. z Belfastu ma rozniste wady. Np wiem ze ja go kiedys udusze. W nocy poloze na nim poduszke i go zadusze. Czemu? Bo mnie irytuje. Ja chce sie klocic, on chce rozmawiac, wiec ja sie bardziej irytuje i zaczynam krzyczec, a on dalej spokojny, nawet nie moge go wyprowadzic z rownowagi, ani nic! neutral no co to ma byc?! Okropna wada. Lubie doprowadzac facetow do wkurzenia, a jego nie moge! A potem on mnie rozsmiesza i nie moge sie klocic. Bu.
No i jest uparty jak cholera.
I nosi ciuchy az mu sie nie podra, dopiero wtedy je wyrzuca i kupuje nowe.

Troche tych wad jest i do tego to zlosliwa menda.

Ale wiesz co? Ja wole jego zlosliwosc niz zlosliwosc B. Bo B jest zlosliwy na poly zartobliwie a na poly serio. Zaniza moja samoocene. Zamiast mnie kochac jaka jestem, to wytyka mi ze np przytylam, ze mam schudnac, ze mam duzy tylek..no ehh. Pomijajac fakt ze mnie nie kocha.

Nie wiem Karolajn co mam ci doradzic...nie wiem. Wady to wady, na pewno masz realniejsza mozliwosc poznania Bartka bo jest na miejscu, stad masz ten kontakt. Z tamtym moze nie byc tak kolorowo.
Nie kieruj sie glowa, a sercem.
Pomysl czego TY najbardziej chcesz- faceta z ktorym niedawno skonczylas w lozku, czy tego ktorego zdradzilas. I pytanie- czy jestes wstanie mu spojrzec w oczy po tym.

27

Odp: 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

carolineee kości to ty już rzuciłaś, tylko na razie patrzysz przez palce na to co wypadło.

Ty już wybrałaś Bartka...., jest z tobą, jest na miejscu, pewnie uprawiacie seks tzn że jesteście jakąś tam parą, a że widzisz w nim wady,phi z tamtym byłoby podobnie, każdy jakieś ma. Nie ma ludzi bez skazy, a jeśli są to strasznie nudni.

Nie w porządku jest jednak to co robisz "temu jeszcze w Polsce", powiedz jak jest, urwij kontakt i koniec, więcej krzywdy robisz wam obojgu tworząc jakąś iluzję waszego związku... poza tym co to za związek 1,5 roku z dala od siebie, ty go znasz na tyle na ile on ci na to pozwolił, nie wiesz jak będzie ci się z nim żyło, co lubi robić w wolnych chwilach, bo widujesz go zbyt rzadko a związek na odległość nie ma szans wypalić (ekstremalne przypadki to te w których ludzie się naprawdę kochają, a tu tak nie jest).

Imeow ma racje, tamtego zdradziłaś, jak ty będziesz patrzeć mu w oczy to ja nie wiem.

Trzymaliście fason w związku przez 1,5 roku, czyli coś was jednak łączyło. Zdradziłaś, poszłaś do łóżka z Bartkiem i szczerze powiedziawszy to zauważyłem, że to po tobie spłynęło jak po kaczce, co więcej nadal spotykasz się z Bartkiem. Kochana jak chcesz się wyprać z uczuć to twoja sprawa ale dla własnego sumienia i szacunku do siebie takich rzeczy się nie robi, zdrada to miecz obosieczny, raz zawiedziesz będzie boleć, drugi raz zawiedziesz będzie boleć mniej, za trzecim razem już boleć nie będzie i kim wtedy będziesz... mniej warta niż te nastolaty robiące loda za podkoszulek albo jeansy.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 2 facetow metlik w gowie- pomocy..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024