Mowa ciala-pytanie dla facetow - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mowa ciala-pytanie dla facetow

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Mowa ciala-pytanie dla facetow

Moj szef, bardziej kolega (ten sam wiek, stopien naukowy i doswiadczenie, tyle ze dlugo pracuje w tej firmie), czesto patrzy na moje usta podczas rozmowy. Wlasciwie za kazdym razem, gdy rozmawiamy ze soba, i tez oblizuje swoje. Jednak zwykle gdy stoi czy siada przodem do mnie to zaklada rece w okolicy hmmmmm...krocza, czasem wyglada to tak jak pilkarze. Czytalam troche o mowie ciala i oznacza to nieswiadome stwarzanie bariery..tzn. postawa zamknieta.

Na poczatku bardzo go nie lubilam, mielismy spiecia, bo on pozwal sobie na beznadziejne zarty (byl taki w stosunku do kazdego). Po tym jak zarzadalam zeby kategorycznie przestal, on przestal, zachowuje sie wzorowo od dluzszego czasu. Sporo sie zmienielo i naprawde go polubilam ale ale czy ta zamknieta postawa oznacza ze on czuje sie nieswojo i uwaza mnie za zagrozenie? Czy ktorykolwiek z panow tutaj zauwazyl taka postawe u siebie?

Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mowa ciala-pytanie dla facetow

Zaczął się zachowywać jak szef, uprzejmość, lekki dystans. Czasami sam patrzę na usta przy rozmowie bez żadnego podtekstu. Raczej podryw z Twojej strony nie byłby teraz na miejscu.

3

On nie patrzy się na twoje usta tylko na " OCZY "  dla wyjaśnienia jak facet mówi że  patrzy na  oczy to patrzy na piersi.

4

pearl1209 napisał/a:

Moj szef, bardziej kolega (ten sam wiek, stopien naukowy i doswiadczenie, tyle ze dlugo pracuje w tej firmie), czesto patrzy na moje usta podczas rozmowy. Wlasciwie za kazdym razem, gdy rozmawiamy ze soba, i tez oblizuje swoje. Jednak zwykle gdy stoi czy siada przodem do mnie to zaklada rece w okolicy hmmmmm...krocza, czasem wyglada to tak jak pilkarze. Czytalam troche o mowie ciala i oznacza to nieswiadome stwarzanie bariery..tzn. postawa zamknieta.

Na poczatku bardzo go nie lubilam, mielismy spiecia, bo on pozwal sobie na beznadziejne zarty (byl taki w stosunku do kazdego). Po tym jak zarzadalam zeby kategorycznie przestal, on przestal, zachowuje sie wzorowo od dluzszego czasu. Sporo sie zmienielo i naprawde go polubilam ale ale czy ta zamknieta postawa oznacza ze on czuje sie nieswojo i uwaza mnie za zagrozenie? Czy ktorykolwiek z panow tutaj zauwazyl taka postawe u siebie?

Dziekuje z gory za odpowiedzi.

może za dużo cię naczytałaś?
może za bardzo w to wierzysz??
a co ci podpowiada intuicja?

nie zawsze coś oznacza.. coś. czasami oznacza coś innego;)

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

5

No nie wiem. Cos ewidentnie sie zmienilo, wczesniej tego nie robil. Oblizuje usta (dosc dlugo) i sprawdza czy to dziala na mnie. Wczesniej to ja raczej trzymalam dystans (odrzucone zaproszenie na fb, itd.), przez te jego glupie zarty....teraz jestem dla niego mila (ale tak jak dla innych) i sie czesto usmiecham (bo czuje ze tak jest ok).

Moja kariera w tej firmie szybko sie rozwija, jestemy prawie na tych samych stanowiskach i obydwoje nie mamy partnera.
No ja absolutnie nie pozwole sobie na "podryw" :-), usmiecham sie i na tym koniec. To faceci maja zdobywac, nie? :-)

6

pearl1209 napisał/a:

...No ja absolutnie nie pozwole sobie na "podryw" :-), usmiecham sie i na tym koniec. To faceci maja zdobywac, nie? :-)

Oczywiście nie, ale jak dla mnie jest to bardzo sprawna i wygodna metoda selekcji niezgodnych - i tak bym się z dziewczyną naładowaną podobnymi głupotami nie dogadał.

7

N4VV napisał/a:
pearl1209 napisał/a:

...No ja absolutnie nie pozwole sobie na "podryw" :-), usmiecham sie i na tym koniec. To faceci maja zdobywac, nie? :-)

Oczywiście nie, ale jak dla mnie jest to bardzo sprawna i wygodna metoda selekcji niezgodnych - i tak bym się z dziewczyną naładowaną podobnymi głupotami nie dogadał.

:-) dogaduje sie z wiekszoscia ludzi, wiec mysle ze nie byloby problemu. Pozdrawiam.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mowa ciala-pytanie dla facetow

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018