Moja dziewczyna nie może wybaczyć mi mojego związku z prostytutką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Moja dziewczyna nie może wybaczyć mi mojego związku z prostytutką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Moja dziewczyna nie może wybaczyć mi mojego związku z prostytutką

Moze zaczne od początku. Moj zwiazek nie trwal dlugo ale zakochalem sie jak nigdy. Swiata poza moja dziewczyna nie widze. Rozstalismy sie 2 tygodnie temu. Moje zycie wczesniej nie bylo rozowe. Moj poprzedni zwiazek to zycie z prostytutka. moja poprzednia praca to dziwne interesy. Od kilku lat stalem sie normalnym czlowiekiem. O moim poprzednim zyciu obecna partnerka wiedziala i co jakis czas dowiadywala sie od zyczliwych. Pewnego dnia podczas obiadu zwrocila mi uwage i to zupelnie normalnie. Nie byl to z jej strony atak na mnie. Ja majac wiele problemow zwyczajnie na nia wrzasnalem uzywajac wulgaryzmu ale nie obrazajac jej. Wtedy jak powiedziala cos w niej peklo. Zaczelo byc dziwnie czasami. Wmiedzy czasie zyczliwi wciaz podsycali o moim poprzednim zyciu o ktorym wiedziala. Ktoregos dnia powiedziala ze czasem sie boi ze ludzie beda na nia patrzec przez pryzmat mojej poprzedniej kobiety. Po rozstaniu powiedzialaz nie mogla przezyc tego ze bylem z prostytutka. Ktoregos dnia peklo. Rozstalismy sie. Kocham ja bardzo mocno staram sie zeby wszystko wrocilo miedzy nami bo wiemze byla we mnie bardzo zakochana. Czasem mam z nia jakis kontakt. Ja nie pisze pierwszy. Ona raczej dzwoni albo napisze na zasadzie- Czy nie wiesz gdzie podzialy sie moje okulary na plywalnie albo na zasadze Czy moglbys przyjechac po swoja szczoteczke do zebow. Bardzo Was panie prosze pomozcie mi co mam robic jak sprobowac znow rozpalic w niej uczucie do mnie i by postarala sie wybaczyc moj poprzedni zwiazek i to ze wtedy podczas obiadu na nia nakrzyczalem. Chodzi mi glownie jak pokazac jej ze popelnilem blad i jak rozpalic w niej znow to co miedzy nami bylo. Blagam o pomoc.

Podczas zakładania nowego tematu nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. Proszę zapoznaj się z regulaminem forum.
moderatorka apoteoza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja dziewczyna nie może wybaczyć mi mojego związku z prostytutką

Można kogoś kochać i podjąć decyzję o rozstaniu. Wszystko wskazuje na to, że tak jest w Twoim przypadku.
Proponuję pogodzić się z rzeczywistością. Nie na wszystko masz wpływ.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

Rozumiem ale czy jakos da sie o to walczyc? Jestem bardzo uparty. A zalezy mi bo wiem ze jest kobieta warta tego by walczyc o ta milosc.

4

Daj czasowi czas.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

Tzn. Jestem czlowiekiem ktory zawsze potrafil dobrze komus doradzic w zwiazku ale sam jestem glupi w swoich dzialaniach. Co mam robic Prosze mi jakos pomoc werbalnie.

6

Chcesz walczyć. Z kim? Kto jest Twoim przeciwnikiem?

Jeśli dziewczyna, która Ciebie kocha podjęła decyzje o rozstaniu, to widać, że jest to decyzja przemyślana. Zestawienie faktów: dziwne interesy w pracy, życie z prostytutką, wrzask na nią ustawia Cię w kiepskim świetle. Może ona dokonała bilansu i wynik był ujemny?

Jeśli chcesz porozmawiaj z nią o powodach jej decyzji. Spytaj ją, nie nas na forum, czy jest szansa na zmianę tejże decyzji. Jeśli odpowiedź będzie dla Ciebie negatywną, daj jej spokój.

7

Dlatego pytam na forum. Raczej wiele osob sie tu zglasza by ktos im pomogl. Ja wlasnie szukam takiej pomocy. Moje zycie bylo zle to fakt ale jestem dobry czlowiekiem . Pomagam ludziom i teraz najzwyczajniej szukam w was( forumowiczach) wsparcia by ktos doradzil mi jakas dobra mysl jak walczyc o utracona milosc. Kazdy zasluguje na druga szanse od zycia i by byc z osoba ktora sie kocha. Ja wlasnie tak bardzo kocham.

8

Robert, niestety w życiu nie zawsze możemy osiągnąc to,czego najbardziej pragniemy.
Skoro dziewczyna rozstała się z Tobą,to musisz uszanowac jej decyzje.
Jeżeli uważasz,że może dałoby się coś naprawic, to nie ma innego sposobu niż własnie ten czas.
Nikt raczej nie udzieli tutaj gotowej instrukcji co masz z tym zrobic.
Nie zmusisz jej do uczucia.
Nic nie dałoby np takie bieganie za nią ,płaszczenie się przed nią ,bo w ten sposób ona jeszcze bardziej oddali się od Ciebie i jeszcze bardziej zrazisz ja do siebie.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

9

Czyli odpuscic na jakis czas? Nie dzwonic, nie pisac? Niech ona sama sie odezwie? Moze jakies gesty z mojej strony? Przypomnienie o tym ze kocham? Jestescie kobietami wiec wiecie jak dzialaja wasze umysly. Nie szuka gotowej instrukcji a jakis porad co zrobic a czego nie by nie przynioslo to zlego efektu.

10

Jeśli ktoś jest natarczywy, jeśli ktoś nie szanuje mojej decyzji, jeśli chce zmusić mnie do zmiany zdania, to... coraz bardziej upewniam się, że podjęłam słuszną decyzję.

11

Domyslam sie ze tak wlasnie jest. Chce bardzo ale wiem ze pewne rzeczy moga ja udusic. Spowodowac ze zamiast za jakis czas zateskni badz przemysli i wroci to ucieknie.

12

Dlatego daj jej spokój.
Może właśnie przemyśli,może zatęskni,ale cokolwiek by się nie zdarzyło to będzie jej decyzja, na którą możesz nie miec wpływu.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

13

Powiem jeszcze po krotce. Bylem zawsze dla niej dobry. Zasze szanowalem kochalem i nigdy nie zdradzilem. Zrobilem blad wtedy tym krzykiem. Na kazdym kroku pokazywalem ze jest kobieta ktora kocham z calego serca. Pare problemow w ostatnim czasie mnie przytloczylo min utrata pracy. Naprawde wierzcie mi drogie panie ze oddal bym wszystko by sie nam ulozylo. Dostosuje sie do waszych podpowiedzi i postaram sie zbudowac to co zburzylem.

14

robert123456 napisał/a:

Powiem jeszcze po krotce. Bylem zawsze dla niej dobry. Zasze szanowalem kochalem i nigdy nie zdradzilem. Zrobilem blad wtedy tym krzykiem. Na kazdym kroku pokazywalem ze jest kobieta ktora kocham z calego serca. Pare problemow w ostatnim czasie mnie przytloczylo min utrata pracy. Naprawde wierzcie mi drogie panie ze oddal bym wszystko by sie nam ulozylo. Dostosuje sie do waszych podpowiedzi i postaram sie zbudowac to co zburzylem.

Robercie, widze, ze przez ta sytuacje nie mozesz spokojnie spac. Ujme to tak, domyslam sie ze calkiem niedawno odeszla??? wiec wszystko jest jeszcze swieze, dlatego oboje macie prawo obecnie postepowac jak w goracej wodzie kapani.ona jest wsciekla na ciebie i robi tak a nie inaczej.w dodatku twoje klopoty, najwyrazniej ja tez przerosly;/  wiem jak boli kiedy 3eba czekac, kiedy czujesz sie jak na krawedzi bycia lub nie bycia. dziewczyny maja racje, daj jej tyci czasu i bacznie obserwuj jej zachowanie w stosunku do Ciebie, jesli nie probowales jeszcze to moze sprowokujj jakas sytuacje, w ktorej moglibyscie porozmawiac, niekoniecznie o rozstaniu, ale w ogole rozmawiac o czym kolwiek..., lagodnie i spokojnie..., ciagle mysle co tu mozna wyskrobac... nie chcesz tego glosno odczytac ale CIERPLIWOSCI, ale nie badz tez calkowicie bierny..., 3maj sie , pozdrawiam .

KazdyZNasMaSwojWymarzonyIdealPartnera,aleCzestoBywa,zeTenWlasciwyJestZupelnieInny...

15

Ona jak narazie prowokowala jakiees spotkania lub telefony to po okulary na basen to bo ktos cos powiedzial zlego na moj i jej temat, to zebym zabral chociaz kosmetyczke. Nie wiem jak to odbierac. Ja nie pisze do niej i nie dzwonie pierwszy.

16

Robercie- niby jesteśmy podobne (my kobiety) ale każda z nas jest inna i czego innego oczekuje, jedne przez ciągłe telefony i smsy "byłego" chlopaka czuły by się osaczone i myślały że facet nie szanuje ich decyzji inne na totalny brak kontaktu zareagowały by myśleniem że "odeszłam to zupełnie mu nie zależy i nic dla niego nie znaczył razem spędzony czas". Wiesz najlepiej jaka jest twoja dzioewczyna co w jej przypadku da lepszy efekt kontakt czy jego brak. A jeśli nie wiesz to można spróbować tak wypośrodkować; jest Mikołaj kup "misia" (to przykład) jedź do niej podaruj go jej ze słowami że "Mikołaj kazał oddać go w dobre opiekuńcze ręce" ucałuj i wróć do domu bez zostawania na kawę, rozmowę - da jej to do myślenia że kochasz, myślisz ale nie chcesz się narzucać - to taka moja sugestia, potem są święta i znowu pretakst do spotkania , życzeń które dają sygnał: jestem i czekam na ciebie i twoją decyzję. Myślę że nie odbierze tego jako nękania ale jako objaw twojej milości i gotowości do pojednania.
Powodzenia

17

robert123456 napisał/a:

Rozumiem ale czy jakos da sie o to walczyc? Jestem bardzo uparty. A zalezy mi bo wiem ze jest kobieta warta tego by walczyc o ta milosc.

Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz. Może ona też Cię kocha, ale podjęła decyzję o rozstaniu całkiem świadomie i również cierpi, wierząc że w końcu o Tobie zapomnie, pozna kogoś innego, z kim będzie szczęśliwa i nie będzie cierpieć przez jego przeszłość? To że będziesz o nia walczyć może spowodować że do Ciebie wróci, może też spowodować, że nie będzie chciała Cię widzieć na oczy.

18

Ja rozumiem ją doskonale Robercie. Miałeś dziewczynę-protytutkę więc hmm jakby to napisać... miałeś nisko postawioną poprzeczkę, mało który chłopak byłby w stanie związać się  z prostytutką... Ja bym sobie pomyślała skoro godziłeś się na to aby Twoja kobieta oddawała się za pieniądze to czy byś pozwolił i mi na to... Szczerze to bym się nie związała z takim facetem bo wiadomo że potem różne myśli chodzą po głowie a tym bardziej że ciągle jej ktoś o tym przypominał... no nie miło, bardzo nie miło, widocznie kobieta się szanuje i nie umie żyć z myślą że przed nią miałeś prostytutkę, na samą myśl robi mi się nie fajnie.
A tak może poza tematem. Kochałeś ta prostytutkę? (wolałabym po imieniu ale nie znam) czemu to robiła? i czemu jej na to pozwalałeś? a może nie pozwalałeś?

Najlepiej jest milczeć

19

Nie pozwalalem. odeszla z pracy po 2 miesiacach jak bylismy razem. Po naszym powrocie tam wrocila. zreszta nie to jest teraz wazne szukam jakiegos rozwiazania. Jak znow moja obecna kobiete przekonac do siebie.

20

Ona chce to przetrawić na spokojnie. Co innego wiedzieć, a co innego - się skonfrontować.
Zrozumiałam że twoja dziewczyna nie uczestniczyła w "Twoim poprzednim życiu", a znała je z opowieści. Inaczej brzmią gangsterskie bajki a inaczej jak się zetkniesz face to face. Szczególnie, że jak sam mówisz - dużo jest osób, które chętnie przedstawią jej sprawę " ze swojego punktu widzenia".

Żeby być z facetem z przeszłością - najlepiej jest być kobietą po przejściach. Bo jeśli to młodziutka dziewczyna jest - ona ma kartę "czystą", być może poczuła że to "mezalians." Być może ktoś tak jej nagadał, że potrzebuje czasu do przemyśleń.

Czasu nie cofniesz. Nakrzyczałeś - nie odkrzyczysz. Z drugiej strony z powodu wrzasku i kilku qrew rzuconych w eter nie rozpada się normalny związek. To była albo kropla przepełniająca kielich albo pretekst.

Daj jej spokój. Jak rzeczywiście coś ma z tego być - sama się zgłosi. Jak będziesz nalegał - spadniesz w hierarchii łańcucha jeszcze niżej. Możesz ewentualnie wysać kulturalnego esa na urodziny albo Święta. Koleżeńskiego. zasygnalizujesz obecność i pamięć a nie będziesz nachalny. Może będziesz miał farta i wstrzelisz się marketingowo.

21

Zrozumialem swoje zycie juz dawno i zrozumialemze to co robie jest zle. Wyzbylem sie toksycznnego srodowiska i dziwnych kontaktow. Naprawde wierzcie mi moi drodzy ze odszedlem zupelnie od wszystkich negatywow. Moja sytuacja pokazuje ze zycie wielokrotnie ciagnie sie przez przeszlosc. Naprawde bardzo mi zalezy na niej i bardzo chce odzyskac moja milosc. Wiem ze jest warta kazdego poswiecenia. Daje czas ale codziennie ona dzwoni lub pisze z czyms. Wczoraj jak juz pisalem o kosmetyczke dzisiaj znow o numer do prawnika. Nie wiem jak mam odbierac takie kontakty z jej strony. Czy jest to chec jakiegos kontaktu ze mna czy uzskanie informacji. Ale z drugiej strony mozna takie informacje znalezc w internecie jak nr do prawnika.

22

Daj jej czas

Najlepiej jest milczeć

23

Szuka z Toba kontaktu, wiec nie jestes jej calkowicie obojetny. Odpisuj grzecznie, zapytaj jak sie ma ale nie badz natarczywy. Czas wszystko pokaze :-)

Relationships are like addiction. Cut it off clean and fast. If you ever find yourself tempted to go back, run away and don't look back!

24 Ostatnio edytowany przez robert123456 (2011-11-24 22:45:47)

Dzis znow napisala bo u mnie w domu zostawila etui od okularow - czy i kiedy moglbym jej oddac etui. Czy to faktycznie jest to ze szuka pretekstu do kontaktu?  Naprawde nie jestem natarczywy. Nie pisze pierwszy a dzis poprostu grzecznie i cieplo jej odpisalem. Nie mowilem nic o uczuciach ani kocham cz cos tylko cieplo i milo.

25

No oddaj etui i dalej niech ona decyduje

Najlepiej jest milczeć

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Moja dziewczyna nie może wybaczyć mi mojego związku z prostytutką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018