Gubie orgazm- za kazdym razem. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Gubie orgazm- za kazdym razem.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Gubie orgazm- za kazdym razem.

Mam taki problem, wspolzyje z moim facetem od 7 miesiecy, i jest on moim pierwszym. Uwielbiam seks z nim, ale gdy czuje ze jestem blisko orgazmu, mam juz te dreszcze i jest mi dobrze tam na dole, zaczynam o tym myslec i - po prostu znika. Nie wiem czy to przez mojego partnera czy przeze mnie, ale widze ze mu przykro gdy oswiadczam mu ze go zgubilam. Czekam na rady i opinie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

No kobitki, zlitujcie się wink

3

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

No to się lituję: po co o tym myślisz? Dlaczego informujesz swojego partnera w trakcie stosunku, że "gubisz orgazm"? Mam wrażenie, że w Waszym związku celem współżycia jest osiągnięcie orgazmu. A czy Tobie on jest już teraz niezbędnie konieczny? Czy bez orgazmu uważasz Wasz seks za nieudany?

4

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

Rany!
W trakcie stosunku myśleć o tym, czy już mam orgazm, czy nie, obserwować czy już, czy wystarczająco mocny? Toż to cała para idzie w obserwowanie, nie zaś w przeżywanie.

I już odbywa się sąd, już pytanie "kto winien". Kiedy ogłoszenie wyroku? Jaka kara? Aaaa, kara jasna: oświadczenie o zgubieniu orgazmu. To i sprawca, wg Ciebie, też wiadomy.

Dziewczyno!
Litości, i dla siebie, i dla swojego partnera.

5

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

Oczywiscie ze nie jest to celem, bez przesady. Ale nie powiem iz jestem ciekawa, jak to jest. Bez tego rowniez jest wspaniale, nie zamienila bym go na nikogo innego.

6

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

Więc ciesz się tym co jest. Bez obsesyjnego myślenia o orgazmie szybciej się dowiesz jak to jest smile

7

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

No własnie, wydaje mi sie ze to tak sobie zakodowalam, i za kazdym razem gdy jestem blisko, mysle o tym, i wtedy wlasnie znika. Chcialabym o tym nie myslec.

8

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

nie myśl o tym kiedy on nastopi ..myśl o partnerze i jak ci dobrze rozkoszuj się orgazm sam przyjdzie jak bedzie pora

9

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

Nie myśl nie myśl ! Od myślenia głowa boli  wink

10

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

ja mam czasami tak, że kiedy już dochodzę, to bodźce są zbyt silne i odsuwam faceta od siebie. no i orgazm się "urywa". nie umiem nad tym zapanować za bardzo...

11

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

papillon
Ojej, no no na prawde nie za fajnie.

12

Odp: Gubie orgazm- za kazdym razem.

hej kobitki a ja mam tak że się sama dokręcam jak chcę już dojść i sprawę mam rozwiązaną. Mój partner jest nawet z tego zadowolony bo go to dodatkowo podnieca.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Gubie orgazm- za kazdym razem.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024