Biorę luteinę. Czy to jednak ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Biorę luteinę. Czy to jednak ciąża?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Biorę luteinę. Czy to jednak ciąża?

Witam. Może zacznę od początku.Na przełomie grudnia/stycznia powinnam dostać miesiączkę (której zresztą do dziś nie mam).13 stycznia byłam i ginekologa,który podczas badania stwierdził,że nie widać ciąży(jak na razie). Przepisał mi luteine i powiedział,że mam ją brać przez 10 dni (dopochwowo). Jeśli w czasie brania luteiny wystąpi miesiączka to przerwać (dziś biorę 5 dzień i miesiączki nie ma) a jeśli nie to po dostawieniu luteiny powinna wystąpić miesiączka. Jeśli jednak nie przyjdzie to jest prawie pewne,że jestem w ciąży.
Jak myślicie,czy jest szansa że to jednak ciąża?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Biorę luteinę. Czy to jednak ciąża?

wiesz... chyba nikt nie odpowie Ci na to pytanie. Pewnie nawet gdyby Twój lekarz przeczytał tego posta nie wiedziałby co ma powiedzieć.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3

Kuźwa, a ja ciągle mam miesiączkę:( jak chciałabym być w ciąży...

Co dręczyło mnie we śnie
Niech zachwyci mnie na jawie

4

Ehh.. Jaki ten świat jest pokręcony.. Wszystko na odwrót.. smile 
xibalbaa- planujesz dziecko?

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

5

Ansja, słyszysz...tzn widzisz? będziemy ciociami ^^

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

6

HEJ minia....no wiesz sa jeszcze testy ciazowe :-) moze nie sa ona pewne na 100%  ale...nieraz brak miesiaczki spowodowany jest szybkim spadkiem wagi,lub stresem(a w tych czasach o stres łatwo)
Tak na marginesie bycie mama to cos fantastycznego,tak wiec glowa do gory bedzie dobrze :-)

7

Zrób test i będziesz już wszystko wiedziała, po takim czasie już Ci wykaże.

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

8

Hej Dziewczyny .
Ja bije sie ze swoimi myślami .
Mam pytanie do was ? Zaczne od poczatku .
Ostatnia miesiaczke miałam 14.04.2014 , owulacje miałam 28.04.2014 , seks uprawiałam 26.04.2014 bez zabezpieczenia czyli do środka , nastepna miesiaczke powinnam dostać 12.05.2014 , a dzisiaj mamy 24.05.2014 a miesiaczki jak nie było tak nie ma , z tego co czyje to nie dostane . 20.05.2014 robiłam test ciążowy popołudniu -wynik testu pozytywny , a objawy mam takie : czesty bol głowy , ostatnio miałam zgagę , bol piersi , czasami pobolewa mnie podbrzusze , a tak po za tym to nic wiecej , ahaa lekarza mam dopiero w środe i sama nie wiem co mam o tym myslec . I chciałam sie Was zapytać czy test mogł sie pomylić czy raczej nie . ? Ważne
Pozdrawiam

9

Mysle ze jestes w ciąży smile

10

Dziekuje . wink
Chyba mi lepiej .

11

Zrob drugi test dla potwierdzenia. Mnie dwa pozytywne nie oszukaly jak sie pozniej okazalo :-) tyle mozesz zrobic przed wizyta by sie upewnic.

12

Malutka, jeśli już testy się mylą to jednak zwykle w drugą stronę smile Żeby pojawiła się druga kreska to coś w moczu musi być smile

Uprawiałaś seks w dni płodne, spóźnia Ci się okres o ponad tydzień, wyszedł pozytywny test - czego Ty jeszcze potrzebujesz dla stwierdzenia ciąży? Uwierzysz jak Ci brzuch urośnie? big_smile

13

Jutro rano zrobię drugi test ale innej firmy i wtedy bede miała pewność . Dam znać - tak czy nie . Dziekuje Kobitki . wink

14

Witam Kobitki .
Byłam u lekarza i jestem w 6 tygodniu ciaży .
Szcześliwa jak nigdy . wink

15

Gratulacje!

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Biorę luteinę. Czy to jednak ciąża?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018