napisal, ze bylo milo i sie nie odzywa ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » napisal, ze bylo milo i sie nie odzywa ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: napisal, ze bylo milo i sie nie odzywa ...

Witam,
Niedawno umowilam sie na tzw."drinka" z pewnym panem, ktory od dluzszego czasu mi sie podoba...(on napewno o tym nie wiedzial) Poznalismy sie sluzbowo jakis czas temu, troche luzno mailowalismy i umowilismy sie na tego  "drinka". Bylo bardzo milo, naturalnie i okazalo sie, ze mamy mnostwo wspolnych tematow..tak  przegadalismy 5h. Na pozeganie stwierdzil, ze trzeba bedzie sie znowu jakos spotkac cmoknal mnie najpierw w policzek, potem uscisnal na tzw. "misia", a na sam koniec cmoknal w usta. Nastepnego dnia dostalam maila, w ktorym napisal, ze chcial mi przeslac smsa, zeby mi powiedziec jak swietnie sie bawil na spotkaniu, ale przypadkowo skasowal mojego smsa i nie mial mojego numeru komorki. Odpisalam mu smsem, ze dostalam jego maila, piszac iz ja takze bardzo milo spedzilam wieczor.  Od tamtego czasu (dzis jest 5dzien)  cisza zupelna. Ja sie nie odzywam, bo wiadomo jak to jest bedzie mu zalezalo to sie odezwie.. I mam pytanie, zwlaszcza do Panow Jak to jest ??? meskie gierki w stylu.. wezme ja na przeczekanie??...czy tez moze lepiej wybic go sobie z glowy i nie robic nadziei i tlumaczyc iz skoro nie odezwal sie, to mu nie zalezy...wiem ze byl zajety w pracy..ale nie chce go usprawiedliwiac..bo przeciez smsa wyslac mozna zawsze...Pan ma 39 lat ja 30 i nie wiem czy ten mail byl tylko kurtuazyjny z racji tego, ze sluzbowo sie bedziemy widywac, czy tez mam poczekac jeszcze. Wyjatkowo zalezy mi zeby tego nie "schrzanic".
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: napisal, ze bylo milo i sie nie odzywa ...

5 dni to dla Ciebie dużo? Więcej cierpliwości...

Poczekaj, jeśli się odezwie to dobrze, jeśli nie - drugie dobrze. Nie uzależniaj swojego samopoczucia od tego, czy facet do Ciebie napisze tego smsa czy nie. Nie rób sobie przesadnej nadziei, bo tylko siebie tym skrzywdzisz.

3

A ja bym nie czekała. Wasz wiek wskazuje na to, że czas na gierki i "przeczekiwanie" już minął. Ludzie są różni. Może on nie jest wcale pewien, że Tobie się podobało i uważa, że skoro się nie odzywasz to znaczy, że nie jesteś nim zainteresowana? W takim przypadku czas działa niekorzystnie, zwłaszcza dla kobiety. Bo po 5 dniach trudniej jest wymyślić zaczepkę, żeby brzmiała naturalnie. Przecież nie napiszesz mu "co słychać?", podczas, gdy drugiego dnia można było zacząć bezkarnie jakąś wymianę smsów. Teraz możesz natomiast wykombinować jakiś neutralny powód do powtórki drinkowania. Ja bym mu napisała, że miałam paskudny dzień w pracy i szukam przyjaznej duszyczki, która pójdzie się ze mną odstresować przy piwie/na spacerze/na śmiesznym filmie itp. Zasadniczo wyznaję zasadę "iść za ciosem" a nie czekać - odezwie się czy nie...

4

popieram przedmówczynie smile nie można ukierunkować swojego zycia na czekaniu i zadawaniu sobie pytanie co by było gdyby?, zacznij działąć. Napisz mu,że masz doła i czy nie ma on ochoty na rozbawienie Cie przy drinku. Jeżeli nie odpowie albo uzyje bezsensownych argumentów wykasuj jego numer i adrem mailowy i przyjmij jedną z wersnji wytłumaczenie sobie zaistniałej sytuacji: 1/ jest gejem; 2/ jest impotentem; 3/ jest prostakiem; 4/ nie jestes w jego typie. Nawet jeżli nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie proponuje ukierunkowac na kogos innego strumień Twoich zainteresować.
Wiem coś na ten temat jestem facetem i jest wiele prawdy w tym co mówią moje koleżanki "facet to świnia".:)

5

Miło ??? To trochę słabo powiedziane !

6

facet zaliczył i poluje dalej,bo było tylko miło.

7

Nie bardzo rozumiem w czym problem. Było minęło , przelotna znajomość. Na tą chwilę było fajnie, ale się skończyło . prosty, książkowy przypadek. Do mnie facet odezwał się po pół roku i zaproponował układ . jak masz cierpliwość to czekaj,może on musi sobie wszystko poukładać w głowie a może nie,może to koniec znajomości.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » napisal, ze bylo milo i sie nie odzywa ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018