Gdy ex się odzywa po latach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdy ex się odzywa po latach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Gdy ex się odzywa po latach

Hej dziewczyny. Wiem, że ten temat już był wałkowany milion razy ale mam sprawe która mnie męczy i musze sie wygadać, a to forum właśnie po to jest.
A więc !!
Po 3 latach ciszy odzewał się do mnie mój były. Ja jestem obecnie zaręczona, a On też kogoś ma. Moje pytanie brzmi. Po kiego grzyba się odezwał? Nagle po 3 latach sobie przypomniał o moim istnieniu?
A co napisał ?
Ni z tego ni  z owego odblokował mnie na fejsie itd. i wysłał mi "naszą" piosenkę z dopiskiem, że życzy mi dużo szczęścia i że ta piosenka kojarzy mu się tylko ze mną.
Po 1. Jest bezczelny.
Po 2. Nie raz słyszałam ta piosenkę i jakoś nie wypisywałam do niego.
Po 3. A Co ja kuwa wyglądam na nieszczesliwą? WTF?  big_smile

Wkurzył mnie tym strasznie, że uważa się za kogoś kto ma prawo życzyć mi szczęścia. Dodam, że rozstaliśmy się w złości bo mnie zostawił. Później jak raz do mnie napisał to ja go pogoniłam. I miałam spokój. Aż do wczoraj, gdy sie znowu postanowił odezwać. Ja jak kończe związek to nie wypisuje do exów tylko skupiam się na obecnej chwili.
Wiem, że zaraz ktoś powie "zajmij sie narzeczonym a nie piszesz na forum bzdury". No i ch j ! Mnie to męczy więc pisze big_smile
Tak więc czy ktoś już rozwiązał zagadke dlaczego ex zawsze szuka kontaktu po czasie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdy ex się odzywa po latach

Skoro jesteś taka szczęśliwa to powinnaś olać tą wiadomość a nie zakładać temat na forum.

3

annadobradusza napisał/a:

Wiem, że zaraz ktoś powie "zajmij sie narzeczonym a nie piszesz na forum bzdury". No i ch j ! Mnie to męczy więc pisze big_smile

pierwsza wiadomość

Rising_Sun napisał/a:

Skoro jesteś taka szczęśliwa to powinnaś olać tą wiadomość a nie zakładać temat na forum.

Leje big_smile

A do autorki - już wiele razy słyszałam, że dzieje się tak dlatego, że kobiety i mężczyźni inaczej przetrawiają emocje. Kobieta zwykle jest załamana po rozstaniu, płacze, ma doła, żali się bliskim, ale po jakimś czasie przejdzie swoją żałobę i rusza dalej. Faceci natomiast, udają, że nic się nie stało, uwolnili się z ograniczającego ich związku, idą się bawić, a wszystkie emocje tłumią. Ale nie da się emocji stłumić i jeśli ich nie przetrawimy to one gdzieś głęboko zostają, a pewnego dnia i tak dadzą o sobie znać.

4

denny napisał/a:

pierwsza wiadomość

Rising_Sun napisał/a:

Leje big_smile

A do autorki - już wiele razy słyszałam, że dzieje się tak dlatego, że kobiety i mężczyźni inaczej przetrawiają emocje. Kobieta zwykle jest załamana po rozstaniu, płacze, ma doła, żali się bliskim, ale po jakimś czasie przejdzie swoją żałobę i rusza dalej. Faceci natomiast, udają, że nic się nie stało, uwolnili się z ograniczającego ich związku, idą się bawić, a wszystkie emocje tłumią. Ale nie da się emocji stłumić i jeśli ich nie przetrawimy to one gdzieś głęboko zostają, a pewnego dnia i tak dadzą o sobie znać.

Dziękuję Bardzo <3

5

Miałam bardzo podobną sytuację, po prawie 14 latach (!) odezwał się do mnie na fejsie mój pierwszy chłopak (pierwszy pod każdym względem).
Zapytał mnie, czy czasem o nim myślę. Pewnie, że myślę. Był moim pierwszym, a tego się raczej nie zapomina. Podziękowałam za wiadomość i życzyłam wszystkiego dobrego.

Nie rozkminiaj. Jeśli nie chcesz kontaktu, to Pana zablokuj. Jeśli coś jeszcze do niego czujesz - zacznij to w sobie układać.

A dlaczego zaczął szukań kontaktu po czasie? Nie wiem. Z nudów, ciekawości, bo akurat popił i mu się sentymenty załączyły... Chyba powód ma małe znaczenie, tak myślę.

6

Tak więc czy ktoś już rozwiązał zagadke dlaczego ex zawsze szuka kontaktu po czasie?

Czy zawsze to niekoniecznie (ja nigdy nie szukam, bo po ch*j) a jeśli już to tylko dlatego, że aktualnie nikogo innego nie ma w zasięgu.
Nie ma tu żadnej zagadki do rozwiązywania, tylko jest po prostu zwykłe lenistwo, wygoda, desperacja (niepotrzebne skreślić)
oraz wyje*ane w kosmos ego i towarzyszące temu przeświadczenie o własnej zajebistości, że mogę mieć każdego na pstryknięcie w palce.
Szkoda zdrowia, szkoda nerwów, szkoda czasu. Olej te jego niemrawe podrygi, zduś w zarodku zapędy i goń na szczaw lowelasa
zanim spróbuje Ci jeszcze namieszać w związku jak zobaczy, że jesteś szczęśliwa z kimś innym i masz na niego wywalone po całości.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

7

Jest taki poradnik na necie "Jak odzyskać ex?" Tam jest motyw z przypominaniem byłemu miłych chwil i obudzenie w nim lub niej naszego obrazu z tych dobrych czasow, co ma sprawic ze zakocha sie w nas od nowa. Wlasnie "nasza" piosenka, nasze miejsce, nasza restauracja itp itd
Musial go przeczytac tongue

a tak serio to jedyne co może chcieć, to namieszać jeśli widzi, że jesteś happy w poważnym związku, bo zawsze jest miło jak się ma ex na podorędziu, albo akurat nie ma nikogo, albo psuje mu się w tym związku i sonduje ciebie, bo z Toba bylo lepiej albo nie da o sobie zapomnieć, bo nie wie kiedy będziesz mu potrzebna.

jesli napisalas na tym na forum i Cię to męczy to już osiągnął efekt namieszania.

ja bym olała i zablokowała. szanse, że to coś naprawdę znaczy są zerowe. gdybyś coś dla niego znaczyła to nie byłabyś zaręczona teraz z kimś innym, a on nie miał innej  panny.

8 Ostatnio edytowany przez balin (2019-10-10 15:17:30)

To nic ważnego. Aż tak nieważnego, że trzeba o tym pogadać. big_smile
Biedny ten Twój obecny "narzeczony". smile

denny napisał/a:

A do autorki - już wiele razy słyszałam, że dzieje się tak dlatego, że kobiety i mężczyźni inaczej przetrawiają emocje. Kobieta zwykle jest załamana po rozstaniu, płacze, ma doła, żali się bliskim, ale po jakimś czasie przejdzie swoją żałobę i rusza dalej. Faceci natomiast, udają, że nic się nie stało, uwolnili się z ograniczającego ich związku, idą się bawić, a wszystkie emocje tłumią.

Tu akuratnie kobieta udaje, że nic się nie stało. Albo wyjątek od reguły, albo reguła nieprawdziwa. smile

9

aga7ta napisał/a:

Jest taki poradnik na necie "Jak odzyskać ex?"

Tak. Nie wiem dlaczego, ale codziennie na fejsbuku widzę kolejny wysyp złotych myśli specjalisty doradzającego
jak nisko trzeba upaść i dać się upodlić, żeby nasz eks mógł wytrzeć sobie nami dupę i poczuć się przez to kimś wyjątkowym.
Chyba przez to, że loguję się tu na forum, algorytmy google czy czegoś same mi podrzucają ten szajs na fejsa, nie wiem.
Wiem za to na pewno, że im więcej się o tym rozmyśla, tym większe kuku można zrobić sobie w głowie koncertowo pieprząc
spokój jaki udało nam się osiągnąć i to co z kimś innym udało nam się zbudować, a dla tych eksów to i tak jest tylko zabawa.
Gra nie jest warta świeczki, choćby i sam Książę Monaco miał być tym eksem, bo tylko przyjdzie, namiesza, wysra się i pójdzie.

10

anderstud taka ciekawostka dla Ciebie big_smile

przeczytałam taki jeden poradnik tuż po rozstaniu, zastosowałam rady i ex ze stanu w którym tak mną gardził, bo byłam nikim przy jego nowej i tak mnie nie cierpiał że już bardziej się nie da, przeszedł w stan dużego zainteresowania i mnie zaczął podrywać i adorować.

tylko wiesz co się okazało? to wszystko już było dla mnie nic nie warte big_smile

ale skłamałabym, pisząc że nie miałam z tego satysfakcji wink

11

aga7ta napisał/a:

anderstud taka ciekawostka dla Ciebie big_smile

przeczytałam taki jeden poradnik tuż po rozstaniu, zastosowałam rady i ex ze stanu w którym tak mną gardził, bo byłam nikim przy jego nowej i tak mnie nie cierpiał że już bardziej się nie da, przeszedł w stan dużego zainteresowania i mnie zaczął podrywać i adorować.

A nie no to na pewno da się taki stan wywołać, czy to stosując psychologiczne tricki z poradnika w internecie, czy to w jakiś inny sposób,
że ten eks czy ta eks prędzej czy później zacznie przejawiać jakieś zainteresowanie, a nawet całkiem możliwe że sam zechce do nas wrócić,
to akurat myślę łatwo jest osiągnąć, a często nic kompletnie w tym kierunku nie robiąc, jeśli byłemu nie wychodzi w nowych relacjach,
a to nie oszukujmy się jest jedyny powód z jakiego eks pojawia się nagle w czyjejś głowie, bo jak ktoś jest szczęśliwy w swoim związku,
to ma głęboko w tyłku wszystkich swoich eks razem wziętych i każdego z osobna, nie wysyła mu piosenek i nie szuka na siłę kontaktu.

Bezpiecznie należy przyjąć, że ZAWSZE za próbami nawiązania kontaktu ze strony eks, choćby "przypadkowego" sms w środku nocy
stoi kolejny zawód i kolejne niepowodzenie miłosne, podregulowanie sobie samopoczucia (przecież nie jestem aż tak beznadziejny)
podpompowanie sobie ego (nawet moja eks, którą zostawiłem, wciąż ma do mnie słabość) chwilowy brak innych opcji (lepszy rydz niż nic)
oraz jakieś pierdyliard innych, kompletnie nieistotnych z naszego punktu widzenia powodów, dla których eks zawraca nam dupę.
A kiedy mu się znudzi lub pozna kogoś ciekawszego, dosłownie w jednej chwili straci zainteresowanie jakąś tam swoją byłą laską.
Do byłych się nie wraca. Byłych się używa i wyrzuca do śmietnika po użyciu.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdy ex się odzywa po latach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018