emigracja z PL- ktoś chętny?? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » emigracja z PL- ktoś chętny?? :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: emigracja z PL- ktoś chętny?? :)

Witajcie smile
Planuję w okolicy drugiej połowy pażdziernika wyjazd za granicę <UK/Irlandia/Holandia... ) w celu przezycia czegos nowego, zdobycia nowego doswiadczenia no i oczywiscie w celu poszukiwania pracy, czy może ktos z was ma podobne plany??  Z kims zawsze razniej wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: emigracja z PL- ktoś chętny?? :)

miałam podobne plany pod koniec czerwca. jednak kolega wyjechał pierwszy, mieszkał przez miesiąc w londynie i mimo intensywnego szukania, nie udało mu się znaleźć pracy. UK dopiero teraz podnosi się z kryzysu, więc nie polecam jazdy tam. Co innego za rok, kiedy organizować będę Olimpiadę, wtedy każda para rąk do pomocy się przyda. wink

3

hmmm zdaje sobie sprawe ze teraz moze byc ciezko o prace, wszedzie jest kiepsko... Ale kilku moich znajomych z koleii tez wyjechalo calkiem niedawno do Londynu i w ciagu 2 tyg znalesci prace...

4

witam serdecznie
To nie jest regułą że jeśli ktoś znalazł pracę w ciągu krótkiego czasu to i tobie się uda,choć podstawą jest pozytywne nastawienie i dużo optymizmu.Jeżeli masz się u kogo zatrzymać  na początku to spróbuj,skoro nie masz tu żadnych ograniczeń i nic cie nie trzyma,twój język jest dość dobry,jesteś odważna to pewnie masz racje z tym wyjazdem.Pamiętaj o tym,ze musisz zabrać ze sobą trochę gotówki,bo czas oczekiwania na znalezienie pracy może się przedłużyć,więc lepiej się zabezpieczyć finansowo niż potem płakać.Ja wyjeżdżam za tydzień.

5

mamuska28 napisał/a:

witam serdecznie
To nie jest regułą że jeśli ktoś znalazł pracę w ciągu krótkiego czasu to i tobie się uda,choć podstawą jest pozytywne nastawienie i dużo optymizmu.Jeżeli masz się u kogo zatrzymać  na początku to spróbuj,skoro nie masz tu żadnych ograniczeń i nic cie nie trzyma,twój język jest dość dobry,jesteś odważna to pewnie masz racje z tym wyjazdem.Pamiętaj o tym,ze musisz zabrać ze sobą trochę gotówki,bo czas oczekiwania na znalezienie pracy może się przedłużyć,więc lepiej się zabezpieczyć finansowo niż potem płakać.Ja wyjeżdżam za tydzień.

dokładnie, mamuśka świetnie to określiła. wink niestety, trzeba najpierw zainwestować w wyjazd, by potem się zwrócił. jednak trzeba być przygotowanym również na to, że może się nie zwrócić. Wydaję mi się, że pracę znaleźć można, jednak czy będzie to praca dobrze płatna..no cóż, nigdy nie wiadomo. Moja przyjaciółka wyjechała rok temu, pracowała na pół etatu w knajpie, gdzie dostawała 8 funtów/ h, dodatkowo codziennie rano sprzątała w pobliskim sklepie (zajmowało jej to godzinę), i za sprzątanie za tydzień dostawała 300 funtów, co było niesamowitą sumą za godzinne zamiatanie. Nie ma reguły. Jeżeli wierzysz w siebie, to trzeba jechać i przekonać się na własnej skórze. Trzymam kciuki by Ci się udało. smile

6

Ja też wyjeżdżam w drugiej połowie października. Zdecydowałam się na UK. Najchętniej Hampshire. Jeśli ktoś planuje w tym samym czasie - chętnie wymienię obawy i lęki wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » emigracja z PL- ktoś chętny?? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018