Filologia Polska.Wybiera sie ktoś w tym roku.? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Filologia Polska.Wybiera sie ktoś w tym roku.?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Filologia Polska.Wybiera sie ktoś w tym roku.?

Tak jak w temacie:)Wybiera sie moze któraś z was na studia o tym kierunku?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Filologia Polska.Wybiera sie ktoś w tym roku.?

a po co? chyba w celu rozwijania pasji, bo na pewno nie po to, zeby zawod i prace miec....

3

nO CHYBA ŻE tY NIE BEDZIESZ MIAŁA TEJ PRACY BO TAK SIĘ TRAFIŁO ŻE JA MAM..A PASJĄ TO MOŻE BYĆ CHLANIE POD MOSTEM..SKORO tY SIĘ NIE WYBIERASZ TO NIE ZAWIERAJ TUTAJ SWOJEGO ZDANIA..WYPOWIEDŹ TAKICH LUDZI MNIE NIE INTERESUJE..A I JESZCZE JAKBYS NIE WIEDZIAŁA TO POLONISTA JEST WŁAŚNIE ZAWODEM ALE WIDZĘ ŻE INTELIGENCJI ZA GROSZ..

4

Nie pisz z caps lockiem smile Czyli wybrałaś filologię polską, skończyłaś i masz pracę?

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Filologia Polska.Wybiera sie ktoś w tym roku.?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018