Ból podczas pieszczot - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ból podczas pieszczot

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Ból podczas pieszczot

Witajcie smile pisze poniewaz mam pewne pytanie... ostatno piescilam sie z chlopakiem, wlozyl mi palce do pochwy i wlasnie wlasnie u jest problem... w pewnym momencie gdy wlozyl je glebiej odczulam bol, moze nie byl jakis ogromny lecz nieprzyjemny i zastanawiam sie dlaczego tak sie dzieje? ahaa... musze jeszcze dodac ze jestem dziewica... jeszcze heh tongue... czy jest to moze spowodowane np tym ze bylam spieta czy jest to normalna reakcja na poczatku a pozniej przejdzie... nie wiem... dlatego prosze jesli u Was bylo podobnie podzielcie sie informacjami:) no i skoro czulam dyskomfort przy wkladaniu palcow to co dopiero bedzie gdy dojdzie do czegos wiecej sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ból podczas pieszczot

Też tak miałam:)nawet opuchnięte miałam koło miejsca intymnego:)
Są chyba różne powody za mało jesteś podniecona,spięta i to że jesteś dziewicą:)Wpływa na to że odczuwasz ból:)I nie ma się co bać jak dojdzie do czegoś więcej^^

3

Odp: Ból podczas pieszczot

Mozliwe, że to przez stres. Trzeba się rozluźnic, nie być spiętym. Tez tak miałam z tym, ze ja nie byłam dziewica i jak sie potem okazalo mialam i mam nadal ostre zapalenie.

4

Odp: Ból podczas pieszczot

hmm.. to moze faktycznie troszke sie zestresowalam smile a podniecona bylam i o bardzo bardzo, w sumie gotowa bylam sie rzuciac na niego hehe wink pewnie to ten stresik ze cos pojdzie nie tak, ze jemu nie bedzie dobrze ze mna i takie inne rzeczy... chociaz wydaje mi ze raczej rozluzniona bylam... nie czulam sie zawstydzona w ogole, ale chyba chodzi o to ze boje sie ze gdy bedziemy sie kochac to on nic nie poczuje, ze nie sprawie mu przyjemnosci... chociaz w sumie doszedl, bo piescilam go reka...

5

Odp: Ból podczas pieszczot

nie mysl o tym, bo moze przez to tak masz, ze sie stresujesz i Cie boli:) to sa poczatki, wiec pewnie sie boisz, ze moze Cie bolec, jak bedziecie sie kochac itp ale takie myslenie wtey jest zbedne, bo nie rozluzniasz sie tylko spinasz, a to sprawia bol smile

6

Odp: Ból podczas pieszczot
Izek napisał/a:

no i skoro czulam dyskomfort przy wkladaniu palcow to co dopiero bedzie gdy dojdzie do czegos wiecej sad

Nie masz co się bać:) Ja dotąd nie lubię palcami:P Bo też tak miałam wink ale jak zaczęliśmy się kochać to zupełnie inaczej:P
I jeżeli jesteście ze sobą tak blisko, to się nie stresuj że coś będzie nie tak, bo kolesiowi się na pewno spodoba:)

7

Odp: Ból podczas pieszczot

dobra, dzięki Dziewczyny smile od razu mi lepiej na duszy tongue hmm.. ale nadal nie wiem czy chce tego tak na sto procent, jesli robi sie milej to wydaje mi sie ze tak, ale teraz np nie jestem tak do konca przekonana.. noo ale samo przyjdzie smile jeszcze raz dziekuje smile na tym forum zawsze ktos sluzy doba rada heh big_smile Pozdrowionka :*

8

Odp: Ból podczas pieszczot

jesli nie jestes pewna to tego nie rob:)

9 Ostatnio edytowany przez Lexy (2011-08-12 23:34:36)

Odp: Ból podczas pieszczot

Inną przyczyną niż te podane przez dziewczyny może być to, że byłaś na malo podniecona i było tam troszkę "za sucho". Ja zawsze mówię, że kobiety jak piece kaflowe długo się rozgrzewają wink
Co do seksu to nie bój się bo nie ma czego. Zupełnie inne uczucie, niż palcami.
Podobno pierwszy raz może być nieprzyjemny i bolesny chociaż ja jestem wyjątkiem od reguły i mój pierwszy raz był przyjemny, ale krótki tongue Ale cóż, oboje byliśmy młodzi, więc czego tu wymagać od napalonego 16latka. big_smile
powodzenia i nie stresuj się bo nie ma czym ;]

10

Odp: Ból podczas pieszczot

Witaj
Nie masz się czego przejmować , poprostu do następnych pieszczot palcami odpowiednio się przygotuj. Pośliń mu palce albo niech on nawilży twoją szparkę swoim języczkiem . Piszesz że jesteś dziewicą a zarazem wkładał ci tam palce ( ciekawe ile?) . A jak chcesz żeby jemu było dobrze bez normalnego stosunku to zrób mu to ustami zobaczysz dopiero jaki będzie miał odlot

11

Odp: Ból podczas pieszczot

Może powodem był stres, spięcie, może to że jesteś dziewicą, a może wszystko naraz smile Tak czasem bywa, spróbuj się bardziej rozluźnić, a prawdopodobnie problem minie. Ja też miewam ból przy pieszczotach lub stosunku, jeśli nie jestem dostatecznie podniecona, choć nie jestem już dziewicą a moja pochwa po porodzie nie jest już taka wąska jak kiedyś. A pierwszego stosunku nie musisz się bać, mnie bolało dość mocno, ale tylko przez chwilkę smile

12

Odp: Ból podczas pieszczot

Witam smile
Nie wiem czy był na tym forum juz taki temat(nie mogę znaleźć) ale napiszę.
Mam 24 lata i od 20 roku życia nie jestem dziewicą (współżyję nieregularnie) jedank często zadażaja mi się pęknięcia przy wejściu do pochwy (nisko) które są zauważalne po stosunku. Również efektem jest to że troszkę krwawie  z tych miejsc i jestem kilka dni obolała sad( Myślałam że po kilku pierwszych stosukach w życiu to przejdzie .. a ja się tak męczę już 4 lata. Nie wiem co zrobić aby tak się nie działo . Po 1 stosunku musze odczekać kilka dni aby "dojść do siebie" . Czasem odechciewa mi się całego tego seksu .. przez to tylko źle się czuję sad(
Czy któraś z Was może ma takie przykre niespodzianki?? sad(
Serdecznie pozdrawiam wszystkich .

13

Odp: Ból podczas pieszczot

Napisałas włozyl "palce" ... Jestes dziewica, tam jest ciasno , niech wlozy jeden palec , zobaczysz czy bedziesz odczuwala taki sam bol...

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ból podczas pieszczot

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024