Czekam na PIERŚCIONEK - dlaczego on z tym tak zwleka ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Czekam na PIERŚCIONEK - dlaczego on z tym tak zwleka ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1

Temat: Czekam na PIERŚCIONEK - dlaczego on z tym tak zwleka ?

Witajcie!

Jestem z moim mężczyzną od 4 lat, od sierpnia remontujemy swoje gniazdko - teraz czekamy tylko na meble i się można wprowadzać - mamy w planach ślub, ale.... nie dostałam jeszcze pierścionka i nic na to nie wskazuje sad Wiem, że dla facetów to mało ważne, ale dla mnie bardzo.... Może mnie nie kocha... sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czekam na PIERŚCIONEK - dlaczego on z tym tak zwleka ?

pierścionek jest bardzo ważny chyba dla każdej dziewczyny. może daj mu jakoś do zrozumienia że chciałabyś dostać. naprzykład jak bedziecie po sklepach chodzić razem to pooglądaj pierścionki albo teraz jest reklama bodajżę apartu i tam facet daje pierścionek,to może skomentuj przy nim tą reklame. albo powiedz o koleżance która dostałą taki pierścionek. mam nadzieje że twój facet zakuma o co chodzi. smile

3

Wiesz co ja miałam podobnie. Wspólne zakupy, typu samochód, plany ze ślubem (już byliśmy u księdza). A on nie dawał mi pierścionka. czekałam dwa miesiące, aż się wkurzyłam i mu powiedziałam, że jest mi bardzo przykro. Wylałam wszystkie swoje smutki. A okazało sie, ze on miał pierścionek, ale czekał na odpowiedni moment, żeby mi go dać. Chciał, żeby to było wyjątkowe. A tym samy dzięki mojej ingerencji dostałam pierścionek w efekcie awantury i było dziwnie. potem żałowałam. Więc może poczekaj. faceci tak mają.

4 Ostatnio edytowany przez fenix (2008-12-20 20:57:44)

Ja gdy ustalilśmy date ślubu usłyszałam , skoro ślub za 2 miesiące to co chcesz pierścionek ? urażona powiedziałam nie bo i po co w zamian dostałam okap do kuchni smile śmialiśmy się z tego długo bo zamiast kupic pierścionek kupiliśmy okap i wiecie co nie żałuje bo to zwykły symbol jak dla mnie mało istotny.
A przy okazji wszystkie moje koleżanki które miały takie pierścionki albo w finale nie wyszły za mąż albo są po rozwodzie.

5

Mój pierścionek leży w szufladzie u mojego mężczyzny. Jestesmy ze sobą ponad 3 lata,kocham go jest cudowny.  Ale po poprzednim związku został mi lęk przed małżeństwem....Tak,jestem po rozwodzie po niespełna 1,5 roku stażu. Byłam taka niemądra,pomyliłam fascynacje z miłoscią. Teraz jestem już dojrzałą kobietą i czuje cos zupełnie innego...teraz wiem,że to jest miłość na którą czekamy.Ale nie jestem gotowa na przyjecie pierscionka...Mój ukochany powiedział,że będzie czekał....

6

nie kocha Cię, bo jeszcze nie dał Ci pierścionka ?
chcę z Tobą mieszać, wiąże4 najwidoczniej z Tobą przysżłość... czy to mało Twoim zdaniem ?
być może jeszcze nie chce ślubu, przyjdzie na to czas.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

7

Może macie rację, ale jakoś mi przykro z tego powodu. Skoro już wszystko ułożone,wszystko przygotowane na to byśmy byli razem, on na pewno wie, że - jak każda kobieta - czekam na pierścionek, więc czemu zwleka... ??? Nie zamierzam mu o tym przypominać sad

8 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-11-13 01:39:59)

]

9

Chciałabym, zeby to była niespodziewajka, żebym była zaskoczona z wrażenia a nie wymuszony pierścionek :(

10 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-11-13 01:40:41)

]

11

Jeżeli remontujecie wspólne gniazdko... to czyje faktycznie jest to gniazdo, żeby nie było tak, że jeżeli jest na niego i wspólnie wpakujecie tam tyle kasy... on na koniec oznajmi "no to pa, było miło..." hmm

12

szczerze powiem że ja jestem ze swoim chłopakiem 2lata i też czekam na pierścionek.
Wcześniej Patryk miał już żonę ale rozwiódł się. Poznałam się z nim przez mojego tatę.
Razem mieszkamy już około 1,5 roku. Szczerze powiem że też nie wiem co mam myśleć o tym.

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

13

Moze twoj facet planuje jakas niespodzianke , ofiaruje ci pioerscionek w walentynki albo w twoje urodziny(ja tak miałam), moze w rocznice chodzenia, MOZE CZEKA NA ODPOWIEDNIA, SPOKOJNA CHWILE TYLKO DLA WAS?

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

14

szczerze mówiąc Walentynki są najodpowiedniejszą porą
Zgadzam się z Malwinka317

15

Taa..ja też długo czekałam na ten wymarzony pierścionek.I się doczekałam po 6 latach związku. I chyba dobrze że poczekałam a nie się wyżalałam bo mój mężczyzna zaskoczył mnie w najbadziej romantyczny sposób jestem pełna podziwu że wogóle coś takiego wymyslił i piękny pierścionek wybrał.A powiem prawdę, już od gdzieś pół roku chodziłam jak struta że może coś jest nie taki i że on nie chce mnie. A on to wszystko tak sprytnie zaaranzował i mnie zaskoczył, że nie mogłam wymówić słowa:)Od wigilii jestem szczęśliwą narzeczoną i mówię wszystkim net babkom, że warto cierpliwie poczekać.Jak facet jest normalny i wie czego chce to prędzej czy później się oświadczy...Życzę wszystkim netkobietkom oczekującym na zamążpójście! big_smile

"...Bo liczy sie tylko tu i teraz..."

16

Mam nadzieję że już niedługo i mi się coś takiego przytrafi. Oświadczyny i za rok wesele smile

17

ja też czekam....prawie dwa lata mieszkamy razem...czasami podejmuję próbę rozmowy o ślubie (np. apropos naszych planów kupna mieszkania), nie naciskam. czekam.

dam radę

18

SylwiaFM napisał/a:

szczerze powiem że ja jestem ze swoim chłopakiem 2lata i też czekam na pierścionek.
Wcześniej Patryk miał już żonę ale rozwiódł się. Poznałam się z nim przez mojego tatę.
Razem mieszkamy już około 1,5 roku. Szczerze powiem że też nie wiem co mam myśleć o tym.

hej chyba jestesmy w podobnej sytuacji... a czy twoj chlopak mial slub koscielny jesli tak to niechcialabys nigdy wziasc slubu koscielnego?
ja czasami mysle o tym  i ost jest to nasz powod klotni sad
ale nic nie da sie zrobic hmm

Lepiej grzeszyc i zalowac,
Niz zalowec ze sie nie grzeszylo:)

19

No i czekam sobie grzecznie, ale ... :] jestem okrutnym niecierpliwcem :] ale za miesiąc zamieszkam razem tongue i na tym trzeba się teraz skupić tongue

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam, gdzie zakazano!
(\ /)
( ._. )
(") (")

20 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-01-24 21:31:41)

walentynki ....

hmmm pochadza od swieta swin smile wiec nie bardzo to dla mnie dobry moment smile

21

.. a ja dla pocieszenia powiem Wam kobietki, że moje kochanie oświadczyło się ... bez pierścionka ..jednak to co wówczas usłyszałam będę pamiętać do końca życia... było cudownie ... a śliczny pierścionek dostałam za kilka dni smile..

22

No cóż faceci już chyba tak mają. My najpierw razem zamieszkaliśmy, ale to był mój warunek (najpierw razem mieszkamy a dopiero potem możemy myśleć o ślubie, wyszłam bowiem z założenia, że dopiero mieszkanie razem pokaże czy się na dłuższą metę nie pozabijamy czego moi rodzice oczywiście nie potrafili zrozumieć) także na początku tego etapu nie było mowy o zaręczynach. Jednakże po 2 latach wspólnego mieszkania i ogólnie prawie 4 latach chodzenia zaczęłam o tych nieszczęsnych zaręczynach myśleć. Tym bardziej, że podjęliśmy decyzję o kupnie mieszkania. Do tego moi rodzice zaczęli coraz częściej o tym przebąkiwać. Ostatecznie wyglądało to tak - dokumenty w banku na kredyt złożone, umowa przedwstępna kupna mieszkania podpisana, a ze strony mojego mężczyzny zero oficjalnego wyznania, że chce być ze mną do końca życia. W końcu nie wytrzymałam i mu powiedziałam, że widocznie kredyt na mieszkanie ma być w jego wydaniu moim pierścionkiem zaręczynowym.

Jednakże nie przedłużając morał opowieści jest następujący - wniosek na kredyt odrzucony ze względu na te wszystkie nieszczęsne zmiany związane z kryzysem a mój mężczyzna się i tak oświadczył. Jak to później powiedział na początku bardzo chciał, ale ja postawiłam początkowy warunek wspólnego mieszkania przed ostatecznymi decyzjami, później jak już był pewien, że odpowiem "tak" to wyskoczyły naciski moich rodziców, więc nie chciał tego robić żeby nie wyszło, że się zaręczył tylko dlatego, że rodzice naciskali. Potem chciał poczekać na naszą rocznicę, ostatecznie zaś wybrał moment gdy oboje mieliśmy cały dzień tylko dla siebie. Zatem jak widać logikę mężczyzn ciężko czasem zrozumieć i po części różne inne wydarzenia na ich postępowanie też się składają.

Głowa do góry dziewczyny smile

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

23

CZEŚĆ WSZYSTKIM...

PROSZE DORADŹCIE CO ROBIĆ... JESTESMY Z CHŁOPAKIEM OD 4 LAT... TEMAT SLUBU ZACZĄŁ SIE JUŻ DOBRE 2 LATA TEMU...ON TWIERDZI ZE KOCHA MNIE BARDZO... JEDNAK ŚLUBU JA NIE BYŁO TAK NIE MA...MAŁO TEGO CAŁY CZAS POWTARZA SŁOWA "JAK PRZYJDZIE NA TO CZAS" OBOJETNIE O CO ZAPYTAM CZY TO O OSWIADCZYNY CZY O SLUB CZY O MIESZKANIE  - ON MÓWI JAK PRZYJDZIE NA TO CZAS...CO DOPROWADZA MNIE DO STANU PRZEDZAWAŁOWEGO...( A TEMAT MIESZKANIA TO ODREBNA SPRAWA _ on nie chce sie wyprowadzic od ojca bo twierdzi ze ojcejc sam sobie nie poradzi I CHCE ABYSMY MIESZKALI U NIEGO .ja mówie kategorycznie nie...IPOWIEDZIAŁAM ZE MA SIE ZASTANOWIC CZY CHCE UTRZYMYWAC OJCA CZY SWOJĄ PRZYSZŁA RODZINE...kilkanaście razy nocowałam u mojego chłopaka a nie raz spedzałam u niego całe weekendy...i wspominam to jako koszmar... jego ojciec to człowiek starszy  - NIE LUBIE GO , w domu brudno, STARODAWNIE UMEBLOWANE - KATASTROFA...KIEDYS PRÓBOWAŁAM ZMIENIC W POKOJU CHŁOPAKA FIRANKI BO BYŁY MASAKRYCZNE TO POWIEDZIAŁ ZE NIE MAM ZMIENIAC BO TATA SIE DO NICH  PRZYZWYCZAIŁ....MAŁO ZAWAŁU NIE DOSTAŁAM...O PUKANIU DO POKOJU JUZ NIE WSPOMNE...WIĘC JAK TYLKO POJAWIŁ SIE TEMAT WSPÓLNEGO MIESZKANIA JA MÓWIŁAM ŻE NIE MA TAKIEJ OPCJI ABYM SIE DO NIEGO WPROWADZIŁA-DO DZIS MIESZKAMY OSOBNO)...tAK WIEC LATA LECA A ON WCIĄZ POWTARZA ZE PRZYJDZIE NA WSZYSTKO CZAS...WSPOMNE TYLKO ZE ON MA 33 A JA 27 LAT...
POZDRAWIAM

24

Marpii, a jak Ty tak naprawde chcialabys, zeby bylo? Chcialabys, zebyscie wynajeli cos razem? I pytanie brzmi, czy mozecie sobie na to pozwolic?

Mysle, ze rozmawiajac ze swoim facetem nie powinnas laczyc ze soba tematu slubu i mieszkania. Zacznij od kwestii wspolnego zycia, a dopiero, gdy juz bedziecie na swoim mozesz wrocic do tematu slubu. W przeciwnym razie on moze rzeczywiscie uznac, ze planujesz troche na wyrost i oczekujesz "wszystkiego naraz".
Nie znam jego sytuacji rodzinnej i nie wiem, dlaczego tak bardzo nie chce wyprowadzic sie od ojca. Mowisz, ze jest starsza osoba, moze faktycznie wymaga opieki, a Twoj ukochany nie chce zostawic go samemu sobie? Zawsze w pewien sposob podziwialam osoby, ktore pozostaja ze starzejacymi sie rodzicami, choc jak we wszystkim w zyciu mysle, ze powinny istniec jakies granice i zmiana firanek w jego wlasnej sypialni nie podchodzi mi pod zadne wykroczenie.
Wydaje mi sie, ze sama najlepiej znasz swojego mezczyzne i wiesz juz po 4 latach, czy jest czlowiekiem uciekajacym od zobowiazan, czy po prostu potrzebujacym czasu na podjecie kolejnych krokow.

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

25

a mój M ostatnio mnie zaskoczył... miał odlożoną kasę na koncie... stanął przed wyborem... pierścionek albo dawno wyczekane wakacje... wybrał wakacje... powiedzial mi to tym... i wiecie co... zadowolona jestem smile, czekam na pierścionek, ale z wakacji jestem bardziej zadowolona tongue...

taka mała kobieca przewrotność.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Czekam na PIERŚCIONEK - dlaczego on z tym tak zwleka ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018