ROZWÓD - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: ROZWÓD

WITAM JESTEM SAMA MĄŻ MNIE ZOSTAWIŁ DLA STARSZEJ KOBIETY Z DWÓJKĄ DZIECI  POZBAWIŁ MNIE WSZYSTKIEGO POPADŁAM  DEPRESJĘ  JESTEM W CZASIE ROZWODU JESTEM SAMOTNA ,MAM SYNKA MAŁEGO . JUŻ BRAKUJE MI SIŁ  POMOCY

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ROZWÓD

Ile lat byliście małżeństwem? I co to znaczy, że pozbawił Cię wszystkiego? Byłaś na jego utrzymaniu?

Tak czy inaczej nie martw się, możesz liczyć na nasze wsparcie - każda z nas ma za sobą bolesną historię.. Pomożemy, opisz tylko sytuację, to będziemy myśleć smile

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

3

Witaj
jesteśmy z Tobą...napisz coś więcej...
tutaj znajdziesz wsparcie...wsparcie duchowe...
tylko nie zamykaj się na innych

"Tak niedoskonała, że aż idealna..'' cała Ja smile

4

Nie jesteś sama, masz synka i masz dla kogo teraz życ i dasz sobie radę. Facet to nie wszytko, a odejście go to nie koniec świata. Pozdrawiam i trzymaj się.

5

nie jesteś samotna!!!!
piszesz masz synka , masz dla kogo zyć!!!
wiem ze cierpisz , ale nie możesz się załamywac , masz dla kogo żyć !!
wbrew pozorom my kobiety jesteśmy silne i podnosimy się z największych klęsk

może pomoże ci wypisanie się , spróbuj , ja gdy miałam niepowodzenia w ten sposób odreagowywałam , pisałam , bardzo załuje ze nie bylo wtedy tego forum bo wiem ze byłoby mi o wiele łatwiej

6

A płaci alimenty???
Bo jak nie to odrazu składaj pozew o przyznanie alimentów,sprawa powinna sie odbyc bardzo szybciutko
Ja na swoją czekałam 3 tygodnie
Z rozwodem jeszcze poczekaj,poukladaj sobie wszystkie myśli
Ja tez najpierw złozyłam pozew o alimenty,potem dopiero o rozwód.Pierwsza sprawe mam w przyszłym miesiacu.
Trzymaj sie,jakbys miała problem z napisaniem pozwu o te alimenty to służe pomocą

7

Powiem ci tylko wytrzymaj....ponad 7 lat temu odeszłam od męża a miałam 3 synów jeszcze się wtedy uczących....popadłam w długi ale dałam radę. Miałam depresję,próbę samobójczą ale mam już to za sobą i nie żałuję. Poszukaj pomocy w Ośrodku Pomocy Społecznej ,dostaniesz tam adresy różnych instytucji , które mogą ci pomóc. Wierz mi można to przezyć

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

ZGUBA smile odpisz proszę, opisz więcej, będziemy mogły pomóc Ci lepiej, czy formalnie, czy po prostu serducho pomóc kleić dla Ciebie i dziecka... odezwij się proszę smile

9

Wydaje się to być końcem świata.. ale to minie. Z doświadczenia rodziców.. ojciec zostawił nas i matkę 11 lat temu. Sama matka z trojgiem dzieci wydawało się być najbardziej bolesnym przeżyciem jakie mogło się przytrafić! Ale udało się i poradziła sobie. Było ciężko fakt. Ale wiedziała, że ma dla kogo żyć! Tak więc i Ty masz coś cennego- dziecko. Ojciec zmarnował mu życie więc nie powtórz tego błędu. Minie sporo czasu zanim się pozbierasz. Zacznij wychodzić do ludzi, poznasz kogoś, Twoje życie się odmieni, a on zobaczy kogo stracił- cudowną żonę i dziecko, które teraz dla Ciebie powinni być najważniejsze. Trzymaj się i nie daj się tej sytuacji.

ciekawość, zachwyt, radość, miłość..

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018