Mam meza lecz poznałam innego co zrobic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mam meza lecz poznałam innego co zrobic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Mam meza lecz poznałam innego co zrobic?

Od 2 lat jestem mezatka a od 1,5 roku szczesliwa mama kilka miesiecy temu zarejestrowałam sie na pewnym portalu i poznałam innego mezczyzne jest nam ze soba dobrze wspaniale sie dogadujemy i czujemy sie przy sobie równiez dobrze.Maz nic nie wie o nim ale równiez on nic nie wie o moim mezu wszystko było by dobrze gdyby nie to ze ja sie w nim zakochałam on we mnie raczej tez.Co mam zrobic? Widze ze raczej maz nic do mnie nie czuje ostatni raz ''kocham cie'' powiedział mi 2 miesiace temu i to na dodatek z musu widze ze kocha nasze dziecko i dlatego z nim jestem.Dzoradzcie mi co mam robic dalej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mam meza lecz poznałam innego co zrobic?

Moja rada:

Zadanie I:

a) Powiedz swojemu "znajomemu" o mężu i dziecku.
b) Porozmawiaj z mężem o waszym małżeństwie i uczuciach.
c) Opisz co wydarzyło się po zrealizowaniu punktów a i b.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

3

Tisha nie mogła tego lepiej ująć. Przede wszystkim rozmowa.

4

Jezuuuuu.... tyle kłamstwa....
Jak możesz pisać "doskonale się dogadujemy", skoro on nie ma bladego pojęcia, jaka jest prawda?
I małe pytanko: w jakim celu zarejestrowałaś się na portalu i dlaczego ukrywałaś swój stan i dziecko?

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

5

Co robić dalej? - zakończyć brazyliadę, dorosnąć, rozłożyć swoje małżeństwo na czynniki pierwsze w celu dojścia do sedna problemu.

Jeśli tylko i wyłącznie Ty i sakramencka nuda z małym dzieckiem w domu stanowi Twój problem - odejść od męża, znaleźć pracę dzięki której będziesz mogła się z dzieckiem utrzymać albo na dziecko łożyć - jeśli zostanie z Tatą. Nudę siedzenia i nic nierobienia w domu zamienić na własną dzialalność gospodarczą, dokształcanie, samodoskonalenie i działalność charytatywną.

Jeśli mąż Cię nie kocha, w żaden sposób tego nie okazuje i czujesz się źle w małżeństwie - rozwiązanie to samo - odejść, znaleźć pracę, dokształcić się, może własna firma.

Dzięki temu i Ty i mąż (już wtedy ex) będziecie mieli okazję ulożyć sobie życie szczęśliwie na nowo, a i jest szansa że nowy nabytek męski po zaznajomieniu się z faktami się nie odkocha.

Ja natomiast osobiście podejrzewam potężną nudę która Tobą kieruje, skoro mając roczne dziecko rejestrujesz się na portalu randkowym - znaczy nie pracujesz, tylko siedzisz na czterech w domu z maluchem i masz wyraźny nadmiar wolnego czasu. Być może nie zagospodarowalaś depresji poporodowej. Podejrzewam również że skoro od kilku miesięcy gruchasz z kolesiem na portalu internetowym, a i się z nim spotykasz - Twoje zachowanie wobec męża uległo diametralnej zmianie. Generalnie sami eskalujecie - a głównie Ty - spiralę obojętności wobec siebie.

Mam pytanko - co robisz z dzieckiem kiedy latasz na randki? (Piszesz że świetnie czujecie się w swoim towarzystwie). Czy nowy partner nadaje się na tatusia czy raczej na chwilowego wujka? Myślisz że Twój nowy partner obdarzy dziecko rodzicielską miłością - czy raczej będzie mu przypominało o klamstwie i biologicznym tatusiu?

6

O ranyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!  Pakujesz się świadomie w problemy! Przecież będziesz musiała powiedzieć prawdę w pewnym momencie, i co? nie masz jeszcze wyobraźni? Poczytaj na tym forum, jest tutaj tyle postów od mających podobne sytuacje... radzę Ci przerwij romans i zajmij się rodziną... życzę Ci dobrze, ale nie wygląda mi na to że unikniesz problemów i nie obędzie się bez lamentowania... zostaniesz sama, nie sama, sorry, ze świadomością że spaprałaś sobie na własne życzenie życie rodzinne... wybór należy do Ciebie...

Co nas nie zabije to nas wzmocni.

7

Poznalam innego?!

Powinnas napisac poderwalam / znalazlam innego ( byloby precyzyjniej).

8

Nawarzyłaś piwa. Mogłaś nie przekraczać pewnych granic koleżeńskich, wtedy nie byłoby dylematu.
Najlepiej zerwij z nim kontakt i zajmij się mężem.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

9

O ile mąż nie rzuci autorki, jak się dowie o romansie. A prędzej czy później się dowie. Od niej, przeglądając komputer, od  życzliwych.

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

10

Ja dziewczyno radze Ci, odejdż od męża, stwórz nowy związek,bądż szczęsliwa,nie poświęcaj zycia na coś czego już nie będzie , wszyscy radzą Ci żebyś się opamiętała ale ty i tak nie posluchasz. ;Pozdrawiam i życzę szczęścia na nowje drodze życia, ktorą chcesz stworzyć ..

11

igla16 napisał/a:

O ile mąż nie rzuci autorki, jak się dowie o romansie. A prędzej czy później się dowie. Od niej, przeglądając komputer, od  życzliwych.

No oczywiście, że tak może być.
W ogóle lepiej, żeby sama mu powiedziała.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

12

Zdradzasz swojego męża to miej trochę godności i powiedz mu o tym  daj szanse mu też zadecydować  czy chce o ciebie walczyć ,jeżeli rzeczywiście cię nie kocha to się rozstańcie i dopiero wtedy układaj sobie życie.Mówisz że cię nie kocha bo tego nie mówi ale ty go chyba też nie kochasz skoro go zdradzasz ,pozdrawiam.

Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą.

13

poczytaj posty kobiet, które zostały w ten sam sposob wykołowane przez swoich partnerów.. poczytaj co czują.. może otworzysz oczy... i zapytaj siebie czy chciałabys żeby Twój mąż tak Ci zrobił..?? 

( a moja kochana Babcia powiedziała by na coś takiego; " w du.pie sie przelewa"  ;-)))

Nie ma dwóch takich samych historii......

14

Czujecie się dobrze ze sobą?
A na spotkania z dzieckiem przychodzisz i udajesz opiekunkę a nie mamę tego dziecka?
Jakie kobiety potrafią być pokręcone!
Jak można myśleć o romansach, gdy masz rodzinę, malutkie dzieciątko i męża, który na to wszystko pracuje!
Mąż ciężko pracuje, żonka w domu głupieje i oczekuje wyznań, adoracji i Bóg wie czego! Sama mu powiedz, że kochasz!
Czy Ty dorosłaś do bycia matką, żoną?
Bo do bycia kochanką na pewno!!!!

15

ja wiem ,ze róznie bywa i jak już tu gdzies pisałam nie ma dwóch takich samych historii.. ALE Tobie się chyba zwyczajnie nudzi....  taka jest moja diagnoza...

Nie ma dwóch takich samych historii......

16

O masakra!!!! Nie ogarniam tego!!!
Wziełaś ślub bo byłaś w ciąży, a teraz wrażeń Ci brak??
A Ty Kocham szczerze powiedziałaś mu kiedy??? Kilka miesięcy temu zanim założyłaś profil czy dwa miesiące temu myśląc o Nowym facecie...
Mój kolega kwituje to tak " co za pi... rodzi takie dzieci??"

Kobieta po prostu widzi rzeczy, których mężczyźni nie są w stanie zauważyć

17

Nie pojmuję jak można żyć w takim zakłamaniu. Oszukujesz Męża, jesteś nieszczera wobec nowo poznanego faceta, a nawet wobec samej siebie. Czego Ty oczekujesz od życia? Że ktoś wybierze najlepszą drogę za Ciebie, czy lepiej - pewnego dnia obudzisz się i wszystkie dylematy odejdą? Otóż nie, obraz jaki maluje mi się przed oczami jest taki, że Mąż dowiaduje się, że kręcisz coś na boku i odejdzie, a facet, którego poznałaś w internecie po poznaniu całej prawdy nie będzie miał ochoty żyć z osobą, która potrafi tak namącić i wszystkich oszukać.
Wszystko jestem w stanie zrozumieć, człowiek jest istotą chwiejną, ale u licha cokolwiek by się nie działo bądź szczera!!!
Módl się, żeby któryś z mężczyzn wykazał się wyrozumiałością i chciał coś z Tobą zbudować, bo ja z taką osobą budować zamku z piasku bym nie chciała.
Życzę podjęcia słusznej decyzji.

18

dziewczyny przystopujcie, bo wystraszyłyście koleżankę i pewnie już nie raczy się ona odezwać big_smile

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

19

Asienka jesteście "mlodziutkim" malżeństwem.to co się teraz dzieje to dla mnie jest oznaką znudzenia,zabawy w malżeństwo.Zabawy,bo gdybyś poważnie podeszla do tej instytucji to nigdy nie weszlabys na jakiś tam portal i nie szukala znajomości.2 lata kochana toz to sam miodzio!czego ty szukasz?To że mąż od dwóch miesięcy nie powiedział ci że kocha to nie znaczy że tak nie jest.Przecież się z tobą ożenil,więc Coś nim powodowało.Dzidzius malutenki a ty się zastanawiasz co robić...
Podstawowa sprawa.nie wiesz nawet kim jest ten facet z portalu.może zwykly uwodziciel,może psychopata,albo sie nudzi i pisze z różnymi pannami.Daj se spokój dziewczyno.On taki sam pewny jak moj były kochanek:P

Nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę...

20 Ostatnio edytowany przez katia72 (2011-07-23 17:06:31)

asienka2215 napisał/a:

Od 2 lat jestem mezatka a od 1,5 roku szczesliwa mama kilka miesiecy temu zarejestrowałam sie na pewnym portalu i poznałam innego mezczyzne jest nam ze soba dobrze wspaniale sie dogadujemy i czujemy sie przy sobie równiez dobrze.Maz nic nie wie o nim ale równiez on nic nie wie o moim mezu wszystko było by dobrze gdyby nie to ze ja sie w nim zakochałam on we mnie raczej tez.Co mam zrobic? Widze ze raczej maz nic do mnie nie czuje ostatni raz ''kocham cie'' powiedział mi 2 miesiace temu i to na dodatek z musu widze ze kocha nasze dziecko i dlatego z nim jestem.Dzoradzcie mi co mam robic dalej.

daj spokój z tym "kocham"..dla facetów to tylko słowa oddające jakąś biezącą sekundę. Pomyśl raczej jaki jest, czy dba o rodzinę, o Ciebie, dziecko..to więcej znaczy niż słowa.
Stąpasz po bardzo cienkim lodzie..ale życie jest życiem..ja też stąpałam. Skoro się zarejestrowałaś na jakims portalu to znaczy, że Ci czegoś brakuje..pytanie czego? Rutyna? chwilowy kryzys? a moze da się cos zmodyfikować w Waszym małżeńskim życiu?
Zakochałaś się w tym internetowym czy tylko w jego wizerunku? to już stąpanie po bardzo cienkim lodzie. Uważaj na swoje decyzje..bo czasem po czyms takim rusza prawdziwa lawina.
Powodzenia:)

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mam meza lecz poznałam innego co zrobic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018