Nieśmiały facet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Nieśmiały facet

Cześć

Jestem facetem. Mam 22 lata. Mam bardzo duże trudności w zawieraniu znajomości. Teraz akurat pracuję przez wakacje w nowym środowisku i przez trzy tygodnie, nie zamieniłem z nikim dłużej rozmowy. Boję się nawiązać kontakt - jest wiele atrakcyjnych kobiet, które dodatkowo mnie onieśmielają, tak bardzo, że nie mogę się skupić na pracy. Całe szczęście ta praca w 90%, to samotne działanie, ale mimo wszystko to paraliżuje. Co mam zrobić? Jakieś pomysły?

Tylko proszę bez rad w stylu: Wyjdz do ludzi, przestan się bac itp.. to nie działa w moim przypadku.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nieśmiały facet

Post sugeruje, że masz problemy z rozmową z kobietami. Spróbuj potraktować je bezpłciowo rozmawiać na luzie jak z kuplem przy piwie.
Najlepsze w twoim przypadku będzie jeśli codziennie zrobisz sobie postanowienie.
Np 1. Powiem cześć do koleżanki i spytam jak jej idzie w pracy lub po. "Cześć dziś był naprawdę ciężki dzień. A u Ciebie?"
2. powiem jakiś neutralny komplement- "Na początku myślałem, że we wcześniejszej fryzurze było ci lepiej jednak teraz myślę, że ta jest dużo lepsza."
Takich przykładów można mnożyć w nieskończoność.
Powodzenia ;D

When our souls fly high above
Or bodies play their favourite games
We climb, we climb toward the light
Crawling on each other's skin...

3

Może po prostu dozuj sobie małe dawki rozmów , że tak powiem. Nie od razu przecież musisz być królem każdej imprezy smile Skoro masz taki problem to musisz stopniowo i na luzie prowadzić rozmowy smile
Powodzenia !

4

Hexi ma rację. Od razu nie można stać się królem parkietów. Powoli krok po kroczku zagaduj nawet po jednym zdaniu a powoli powoli się rozkręcisz. Jak już poczujesz się luźno w pracy to znaczy, że już jest dobrze i być może przełamiesz się na tyle żeby zacząć poznawać nowych ludzi spoza pracy. Czego Ci życzę.

5

Dodatkowo , żeby przełamać się możesz zapoznawać nowych ludzi w sieci smile A pracy saraj się być wesoły , jakieś kawały itp ^^ Będzie dobrze big_smile

6

A może masz jakąś dobrą koleżankę..., która nie jest Ci tak bardzo obca?

Zacznij rozmawiać z nią, zaproś ją na lody..spacer..przebywaj z nią...
...ucząc się tym samym otwartości na innych, rozmowy z drugą osobą, no i co najważniejsze poznasz choć trochę kobiety:):)

kto wie. może zdobędziesz przyjaciółkę...lub nawet coś więcej.

Nie musisz być przecież bożyszczem ...czy jakimś macho....i podrywać wszystkie dziewczyny!

Odradzam internet w Twoim przypadku.
Musisz się otworzyć na ludzi. A nie zamykać z laptopem w pokoju!:)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021