siła - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: siła

Witam w środę rozstałam się moim chłopakiem, z którym byłam rok. Zamierzałam się do tego, juz od dłuszego czasu. Wszyscy mi mowili, żebym dała sobie spokój (moi znajomi) to jeszcze mało czasu, na przemyślenie narazie złość, rozczarowanie ? po nim mogłam sie spodziewać wszystkiego, ten zwiazek nigdy nie miał przyszłości. Dużo moich wypowiedzi w temacie mój chłopak wyjechał za granice... kiedys mi powiedział, że jest w pl ze względu na mnie, a tu bach z dnia na dzień mnie zostawił sama w pl a on pojechał strasznie płakałam, mimo tego, ze wcześniej mi wyrządził tyle krzywdy... pierwsze miesiące granie na psychice kocham Cie nie kocham Cię, nie zależy mi a jednak zależy, jestem zakochany w innej po czym mam na nią wyje**** (przepraszam za słownictwo) w koncu pierwsze rozstanie bo pojechałam na impreze, później ze go ograniczam, później zaczęły sie laski zwykły flirt w"" oczywiście, jakaś dziewczyna (16lat) pocałowało go na imprezie, później ze chce sie spotykać co 2 tyg i znowu laska dla której mnie zostawił przed walentynkami (16lat) ale wrócił, marzec ciągle awantury o imprezy jego imprezy i picie, "nigdy Cię nie zdradzę bo Cie kocham, miałem okazje, ale nie zrobiłem" tak tylko wtedy nie odbierał odemnie telefonu tłumacząc, że nie ma go przy sobie okej pojechał, tysiące rozmów sms'ów pieknych słow jak zawsze ze zrobi dla mnie wszystko, wrócił 2 tyg dzien w dzien do mnie jezdził, aż tu nagle dość !! bo zaczął pić, wracać o 4 do domu (mieszkamy od siebie 80 km) i wakacje powiedział jak chcesz to jedz po czym wycofałam swoja wypowiedz (po 2 godz) a on zdążył wszystko załatwić kase wszystko powiedział na drugi dzień żebym z nim jechała a ja że nie i koniec albo ja albo kumple i wakcje wybrał kumpli musiałam to zrobić tak nigdy bym nie przejrzała na oczy. Dziewczyny jeżeli facet kombinuje od początku to bedzie jeszcze gorzej dziś to już wiem ! i kamien spad mi z serca ze miałam odwagę powiedzieć stop ( ja mam 24 lata a on 23 dodam ) ile jest takich toksycznych związków, ale to my kobiety które tych facetów kochają ale nie za wszelką cenę !!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: siła

Gratuluje!! Jestem z Ciebie dumna silna kobieto mimo,że Cie nawet nie znam.
Też tak miałam, mój były wyjezdzał za granice, zostawiał mnie samą bo musi zarobic bo jego wazne plany itp.. W koncu skonczyło się na tym, że też po roku zwiazku rzucil mnie przed wakacjami bo niby nie kocha i . Nie ma co za dużo wybaczac jesli kocha nie zrobi tylu głupot nie bedzie powtarzał błedow bo bedzie sie bal ze Cie straci.
Każda kobieta powinna miec siłę posłac niewiernego palanta na drzewo i nie litowac sie tak jak oni nie lituja sie nad naszymi uczuciami.
Trzeba wierzyc ze na swiecie sa wartosciowi faceci, którzy kieruja się miłoscia do drugiej osoby a nie wlasnym egoizmem.
Pozdrawiam wink

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024