"Nienaturalnie" duża siła fizyczna. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » "Nienaturalnie" duża siła fizyczna.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1 Ostatnio edytowany przez WysokaAnna (2019-01-10 00:46:08)

Temat: "Nienaturalnie" duża siła fizyczna.

Na początek zaznaczę, że nie mam masywnej sylwetki, tylko odwrotnie, jestem szczupła, bardzo zgrabna i bardzo atrakcyjna. Mam sylwetkę typu "klepsydra" i jestem ogólnie "modelkowata", aczkolwiek nie jestem wychudzona. Mam 61 kg przy wzroście 180 cm.

Pomimo tego, jestem bardzo, bardzo silna fizycznie. W stopniu zdecydowanie nieproporcjonalnym względem rozmiarów mojego ciała. Nie mam tu na myśli takiego zwyczajnego bycia silną dziewczyną, tylko naprawdę ogromną siłę, "nienaturalnie" dużą jak na moje ciało. Ja jestem silna jak wysportowany mężczyzna cięższy ode mnie o powiedzmy 40 kilogramów.

Powyższe może brzmieć nieprawdopodobnie, ale na żywo też tak to wygląda. Moja siła jest po prostu rażąco nieproporcjonalna względem mojego ciała i na żywo sprawia to wrażenie czegoś niemożliwego.

Miałem sytuacje, gdy siłowałam się na rękę z przeciętnymi facetami i wygrywałam po 1-2 sekundach. Ludzie stojący z boku mieli wtedy wrażenie, że facet dał mi wygrać, bo jestem kobietą, podczas gdy dany delikwent miał oczy wielkie jak talerze i nie dowierzał temu, jaką siłę poczuł w mojej "delikatnej" dłoni.

Oczywiście są ludzie silniejsi ode mnie, ale to są osoby, które zupełnie inaczej wyglądają i są ode mnie "większe". Relatywnie względem tego, jak wygląda moje ciało, jestem zdecydowanie najsilniejszą osobą, jaką znam.

Moja przyjaciółka mówi odnośnie tego: "Ty to chyba w poprzednim wcieleniu byłaś niedźwiedziem".

To jest przyjemne, fajnie jest być silniejszą od większości facetów, ale czasami się zastanawiam, czy jest ze mną "wszystko ok" na poziomie genów. Szczególnie w kontekście problemów emocjonalnych, powiedzmy "miłosnych", w relacjach z mężczyznami. Zastanawiam się bowiem, czy gdzieś w środku nie brakuje mi odrobinkę emocjonalnej kobiecości (uroda jest jak najbardziej ok, wyglądam delikatnie i wręcz trochę dziewczęco).

Czy na forum jest ktoś z podobną "genetyką", albo ktoś, kto słyszał o takim przypadku?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Nienaturalnie" duża siła fizyczna.

Jeżeli przy wadzę 60kg jesteś silniejsza od 100kg faceta to nie chciałbym owym "facetem" być. Siłowanie na rękę jest specyficzne, w armwrestlingu dużą rolę odgrywa technika. Masz 180cm masz długą rękę, lepszy zakres. Powiedz ile kilogramów weźmiesz na klatkę, w martwym ciągu i przysiadzie, powiem Ci od razu czy jesteś silna czy tylko Ci się wydaje że jesteś.

3

Jesteś z Kryptona ?
Zostań Avengersem big_smile
Jest na świecie tyle słoików, których nikt nie potrafi odkręcić wink

4 Ostatnio edytowany przez Klio (2019-01-10 12:23:35)

WysokaAnna napisał/a:

To jest przyjemne, fajnie jest być silniejszą od większości facetów, ale czasami się zastanawiam, czy jest ze mną "wszystko ok" na poziomie genów. Szczególnie w kontekście problemów emocjonalnych, powiedzmy "miłosnych", w relacjach z mężczyznami. Zastanawiam się bowiem, czy gdzieś w środku nie brakuje mi odrobinkę emocjonalnej kobiecości (uroda jest jak najbardziej ok, wyglądam delikatnie i wręcz trochę dziewczęco).

Rozpisałaś się o tym, że masz krzepę, ale o tym, co ma znaczenie i o co pytasz, już nie. Nie bądź taka enigmatyczna i napisz coś więcej o właściwym temacie, który Cię trapi i jakie dostrzegasz tu związki przyczynowo-skutkowe.

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-10 17:41:51)

InzP:

InzP napisał/a:

Jeżeli przy wadzę 60kg jesteś silniejsza od 100kg faceta to nie chciałbym owym "facetem" być. Siłowanie na rękę jest specyficzne, w armwrestlingu dużą rolę odgrywa technika. Masz 180cm masz długą rękę, lepszy zakres. Powiedz ile kilogramów weźmiesz na klatkę, w martwym ciągu i przysiadzie, powiem Ci od razu czy jesteś silna czy tylko Ci się wydaje że jesteś.

Mam wrażenie, że próbujesz "dopasować" moją sytuację do znanych Ci realiów, standardów. Podczas gdy ja napisałam ten temat dokładnie dlatego, że moja sytuacja jaskrawo odstaje od normalności. smile

Ja na pewno jestem "nieproporcjonalnie" silna, to nie jest moje subiektywne odczucie, tylko coś, co stwierdziło wiele innych osób. To nie były umiarkowane reakcje w stylu "całkiem silna z Ciebie dziewczyna". To były reakcje pełne zaskoczenia, niedowierzania własnym oczom, czasami doszukiwania się oszustwa. To nie było tylko siłowanie się na rękę, to były także wrażenia osób, z którymi ćwiczyłam kiedyś BJJ czy boks tajski, a nawet super wyniki na WF w latach szkolnych.

Nigdy nie robiłam martwego ciągu, ani przysiadów z ciężarami. Natomiast dałam się kiedyś namówić na wyciskanie na ławeczce i podniosłam 120 kg, aczkolwiek to też nie był dla mnie skrajny wysiłek, moim zdaniem na skrajnym udźwignęłabym więcej.

Poszperałam trochę w internecie i mam wrażenie, że mój powyższy wynik jest super dobry, ale że nie jestem aż tak bardzo wyjątkowa, bo jest Islandka imieniem Fanney Hauksdóttir, której rekord to 157.5 kg na 62.10 wagi, a która wcale nie jest jakimś sterydowym potworem.

Link do wyników: nieregulaminowy link

Jej zdjęcia: PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

Ja mam inną, szczuplejszą sylwetkę i szczuplejsze ramiona, ale w obu przypadkach tej siły nie widać (u niej trochę, ale nie aż taką). Chyba jestem od niej wyższa, bo przy jej sylwetce, mając 180 ona byłaby raczej cięższa niż 62 kg. Dodam też bezwstydnie, że ona jest ładna, ale ja jestem dużo ładniejsza. smile

Klio:

Klio napisał/a:

Rozpisałaś się o tym, że masz krzepę, ale o tym, co ma znaczenie i o co pytasz, już nie. Nie bądź taka enigmatyczna i napisz coś więcej o właściwym temacie, który Cię trapi i jakie dostrzegasz tu związki przyczynowo-skutkowe.

Ja zastanawiam się, czy moja "dzika genetyka" nie ma przypadkiem wpływu na moją osobowość i emocje. Czy przypadkiem nie odbiera mi w jakimś stopniu mojej wewnętrznej kobiecości, zdolności do zakochania się w mężczyźnie. Bo mam 30 lat i czasami myślę, że chciałabym założyć rodzinę (ok, to jest kobiece), ale nie potrafię się zakochać nawet w fajnym facecie.

Mam skłonności idące w kierunku BDSM, zarówno dominujące, jak i uległe.

Jestem też trochę biseksualna, choć na pewno mocniej hetero.

Założyłam ten wątek w dziale "Zdrowie Kobiety", żeby opowiedzieć o mojej dziwnej genetyce. Teraz nie wiem, czy nie założyć innego wątku, w bardziej właściwym dziale, gdzie napiszę o sprawach życiowych, emocjonalnych, związkowych...

6

Wszystko jest ze sobą powiązane. Twoja "dzika genetyka" ma na pewno wpływ na Twoją osobowość i emocje, ale nie tak duży jak myślisz. To wszystko kształtowało się latami przez całe dzieciństwo, lata nastoletniej młodości itd. Żeby coś więcej wiedzieć to trzeba by się dokładnie przyjrzeć całemu Twojemu dotychczasowemu życiu, relacjach w rodzinie itd. Wszystko ma wpływ. To jest temat na rozmowy z psychoterapeutą jeśli to Cię interesuje.

7

Dobre geny po prostu - wiele ludzi dałoby sporo, żeby mieć takie możliwości.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

8

I napisze Ci jakiś ziombel że dobre geny...
Dobra zbanujcie trolla, od razu czułem że tak to się skończy.
A no i jesteś rekordzistką polski w swojej kat. wagowej, a mogłaś więcej i więcej, fantazja.

9

Trudno Aniu coś napisać sensownego, bo za mało jest danych. Dostrzegasz w sobie jakieś cechy, które odbiegają od stereotypowego pojęcia tego co kobiece i z jednej strony jest to dla Ciebie powodem do dumy, a z drugiej postrzegasz to jako coś negatywnego. Widać też, że masz w sobie mocno rozwiniętego ducha rywalizacji i stąd trudno Ci wejść w harmonijną relację, w której nie udowadniasz komuś/sobie czegoś.
Jeśli chcesz to sprawdź u siebie poziom hormonów, ale piszę to tylko dlatego, że postrzegasz swoją siłę jako problem i coś nienaturalnego. Sprawdź czy wszystko gra, a jeśli gra, tzn. że doszukujesz się problemu i źródła swoich innych problemów nie tam gdzie trzeba.

10

InzP napisał/a:

A no i jesteś rekordzistką polski w swojej kat. wagowej, a mogłaś więcej i więcej, fantazja.

Czyli Twoim zdaniem osoba pisząca wyraźnie, że odstaje od normy, jest trollem.

Tak jak napisałam poprzednio: "Mam wrażenie, że próbujesz "dopasować" moją sytuację do znanych Ci realiów, standardów. Podczas gdy ja napisałam ten temat dokładnie dlatego, że moja sytuacja jaskrawo odstaje od normalności."

11

WysokaAnna napisał/a:
InzP napisał/a:

Czyli Twoim zdaniem osoba pisząca wyraźnie, że odstaje od normy, jest trollem.

Tak jak napisałam poprzednio: "Mam wrażenie, że próbujesz "dopasować" moją sytuację do znanych Ci realiów, standardów. Podczas gdy ja napisałam ten temat dokładnie dlatego, że moja sytuacja jaskrawo odstaje od normalności."

Tak twoja sytuacja nie odstaje, jeden dużo podniesie inny szybko biega coś tam trenowałaś więc jakby dziwne gdybyś nie miała siły. Znam kobiety co od kompa do kuchni pójdą i już mają zadyszkę a emocjonalnie i mentalnie jakoś za bardzo kobiece ich nie postrzegam więc chyba to się nie łączy.

12

InzP - nigdzie nie napisałem, że autorka odstaje od normy czy coś. Ludzie są różni - im więcej ich poznajesz, tym mniej zaczynasz się dziwić. Dorośnij trochę.
Dla mnie autorka w niczym nie odbiega od normy.

Natomiast jedynie co mogę doradzić to zaakceptowania, że tak natura stworzyła i w przypadku wątpliwości po prostu zrobienie badań.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-10 20:11:58)

Jeszcze do InzP:

Ludzie potrafią mieć bardzo różną genetykę. Jest Rosjanka, która ma 206 cm, a do tego jest ładna i zgrabna:

nieregulaminowy link

Polecam nagranie pokazujące, jak idzie przez tłum: kolejny nieregulaminowy link

Ona w tym tłumie wygląda jak przedstawicielka innego gatunku człowieka.

Pokazana wcześniej Islandka waży około kilogram więcej ode mnie, a podniosła 157.5 kg. To co, mi nie wolno było podnieść tamtego 120 kg bez skrajnego wysiłku? A jeżeli hipotetycznie podniosłabym na skrajnym wysiłku więcej, 130 czy 140, to co w takim przypadku, jej wolno 157.5 kg,  a mi nie wolno 130-140?

Klio napisał/a:

Trudno Aniu coś napisać sensownego, bo za mało jest danych. Dostrzegasz w sobie jakieś cechy, które odbiegają od stereotypowego pojęcia tego co kobiece i z jednej strony jest to dla Ciebie powodem do dumy, a z drugiej postrzegasz to jako coś negatywnego. Widać też, że masz w sobie mocno rozwiniętego ducha rywalizacji i stąd trudno Ci wejść w harmonijną relację, w której nie udowadniasz komuś/sobie czegoś.

Tak, ja lubię rywalizować i udowadniać, ale to też nie jest takie jednoznaczne. Bo z jednej strony chcę rywalizować i udowadniać, a z drugiej chcę harmonijnej relacji. Z jednej strony lubię zwyciężać i dominować, a nawet upokarzać, ale z drugiej lubię być też ciepła i słodka, a nawet uległa.

Jeśli chcesz to sprawdź u siebie poziom hormonów, ale piszę to tylko dlatego, że postrzegasz swoją siłę jako problem i coś nienaturalnego. Sprawdź czy wszystko gra, a jeśli gra, tzn. że doszukujesz się problemu i źródła swoich innych problemów nie tam gdzie trzeba.

Sprawdziłam hormony i są ok. Przyczyny faktycznie mogą leżeć gdzie indziej, bo w tle jest niezdrowa emocjonalnie rodzina. Moi rodzice oboje są DDA, a ojciec, który jest złośliwy i megalomański, moim zdaniem posiada zaburzenie narcystyczne. Mama była dla mnie bezpośrednio ok, ale tolerowała chore zachowania ojca względem nas obu. Taki "enabling parent".

Jest też jednak coś takiego, że ja cały czas czuję w sobie siłę. Nie mam tu na myśli jedynie "intelektualnej" świadomości tego, że jestem silna. Mam na myśli fizyczne poczucie siły, za którym idzie emocjonalne poczucie siły. Pisząc te słowa, czuję siłę w swoich barkach, ramionach, łokciach, przedramionach, nadgarstkach....aż po drobne stawy i koniuszki palców. To jest takie uczucie, jakby moje ciało pod skórą składało się z napiętych, ciepłych, stalowych lin. Gdy się na tym skupię, to czuję się tak, jakbym mogła połamać cały świat na kawałki. Czuję ogromną siłę i budzi to we mnie pewnego rodzaju podziw, ekscytację.

Chyba prawie każda kobieta, w tym także ja, lubi gdy mężczyzna jest wysoki, dobrze zbudowany, silny. To jest fajne, to budzi pewien pozytywny respekt, to jest pociągające. Dla mnie też, tylko problem w tym, że ja chyba czuję to równolegle do siebie samej. W przypadku mężczyzny mogę widzieć jego siłę, patrząc na jego mocną klatkę piersiową czy ramiona. Mogę też czuć jego siłę dotykając go, ale to jest dotykanie z zewnątrz, podczas gdy moją własną siłę czuję od środka. To trochę tak, jakby porównać pogładzenie dłonią powierzchni ciepłej wody w wannie, z byciem zanurzoną w tej wodzie i czuciem, jak obmywa ona całe ciało. Gdy się na tym skupię, to moja własna siła budzi u mnie odczucie głębokiego podziwu, respektu, wywołuje przyjemne mrowienie, dreszcz na karku, lekkie motylki w brzuchu. W trakcie pisania tego złapałam się na tym, że oblizuję i przygryzam wargi. Po chwili to się trochę uspokaja, ale jestem teraz rozluźniona i uśmiechnięta tak, jakbym napiła się trochę alkoholu.

W tym miejscu można zadać pół żartem, pół serio pytanie typu: "Upojenie się sama sobą - cenna umiejętność, czy poważny problem psychiczny?". smile

Ja zaczynam teraz myśleć, że wcale nie jestem mało kobieca. Ja chyba jestem w pełni kobieca, tylko jednocześnie czuję do siebie samej to, co kobiety zwykle czują do mężczyzn. Może to jest tak, że emocjonalna rola mężczyzny w moim życiu jest już zajęta przez mnie samą. Brzmi to dziwnie, ale taka byłaby konkluzja powyższej obserwacji. Myślę też, że ja chyba w głębi serca pragnę dwóch różnych rzeczy. Z jednej strony chcę, aby mężczyzna był dla mnie silnym mężczyzną, względem którego ja byłabym miękka, uległa i kobieca. Z drugiej strony chcę, aby był względem mnie uległy i podporządkowany, pokonany i upokorzony przez tę część mnie, którą się sama ekscytuję powyżej. To jest zawiłe, ale ja chyba chcę, aby "silna część mnie" wygrała rywalizację z mężczyzną i pozbawiła go męskości, godności, prawa do decydowania o sobie.

14

WysokaAnna - jesteś z nami od niedawna, więc zakładam, że masz świeżo w pamięci regulamin forum ?
Po raz drugi usuwam z Twoich postów nieregulaminowe linki.
Jeśli zmusisz mnie do tego po raz trzeci, to zapewniam, że będzie to ostatni edyt Twoich postów.
IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

15

IsaBella77 napisał/a:

WysokaAnna - jesteś z nami od niedawna, więc zakładam, że masz świeżo w pamięci regulamin forum ?
Po raz drugi usuwam z Twoich postów nieregulaminowe linki.
Jeśli zmusisz mnie do tego po raz trzeci, to zapewniam, że będzie to ostatni edyt Twoich postów.

Przepraszam, nie doczytałam i myślałam, że chodzi jedynie o zakaz reklamy. Nie będę już zamieszczać jakichkolwiek linków.

16 Ostatnio edytowany przez InzP (2019-01-10 21:46:47)

Co wy macie z głowami? Ludzie nasza Ania jest mistrzynią polski w swojej kategorii wagowej i nawet się nie zmęczyła, ktoś siedzi przed kompem nabija się z was, śmieje w oczy z waszego niskiego IQ że łykacie jak pelikany w locie,czy wy wiecie w ogóle ile to jest 120kg? Pokazała wam wynik 157kg dziewczyny z czołówki wyciskania na ławeczce z mistrzostw świata TOP TOPÓW, IPF World Bench Press Championships 2017. A nasz troll wpada sobie i bez żadnego problemu, nie ćwicząc podnoszenia, podnosi 120kg i to nie jej maksimum, mogłaby więcej. I jakieś ciołki nie mające pojęcia o ciężarach napiszą że genetyka, silna jest. Puknijcie się w głowy i karmcie trolla dalej, 120kg. Jesteś w top ścisłej czołówki światowej,poćwicz 3mc będziesz najsilniejsza na świecie, reszcie gratuluje wysokiego IQ. 180cm wyższemu jest jeszcze trudniej wycisnąć, bo ma dłuższe ręce, a tamta dziewczyna jest niższa sporo od Ciebie. Nie jesteś czasami captain marvel?Bo ja myślę że jesteś, dla reszty tego forum to w sumie normalnie silna jesteś. czołem...

17

InzP napisał/a:

ktoś siedzi przed kompem nabija się z was, śmieje w oczy z waszego niskiego IQ że łykacie jak pelikany w locie,

Z nikogo się nie naśmiewam i nie kłamię. Nie rozumiem przy tym, po co miałabym to robić.

Napisałam wyraźnie, że moja sytuacja odstaje od norm i standardów. Na żywo zresztą ludziom też jest trudno uwierzyć w to, co widzą.

Mam wrażenie, że Ty nie dopuszczasz do siebie tego, że jakaś sytuacja może wykraczać poza Twój obraz świata. Twój przekaz to głównie powtarzanie, że to co opisuję nie mieści się w granicach normalności. Oczywiście, że się nie mieści, zaznaczyłam to już w pierwszym poście wątku.

18

No przecież napisałem że jesteś captain marvel i masz lepsze osiągi od sportowców, jesteś Hulk. Nie mam nic więcej do powiedzenia , czaruj gamoni którzy wierza w takie cuda.

19 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2019-01-11 00:00:49)

To jakieś natręctwo czy autorka chce dostać medal za "krzepę" ?

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

20

WysokaAnna napisał/a:

....

Miałem sytuacje, gdy siłowałam ....

Miałem....
Następnym razem wrzuć coś bardziej ekscytującego.. Lewitacja telekineza czytanie w myślach....

21

Też mi się podobało na początku, myślałem fajnie podkręcimy trolla, niestety po postach na górze,  którzy wierzyli w taką super genetykę postanowiłem ratować temat. Wpada kruszynka 60kg żywego materiału na siłownie i przestawia koksiarzy ćwiczących latami bo ona jest inna, silniejsza od innych big_smile
A co do mojego obrazu świata, nie mam klapek na oczach gdy ktoś wciska tak marny kit. Jeszcze "podesłałeś" kobietę która startowała w IPF World Bench Press Championships od paru lat w 2015 podniosła 147,50 czyli w dwa lata do 2017 zrobiła 10 całych kg więcej wink A Ty od tak sobie 120kg nie ćwicząc i jeszcze dałoby radę więcej. 3mc treningu i 180kg leciutko, po roku 250kg a po dwóch strach się bać ;] Dobranoc captainmarvel, wracaj na swoją planetę.

22

InzP napisał/a:

Też mi się podobało na początku, myślałem fajnie podkręcimy trolla, niestety po postach na górze,  którzy wierzyli w taką super genetykę postanowiłem ratować temat. Wpada kruszynka 60kg żywego materiału na siłownie i przestawia koksiarzy ćwiczących latami bo ona jest inna, silniejsza od innych big_smile
A co do mojego obrazu świata, nie mam klapek na oczach gdy ktoś wciska tak marny kit. Jeszcze "podesłałeś" kobietę która startowała w IPF World Bench Press Championships od paru lat w 2015 podniosła 147,50 czyli w dwa lata do 2017 zrobiła 10 całych kg więcej wink A Ty od tak sobie 120kg nie ćwicząc i jeszcze dałoby radę więcej. 3mc treningu i 180kg leciutko, po roku 250kg a po dwóch strach się bać ;] Dobranoc captainmarvel, wracaj na swoją planetę.

Ja nawet rozumiem Twoje niedowierzanie, niemniej jednak po prostu się mylisz.

Tak, jestem w tym kontekście inna, silniejsza od innych, nieproporcjonalnie w stosunku do rozmiarów. Natomiast nie interesuje mnie ani kariera sportowa, ani wyśmiewanie, drażnienie ludzi, którzy ciężko ćwiczą, a są ode mnie proporcjonalnie słabsi. Gdybym chciała drażnić takie osoby, dla których moja siła miałaby realne znaczenie, to pewnie udałabym się na na jakieś forum o sporcie, kulturystyce. To jest natomiast forum dla kobiet, dla większości których najprawdopodobniej nie jest to szczególnie istotna kwestia. Ja sama chciałabym ułożyć sobie harmonijne życie osobiste i podejrzewam, że większość użytkowniczek forum ma podobne priorytety.

Atmosfera w wątku zrobiła się negatywna, co jest trochę niemiłe, ale też nie dotyka mnie w przesadny sposób. Mam wrażenie, że opisanie sytuacji słowem pisanym, a nie w mowie czy w myślach, w jakiś sposób pomogło mi to poukładać, miało na mnie pozytywny wpływ.

Praktycznie na pewno odejdę teraz z forum, bo nie do końca odpowiada mi ta atmosfera. Natomiast chciałabym podziękować Klio, której wpis sprawił, że przemyślałam i sformułowałam swój problem w słowie pisanym, co okazało się być zaskakująco pomocne.

23

Trollu czaruj gdzie chcesz, dla mnie temat zamknięty. Odejdź kolejnego mitomana tu nie trzeba.

24

Rekord Polski PZKFiTS Kobiet w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym - 2017.10.10

Kat do 63kg - wynik: 105 kg. (Agnieszka Tuczykont)

Pojedź na zawody, zostań oficjalnie mistrzynią Polski, a potem wróć i powiedz "A nie mówiłam". Do tego czasu nikt Cię weźmie na poważnie.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » "Nienaturalnie" duża siła fizyczna.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018