Zauroczenie starsza kobietą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zauroczenie starsza kobietą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Zauroczenie starsza kobietą

Witam wszystkich

Sam nie wiem czy oczekuje porady, chyba niezbyt można mi coś doradzić. Być może chce tylko sie wygadać. Choć nie obrażę sie o jakaś odpowiedz:)

Sprawa wygląda tak: jestem singlem kolo 30stki jestem zauroczony kobieta, z która pracuje w pewniej firmie.  Ona jest zamężna, ma dzieci (jest starsza ode mnie), nie wiem jak to napisać, ale Ona nie jest najpiękniejsza, ale charakterem i osobowością bije na głowę wszystkich. Jestem pewien, że ona chyba coś wyczuwa zresztą ja tego nie ukrywam. Niby normalnie sie zachowuje dużo rozmawiamy w pracy czasem rozmowa zejdzie na tematy 2-znaczne, ale mam wrażenie ze ona czuje ze jestem jakiś inny przy niej. Nie wiem jak to opisać po prostu czuje ze dziwnie na nią patrzę, ona pewnie myśli, że jestem jakiś zboczony albo nie wiadomo, co - fakt, kreci mnie niesamowicie nie tylko w sensie seksualności, ale tez mam ochotę z nią pobyć, porozmawiać, przytulic poznać i po prostu spędzić trochę czasu. Nasze relacje układają się dobrze, ale nie wiem, co robić, przecież nie mogę jej powiedzieć nic o moich odczuciach, bo spaliłbym nasze relacje i siebie w firmie poza tym ona jest już mamą, żona...W naszych rozmowach dała mi kilkakrotnie do zrozumienia( tak to odebrałem), że mąż nic dla niej nie znaczy, że jest z nim tylko ze względu na dzieci! Nie mam pojęcia, co z tym zrobić nawet nie wiem jak ją "wyciągnąć" na spotkanie mieszka w innym mieście. Chyba możliwości żeby cokolwiek z tym zrobić. Tak wiec wygadałem się, co o tym myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez takasobiemamuśka (2011-07-07 22:10:42)

Odp: Zauroczenie starsza kobietą

może tak wprost...po pierwsze: coś tam po prostu między wami iskrzy
po drugie: jeśli w takiej sytuacji mężatka do kolegi w pracy mówi wprost, że z mężem się nie układa, to pewnie oczekuje Twojej inicjatywy w tym względzie
po trzecie: dobrze się zastanów czy chcesz tę inicjatywę podjąć i czy chcesz zebrać jej konsekwencje...bo, nie gniewaj się za szczerość, ale nie sądzę byście żyli długo i szczęśliwie ....i spróbuj wyobrazić sobie jak ciężko Ci będzie pracować po ewentualnym romansie i rozstaniu...
wszystkiego dobrego smile

3

Często jest tez tak, że matka i żona są znudzone codziennym życiem. Więc skoro widzą mężczyznę, który jest  nią zainteresowany (na dodatek młodszy) to mają wtedy myśl żeby tą nudę życia codziennego rozegnać, Więc dobrze się zastanów czy jest tak jak ona mówi. Może wcale nie jest tak źle między nią a mężem. Tylko chce się po prostu oderwać.. Poobserwuj. Przykro mi to mówić ale nie wierzę żeby była w stanie zostawić męża i związać się z Tobą. Z reguły kobiety tak jak i mężczyźni boją się ryzykować.. Wolą się zabawić i powrócić do rutyny.

4

Zgadzam się z wami dziewczyny i w zasadzie wszystko już napisałyście...Najlepszym lekarstwem dla ciebie będzie znalezienie sobie dziewczyny-nie pocieszycielki tylko dziewczyny, która nie będzie miała takich zobowiązań. Jak na moje oko to jeśli do czegoś dojdzie między wami-z całym szacunkiem/"pobawi się i zostawi."!

Laura 04.01.2017 godz 19:15

5

wedlog mnie jakby jej maz nic dla niej nie znaczy to by z nim sie rozeszla, ale ciagle z nim jest wiec nie jest jakims tyranem, po prostu nie ma motylkow w brzuchu...owszem po latach zwiazek troche zachodzi kurzem a jej albo sie niechce albo nie wie jak odswierzyc to co jest miedzy nimi, a skoro sa razem to napewno beda dalej a moze kiedys znajda sposob na "odkurzenie" zwiazku....zastanow sie czy chcesz ponosic konsekfencje gdybys sie zaangazowal.
ona napewno czeka na twoj znak, mysle ze tez sie napalila, jak mowia dziewczyny wyzej zeby przezyc cos nowego. wedlog mnie umowic sie by nie bylo trudno, propozycja obiadu po poracy, spaceru, pomoc w doradzeniu czegos tam...
i byc moze byl by to dobry poczatek na romas, udany sex czy moze milosc, tylko czyc chcesz rozbijac to co nadal trwa?
gdyby byla po rozwodzie to prosze bardzo, ale ona ma nieuregulowana sytulacje i tak jak mowie, zyje dalej z tym facetem, wes to pod uwage

6

dla mnie sytuacja i tok myslenia jest zabawny....
to tak jak temat watku "mam ochote zjesc stare, zepsute mieso" a w tresci watku: leza tu zwloki czlowieka nie wiadomo od jak dlugo wiec sie sie zastanawiam czy stare mieso moze zaszkodzic.

analogicznie pod tematem watku "Zauroczenie starsza kobieta" kryje sie tresc: Ona jest mezatka z dziecmi.

i kogo interesuje data waznosci mesa do spozycia lub wiek kobiety.... kiedy az KRZYCZY z tego posta, ze to mezatka z dziecmi!!! To czlowiek!!

Sh-bam

7 Ostatnio edytowany przez Batrix (2011-07-08 21:50:30)

Po pierwsze.....Zazdrość buziak Kochana!..."kogo interesuje data waznosci mesa do spozycia"...hahahaha
po drugie...wybacz Autorze tematu ,że to po drugie nie jest to po pierwsze wink ;P
Nie lubie gdy ktoś łapie się za zajętą osobę.Jeśli Twojej Afrodycie jest źle w małzenswie to powinna się rozwiesc.Taka chyba jest kolejnosc?;)
a po trzecie hm...wiem ,że nie panujemy nad zauroczeniami, ale mamy rozum;)...podkochiwac sie platonicznie nikt Ci nie broni...ale mysle ,ze powinieneś 10000 razy zastanowic się czy dalsze ewentualne etapy powinny wchodzic w grę.Nie ma w tej Twojej pracy wolnych panienek??:)))Moze warto sie przekierowac;)

Niestety teraz już to wiem....dozgonna miłość jest przereklamowana......

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zauroczenie starsza kobietą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018